Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 22

Paslaptinga būtybė terorizuojanti mane

Galiu tik pasakyti, kad esu iš Vilniaus, papasakosiu apie keistus nutikimus mano kaimo sodyboje. Toje sodyboje ankščiau gyveno mano seneliai, bet išsikraustė į kauną, (išsikraustė maždaug prieš 10 metų). Į tą sodybą važiuoju kas vasarą nuo vaikystės. Keisti nutikimai pradėjo darytis prieš 7-8 metus.

Šių metų vasarą nuvažiavęs planavau pabūti apie dvi savaites. O tie keisti nutikimai buvo nepaaiškinamas daiktų dingimas, nežinau ar tai buvo sapnai, bet naktimis matydavau švytėjimą. Tas švytėjimas eidavo pro miegamojo langą. Po šios vasaros įvykių ten važiuoti daugiau nebenorėjau. Kai nuvažiuodavau ten su tėvais nieko nevykdavo, vos tik pradėjau važinėti vienas – viskas ir prasidėjo.

2013 metų vasarą atvažiavęs į sodybą atsirakinau duris ir nuėjau iš mašinos krautis daiktų. Pastatas buvo dviejų aukštų, vos tik nuėjęs prie mašinos išgirdau užimą jis sklido tarsi visur, liovėsi gana greitai. Nuėjau į namą ir žvilgtelėjęs pro langą pamačiau siluetą lyg ir žmogaus (ėjo link miško). Mano sodyba buvo apsupta miškų, stovėjo vidury lauko, apskritai senai čia buvau matęs kitų žmonių.

Iki nakties viskas buvo ramu kol neišgirdau aiškių žingsnių pirmame aukšte, atsikėliau iš lovos ir sušukau: -kas ten? Iškart po žodžių žingsniai liovėsi, bet vos pradėjau lipti į apačia išgirdau kaip kažkas bėga nulipęs radau pravertas duris. Pagalvojau, kad tikriausiai pamiršau užrakinti prieš eidamas miegoti. Pamaniau šiaip koks įsibrovėlis. Užsirakinau ir užlipau į viršų, pažiūrėjau pro langą ir pamačiau aiškius panašios į žmogaus būtybės kontūrus. Stovėjo už maždaug 50-60 metrų nuo mano namo, kiek atsimenu būtybė buvo virš 2 metrų ūgio.

Puikiai atsimenu, kad velniškai išsigandau, net nežinojau ką daryti. Nubėgau į pirmą auštą, išgirdau braškėjimą antrame aukšte. Užbėgau į antrą aukštą įėjau į miegamąjį ir pamačiau ta padarą. Jis stovėjo ir žiūrėjo tiesiai į mane. Jo pirštai buvo daug ilgesni nei žmogaus, o galva daug didesnė nei žmogaus. Mintyse maldavau, kad tai būtų sapnas, trenkiau miegamojo duris ir nubėgau į pirmą aukštą.

Tuo pačiu ir nustebau ir siaubingai išsigandau. Tarpdurį stovėjo tas padaras, net ilgiau nežiūrėjęs į jį išlipau pro langą. Prieš akis atsirado ta šviesą, o toliau tik atsimenu kaip aš nugriūnu. Atsibudau ten kur ir nugriuvau įbėgau į namą, griebiau raktelius ir išvažiavau. Keistai svaigo galva, visas vasaras išskyrus šitą dingdavo daiktai po atsirasdavo, pasigirsdavo garsai, matydavau tą šviesą, dabar pamačiau tuos „žmonės“. Vieni sako, kad aš sapnavau, kiti kad vaidenasi, dar kiti kad tai ateiviai, pats nežinau ką manyti …

Atsiuntė: Anonimas

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar