Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 19

Mano regimos mirusiųjų dvasios

Viskas prasidėjo kai man suėjo 12 metų. Iki to laiko viskas buvo normalu, gyvenau gyvenimą kaip ir dauguma žmonių (nematant dvasių). Bet vieną vakarą susėdome su draugu virtuvėje ir pradėjom kalbėtis, kai tuomet kažkoks šešėlis atsirado už jo nugaros.

dvasios, paranormalios istorijos, atsitikimai, mistinės istorijos

Aš nekreipiau dėmesio. galvojau, kad tai tik buvo mano fantazijos, bet kai taip atsitiko ir antrą ir trečią kartą tiesiog nesusiprotėjęs paklausiau draugo, ar tavo giminėje yra miręs žmogus (ir išvardinau jo išvaizdą).

Jis nustebęs atsakė, kad tai jo diedukas ir paklausė iš kur aš jį pažįstu. Aš paaiškinau, kad jis stovi už tavęs ir saugo tave bei tavo šeimą. Tai dar ne viskas…

Taipogi aš kažkokiu būdu sugebu matyti gan kraupias avarijas ir gana detaliai, bet tai būna rečiau nei dvasių regėjimas. Taip pat važiavome su dviračiais į kitą miestelį ir staiga pažvelgęs per petį išvydau neilgą, bet gan aiškų vaizdą. Tas vaizdas buvo kraupios avarijos kuri buvo įvykus prieš 5-erius metus, kai aš dar nebuvau persikraustęs į naują gyvenamąją vietą ir apie tą įvykį nieko nežinojau.

Tą vaizdą kurį mačiau gan detaliai apibūdinau, o draugas tik linksėjo galvą ir man pritarinėjo, nes jis šią avariją buvo matęs. Ar tai normalu? gal kas nors taip pat kaip ir aš mato tokius dalykus?

Atsiuntė: Redas

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.09.2020 laikas 14:58 NASA Astronaut Franklin Musgrave Faced With Advanced Alien Civilization
Franklin Story Musgrave, M.D. (born August 19, 1935) is an American physician and a retired NASA astronaut. Over 84 years of his life, a man managed to visit space, serve in the marines, work as a field doctor and engineer, become a mathematician and receive six academic degrees....

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 14:53 14 Haunting Facts About The Winchester Mystery House
Despite the Winchester Mystery House’s cheerful appearance, this massive California mansion’s history is edged with tragedy, mystery and maybe some ghosts.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 14:42 Mystery Of Kecksburg UFO Incident Lost In NASA Archives For Good

Leonard David, an observer of one of the largest space exploration websites, space.com, updated his blog with new details about the investigation of a mysterious incident which took place in USA’s Pennsylvania. The National Aeronautics and Space Administration (NASA) has lost the case vs. j...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 14:42 The Bakersfield Lyons Haunting
After Mrs. Meg Lyons died suddenly in her Bakersfield, California house, it had remained untouched when Mrs. Frances Freeborn moved in during the month of November, 1981. Every piece of Mrs. Lyons’ furniture was just as she left it....

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 07:09 Gucci Ridiculed Over Their $1,200 ‘Eco-Friendly’ Grass-Stained Jeans
The Italian fashion house Gucci has just debuted its new denim line “crafted from organic cotton and specifically treated for a stained-like, distressed effect.”

Skaityti daugiau