Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 25

Mano namuose vaidenasi

Mano namuose visada vaidenosi, todėl jau nebekreipdavau dėmesio į žingsnius, keistus garsus ir visa kita. Kartą naktį išgirdau lyg kažkas braižytų mano langą su aštriu daiktu. Nekreipiau į tai dėmesio, nes pamaniau jog tai medžių šakos ir stengiausi miegot toliau.

Po poros minučių, garsas pasikartojo, norėjau nekreipti dėmesio, tačiau supratau, jog tas garsas sklido ne iš lango puses, o iš lango sienos kampo, kur stovėjo veidrodis. Tai patraukė mano dėmesį, mane ėmė visą purtyti drebulys (taip būna visada, kai pradeda vaidentis pas mane).

Pakėliau galvą ir pamačiau juodą siluetą stovintį prie mano lovos. Atrodė jog kažkas stovi su juodu apsiaustu stengdamasis neparodyti savo veido. Jis buvo atkišęs man Marijos ženklelį, ir atrodė jog nori man tuo kažką pasakyti. Aš išsigandau ir neturėdama, kur sprukti pasislėpiau po kaldra.

Po 5 sekundžių nusiėmiau ją ir jis vis dar stovėjo, ir dar po kokiu 2 sekundžių pradėjo trauktis nuo manęs ir po truputi nykti. Po to iškart atsijungiau ir pabudau tik tai ryte. Iš pradžių maniau jog prisisapnavo, bet kad bučiau tikra nuėjau pažiūrėti ar stipriai šakos siekia mano langą, deja arčiausia šaka nuo mano lango buvo 3-4 metrų atstumu.

Priėjus prie veidrodžio pamačiau jog ten atsirado du įbrėžimai, kurių prieš tai ten nebuvo.

Atsiuntė: Raja

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar