Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 16

Paranormalūs reiškiniai mano namuose

Neįtikinėsiu jūsų, kad tai ką papasakosiu tikra, nes pažiūrėjęs į kitų pasakojimų komentarus manau, kad tai beprasmiška. Tai vyko seniai, prieš 4 metus, tuo metu dar gyvenau Kaune (bute), nežinau kas tai buvo NSO, dvasios, ar kas nors kita, bet žinau, kad jie man būtų nedavę ramybės, jei nebūčiau išsikraustęs iš ten.

atsitikimai, pasakojimai, paranormalūs reiškiniai, nutikimai

Mano butas buvo penktame aukšte, atsimenu kaip parėjau namo, atsirakinau duris ir namuose viskas buvo išvartyta, netvarka, kadangi gyvenau vienas pamaniau, kad į butą kažkas įsibrovė ir iškviečiau policiją, langas į gatvės pusę buvo atidarytas, nesuprantu, kaip jis galėjo būtu atidarytas jis atsidaro tik iš vidaus, o jis nebuvo nei išlaužtas, nei išdaužtas. Policija paklausinėjo kaimynų, nei vienas iš kaimynų nieko nematė ir negirdėjo išskyrus tą senuką kuris gyveno apačioje, jis sakė girdėjęs garsą panašų į beldimą.

Policija pasakė, kad tą langą plikomis rankomis pasiekti tiesiog neįmanoma (tikriausiai jie turėjo omeny be kopėčių ar be virvės). Bute turėjau signalizaciją, bet niekada jos nejungdavau.

Na ir atėjo vakaras, buvo kokia dešimta valanda, skaičiau knygą ruošiausi eiti miegoti ir staiga kažkas pasibeldė į duris. Nors turėjau skambutį, pažiūrėjęs per durų akutę nieko nepamačiau, pamaniau vaikai norėjo papokštauti tad nuėjau miegoti. Užmigau negreitai, naktį pabudau neatsimenu nuo ko , laikrodis rodė ketvirtą ryto, turėjau keltis septintą, žadintuvą užsistačiau šeštai ir vėl užmigau, pabudau pagalvojau gal pramiegojau, nes negirdėjau žadintuvo ir pažiūrėjęs į laikrodį nustebau, laikrodis rodė ketvirtą ryto, pamenu, kad miegojau tikrai ilgai.

Toliau miegoti negalėjau atsikėliau ir nuėjau į virtuvę, mano butas buvo trijų kambarių be virtuvės ir be vonios kambario. Tiksliai pamenu, kad tą rytą jaučiausi labai keistai, svaigo galva ir skaudėjo nugarą, nors jokių problemų su stuburu neturėjau. Išėjęs iš virtuvės pamačiau, kad jau septynios ryto, kaip tos trys valandos praėjo taip greit?

Tuo metu studijavau universitete, persirengiau, įjungiau signalizaciją ir išėjau, grįžęs namo jaučiausi geriau, atsirakinau duris ir vėl langas buvo atidarytas viskas išvartyta. Iškviečiau policiją. Atvažiavę policininkai iškart klausė ar signalizacija buvo įjungta, aš atsakiau, kad taip, atsimenu, kaip policininkas į manę keistai pasižiūrėjo ir paklausė ar tikrai?

Jie vėl apklausė visus kaimynus ir net žmones iš kitos gatvės pusės ir kaip visada niekas nieko nematė. Policija pasakė lauk žinių iš jų… Pamaniau jei nepadeda policija, reikia imtis kitų priemonių, internete radau kažkokių paranormalių reiškinių tyrėjo numerį, paskambinau jam jis atvyko tą pačią dieną. Nelabai tikiu dvasiomis, NSO, ar kitais mistiniais reiškiniais, maniau, kad čia viską galima logiški paaiškinti, bet vis tiek pamaniau reikia išbandyti viską.

Jis buvo 40-50 metų amžiaus, nepasakė, net savo vardo, apžiūrėjo visą butą, nuo tos dienos pradėjau užsirašinėti viską nuo pradžių (laiką kaip tą naktį, buvo kažkas panašaus į dienoraštį), taip pat ir jo žodžius, kaip dabar turiu užrašuose jie skambėjo maždaug taip „Nepradėsiu tau aiškinti, kad tavo namuose blogis ir taip toliau, bet patariu tau kuo greičiau iš čia išsikraustyti“.

