Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 22

Paslaptinga būtybė terorizuojanti mane

Galiu tik pasakyti, kad esu iš Vilniaus, papasakosiu apie keistus nutikimus mano kaimo sodyboje. Toje sodyboje ankščiau gyveno mano seneliai, bet išsikraustė į kauną, (išsikraustė maždaug prieš 10 metų). Į tą sodybą važiuoju kas vasarą nuo vaikystės. Keisti nutikimai pradėjo darytis prieš 7-8 metus.

Šių metų vasarą nuvažiavęs planavau pabūti apie dvi savaites. O tie keisti nutikimai buvo nepaaiškinamas daiktų dingimas, nežinau ar tai buvo sapnai, bet naktimis matydavau švytėjimą. Tas švytėjimas eidavo pro miegamojo langą. Po šios vasaros įvykių ten važiuoti daugiau nebenorėjau. Kai nuvažiuodavau ten su tėvais nieko nevykdavo, vos tik pradėjau važinėti vienas – viskas ir prasidėjo.

2013 metų vasarą atvažiavęs į sodybą atsirakinau duris ir nuėjau iš mašinos krautis daiktų. Pastatas buvo dviejų aukštų, vos tik nuėjęs prie mašinos išgirdau užimą jis sklido tarsi visur, liovėsi gana greitai. Nuėjau į namą ir žvilgtelėjęs pro langą pamačiau siluetą lyg ir žmogaus (ėjo link miško). Mano sodyba buvo apsupta miškų, stovėjo vidury lauko, apskritai senai čia buvau matęs kitų žmonių.

Iki nakties viskas buvo ramu kol neišgirdau aiškių žingsnių pirmame aukšte, atsikėliau iš lovos ir sušukau: -kas ten? Iškart po žodžių žingsniai liovėsi, bet vos pradėjau lipti į apačia išgirdau kaip kažkas bėga nulipęs radau pravertas duris. Pagalvojau, kad tikriausiai pamiršau užrakinti prieš eidamas miegoti. Pamaniau šiaip koks įsibrovėlis. Užsirakinau ir užlipau į viršų, pažiūrėjau pro langą ir pamačiau aiškius panašios į žmogaus būtybės kontūrus. Stovėjo už maždaug 50-60 metrų nuo mano namo, kiek atsimenu būtybė buvo virš 2 metrų ūgio.

Puikiai atsimenu, kad velniškai išsigandau, net nežinojau ką daryti. Nubėgau į pirmą auštą, išgirdau braškėjimą antrame aukšte. Užbėgau į antrą aukštą įėjau į miegamąjį ir pamačiau ta padarą. Jis stovėjo ir žiūrėjo tiesiai į mane. Jo pirštai buvo daug ilgesni nei žmogaus, o galva daug didesnė nei žmogaus. Mintyse maldavau, kad tai būtų sapnas, trenkiau miegamojo duris ir nubėgau į pirmą aukštą.

Tuo pačiu ir nustebau ir siaubingai išsigandau. Tarpdurį stovėjo tas padaras, net ilgiau nežiūrėjęs į jį išlipau pro langą. Prieš akis atsirado ta šviesą, o toliau tik atsimenu kaip aš nugriūnu. Atsibudau ten kur ir nugriuvau įbėgau į namą, griebiau raktelius ir išvažiavau. Keistai svaigo galva, visas vasaras išskyrus šitą dingdavo daiktai po atsirasdavo, pasigirsdavo garsai, matydavau tą šviesą, dabar pamačiau tuos „žmonės“. Vieni sako, kad aš sapnavau, kiti kad vaidenasi, dar kiti kad tai ateiviai, pats nežinau ką manyti …

Atsiuntė: Anonimas

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.09.2020 laikas 15:35 A Network Of Lakes Containing Liquid Water Discovered On Mars
A network of lakes containing liquid water is hidden under ice at the south pole of a neighboring planet. Prior to new observations, astronomers believed that there was only a large salt lake on Mars. Now, it may be possible to find common life forms on the neighboring planet....

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 15:17 The Vinoy Hotel: Haunted History And Shadow Entities

There are a few wonderful hotels on the Gulf Coast that deserve attention, not only for the opulence they afford to their guests, whether across the nation or the world, Florida can boast of some of the very best places of hospitality that should not go unnoticed.

...

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 15:17 Leading NASA Scientist Who Assured The Existence Of Life After Death
The concept of life after death or the afterlife is often brought up in a religious aspect, but now even scientists weigh in on whether or not one of the biggest mysteries of life exists. NASA rocket engineer Wernher von Braun said that the afterlife exists, and science can prove it....

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 15:07 The Bizarre Story Of The Curse Of Basano Vase

This fancy little vessel (see photo below); made of carved silver during the latter half of the 15th century, is the object of Italian folklore that continues to frighten and inspire.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 10:24 Varškės pyragas be kiaušinių
Viena mano draugė paklausė, o kodėl tu šį varškės pyragą gamini be kiaušinių, juk vist tiek veganišku jis dėl to netaps, nes yra naudojama varškė. Galiu tik pasakyti, kad jis tiesiog čia nereikalingas, net be jo gaunasi viskas puikiai. Pamėginkite ir įsitikinsite....

Skaityti daugiau