Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 25

Mano namuose vaidenasi

Mano namuose visada vaidenosi, todėl jau nebekreipdavau dėmesio į žingsnius, keistus garsus ir visa kita. Kartą naktį išgirdau lyg kažkas braižytų mano langą su aštriu daiktu. Nekreipiau į tai dėmesio, nes pamaniau jog tai medžių šakos ir stengiausi miegot toliau.

Po poros minučių, garsas pasikartojo, norėjau nekreipti dėmesio, tačiau supratau, jog tas garsas sklido ne iš lango puses, o iš lango sienos kampo, kur stovėjo veidrodis. Tai patraukė mano dėmesį, mane ėmė visą purtyti drebulys (taip būna visada, kai pradeda vaidentis pas mane).

Pakėliau galvą ir pamačiau juodą siluetą stovintį prie mano lovos. Atrodė jog kažkas stovi su juodu apsiaustu stengdamasis neparodyti savo veido. Jis buvo atkišęs man Marijos ženklelį, ir atrodė jog nori man tuo kažką pasakyti. Aš išsigandau ir neturėdama, kur sprukti pasislėpiau po kaldra.

Po 5 sekundžių nusiėmiau ją ir jis vis dar stovėjo, ir dar po kokiu 2 sekundžių pradėjo trauktis nuo manęs ir po truputi nykti. Po to iškart atsijungiau ir pabudau tik tai ryte. Iš pradžių maniau jog prisisapnavo, bet kad bučiau tikra nuėjau pažiūrėti ar stipriai šakos siekia mano langą, deja arčiausia šaka nuo mano lango buvo 3-4 metrų atstumu.

Priėjus prie veidrodžio pamačiau jog ten atsirado du įbrėžimai, kurių prieš tai ten nebuvo.

Atsiuntė: Raja

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
30.09.2020 laikas 10:47 First planet in another galaxy discovered

Astronomers have discovered something very similar to an exoplanet outside the Milky Way. If this discovery is confirmed, it will be the first known planet in another galaxy.

Skaityti daugiau

30.09.2020 laikas 10:42 The remains of a mysterious creature with tentacles were thrown onto the island
The remains of a mysterious creature, washed ashore on Whidbey Island in the US state of Washington, puzzled experts.

Skaityti daugiau

30.09.2020 laikas 10:35 The terrible catastrophe that killed the ancient Maya is named
Scientists from the Spanish National Research Council concluded that 1590 years ago, the ancient Mayan civilization was partially affected by the catastrophic eruption of the Ilopango volcano, which killed all life within a radius of 40 kilometers....

Skaityti daugiau

30.09.2020 laikas 10:35 Cro-Magnons settled the south of Europe 5 thousand years earlier than previously thought
Anthropologists have found the first evidence that Cro-Magnons reached the territory of the Iberian Peninsula at least 38 thousand years ago.

Skaityti daugiau

30.09.2020 laikas 10:21 White Eagle Saloon In Portland, Oregon
Located in one of the oldest sections of Portland, Oregon, close to the docks and rail yards, the neighborhood around the White Eagle Saloon has held a reputation as rather “rough and ready” for most of its history....

Skaityti daugiau