Jo žodžiai mane nustebino ir tuo pačiu išgąsdino, kokias penkias minutes pabuvęs jis atsisveikino ir išėjo, net pinigų neprašė, nors galvoje turėjau daug klausimų. Viską papasakojau savo draugui, jis pasakė, kad nereikia tikėti tokiais apgavikais, ką gi pamaniau reikės žiūrėti kas bus toliau.

atsitikimai, pasakojimai, paranormalūs reiškiniai, nutikimai

Vakare pažiūrėjęs televizorių nuėjau miegoti, žadintuvą užsistačiau šeštai valandai ryto ir vėl staiga naktį pabudau laikrodis rodė ketvirtą ryto. Pamaniau dar pamiegosiu, atrodo miegojau kokias dvi valandas, o pabudęs pamačiau, kad laikrodis rodo ketvirtą ryto, tada rimtai išsigandau. Keista tarsi automatiškai nuėjau į virtuvę ir atsisėdau, savijauta vėl buvo bloga, skaudėjo nugarą, Atsigėriau vandens ir ramiai išėjau iš virtuvės pažiūrėjęs į laikrodį pašiurpau jis vėl rodė septintą ryto.

Įjungiau signalizaciją ir išėjau pro duris, važiuodamas iškarto pasijutau daug geriau, šį kartą paskaitos baigėsi labai anksti apie dešimtą valandą ryto, kai važiavau namo man paskambino kaimynas iš gretimo buto bute suveikė signalizacija jis paklausė ar kviesti policiją pasakiau, kad ne.

Grįžęs namo radau nuverstą spintą ir ant sienos “išbrėžta“ apskritimą kurio viduje pribraižyta dar mažesnių apskritimų. Nuėjęs į miegamąjį radau išdraskytas sienas ir apverstą lovą, ant grindų buvo nubraižyti tie patys apskritimai, o langas į gatvės pusę vėl atidarytas. Kaimynas pasakojo girdėjęs stiprų dundėjimą ir tada staiga įsijungė signalizacija.

Iškviečiau policija, jie nieko gero nepasakė, tą pačia dieną išsikrausčiau pas brolį, jis gyveno taip pat Kaune, o tėvai Vilniuje. Po kurio laiko butą pardaviau, nauji šeimininkai gyvena visiškai ramiai, tuos užrašus išlaikiau visus keturis metus, turiu ir dabar, dabar gyvenu naujame bute (taip pat Kaune) baigiau universitetą. Tas dienas atsimenu puikiai, nežinau kas tai buvo, gal jūs padėsite, bet dabar viskas ramų jokių keistų įvykių.

Atsiuntė Anonimas

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Siūlyti straipsnį

Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
12.08.2020 laikas 20:42 BLM Chicago Rioter Shouts ‘I Can’t Breathe’ As She Loots Designer Clothing Store

A Chicago Black Lives Matter looter shouted “I can’t breathe” as she ran through a luxury clothing store looking for something to remove security tags.

Skaityti daugiau

12.08.2020 laikas 18:17 Kamala Harris Blasted Jeffrey Epstein’s Law Firm Then Quietly Took Their Money On Same Day
Kamala Harris performed the oldest magic trick in the book – pay attention to this hand while I do something else with the other – when she questioned the “integrity” of top Justice Department officials for working with Jeffrey Epstein’s law firm, while on that same day her husband headlined a fundr...

Skaityti daugiau

12.08.2020 laikas 17:32 Doctors Demand Gov’t ‘Punishment’ For Americans Who Refuse COVID Vaccine
A group of doctors has demanded that the government put together a plan to “punish” people who refuse to take a COVID-19 vaccine with tax penalties a denial of many government services, as well as encouraging private companies to deny employment to anyone who rejects the vaccination....

Skaityti daugiau

12.08.2020 laikas 17:23 Black Man Intentionally Mowed Down White Children With His SUV — No Hate Crime Charges

A black man who circled his his SUV and deliberately mowed down three white children was not charged with a hate crime.

Skaityti daugiau

12.08.2020 laikas 17:12 Ghislaine Maxwell Complains About Jail, Wants To Be moved Out Of Solitary Confinement

Ghislaine Maxwell is being mistreated in prison because of her partner-in-crime Jeffrey Epstein’s untimely death in custody, her lawyers have complained.

Skaityti daugiau