Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 16

Mane persekioja nesėkmės

Tikiuosi, bent viena iš daugelio žinučių apie šį įvykį pasieks žmones. Taip pradedu daugelį pranešimų apie tai, bet tai gali būti pirmas, kurį kas nors pastebės. Kitų žmonės negaudavo arba telefonas, kuriuo rašydavau ar skambindavau, staiga išsijungdavo.

nesėkmės, nutikimai, atsitikimai, pasakojimai, istorijos

Prieš keletą metų šventėm pusseserės gimtadienį. Buvo užsakyta milžiniška kaimo sodyba. Norėjau atrodyti kuo geriau ir pasirinkau paltą ne pagal sezoną, o buvo žiema. Sugužėjome į vidų, apsižvalgėme ir suskubome iš mašinų tempti dovanų, gėlių, vaišių ir asmeninių daiktų. Nors mantos turėjome nežmoniškai daug, mano vyras nuėjo vienas.

Troboje likau viena. Buvo šiek tiek nuobodu, todėl paėmiau telefoną. Pasitikrinau fb paskyrą. Pamačiau, jog mano „draugė“, kurią turiu drauguose, bet nekenčiu nuo mokyklos laikų, atnaujino savo būseną „feeling terrible „. Nusikvatojau ir pasakiau „tegul nesiseka tau amžinai „. Aidas buvo labai nemalonus. Po poros sekundžių sugrįžo kiti.

Diena praėjo nuostabiai, puikiai atšventėme. Kitą dieną atsibudau turėdama temperatūros. Gal kiek per švelniai pasakyta. Kai pasimatavau, termometras rodė virš 44 laipsnių. Kreipiausi į gydytoją ir viskas susitvarkė. Po poros dienų darbe nuėjau į tualetą. Grįžusi apstulbau – buvau apipilta riksmais, visi buvo lyg pamišę. Kažkaip mano bendradarbės telefonas atsidūrė po vienu lapu ant mano stalo. Ačiū Dievui, ji nesikreipė į policiją, bet praradau gerą draugę.

Dar po keletos savaičių parduotuvėje užkliuvau už lentynos su marinuotomis daržovėmis. Pusė stiklainių sudužo, man teko atlyginti žalą. Tą pačią dieną autobuse vos neištraukė piniginės. Nepagautas – ne vagis. Kuo toliau, tuo nelaimingų atsitikimų daugėjo. Daug smulkmenų, bet dar daugiau didesnių įvykių.

Vieną naktį, kai jau galvojau, išprotėsiu, prie savo lovos pamačiau judančias juodas, pilkas ir baltas dėmes. Nieko nesakau – gal būt to nebuvo, gal tai tik haliucinacijos. Jos judėjo netvarkingai, atrodo, betiksliškai. Pasigirdo prislopintas kikenimas, tada vis stiprėjantis ūžesys. Kas buvo po to neatsimenu. Žinau tik tai, kad atsibudau kieme prie savo namo. Gerai bent tai, kad po to įvykio viskas klojosi kaip per sviestą.

Atsiuntė: Adriana

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Siūlyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 20:37 Weird Omens Of Death
In this latest story, world-famous psychic researcher Tom Slemen explores weird omens of death… In the murky world of superstition there are many alleged omens of death. Just setting eyes on a passing ambulance for example, will sometimes spur some people to say, “Touch my eyes and touch my toes an...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 20:37 Declassified FBI document says Nikola Tesla was an alien from Venus
According to information from the FBI documents – Nikola Tesla was an alien. There is a very mysterious document in the archives of the FBI’s official website, which contains a very unusual statement regarding Nikola Tesla....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 20:22 Secrets And Legends Of The Hollow Earth

Many readers of the paranormal and the unexplained are familiar with the theory that the Earth is hollow. The idea is based on the ancient legends of many cultures that say there are races of people – entire civilizations – that thrive in subterranean cities.

...

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 22:22 Sausainiai su sėklomis iš kiaušinių baltymų
Tikriausiai ne kartą teko susidurti, kad daugybėje receptų gaminant prireikia tik kiaušinių baltymų arba tik kiaušinių trynių. Aišku geriausias sprendimas, jei abi šios dalys galų galiausia atsiduria tame pačiame patiekale ir būna sunaudojamos, tačiau puikiai žinome, kad taip nutinka tikrai ne visad...

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 20:43 Australian State Law Gives Officials Authority To Forcibly Remove Underwear to Administer Vaccine
The state of Western Australia has legislated to allow police officers to restrain individuals and, if deemed necessary, forcibly remove their underwear in order to administer a vaccine.

Skaityti daugiau