Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 24

Siaubą keliantys žingsniai namuose

Mano sesė ir jos draugė buvo lauke, pavėsinėje. Paskambino man, kai buvo grįžusios į namus, bet tas kambarys buvo ne šiaip paprastas, jis buvo kaip atskiras butukas pačiame žemiausiame namo aukšte. O mes gyvename vienkiemyje. Kai mane jos ten pasikvietė aš apie 12 h. nakties tyliai nuslinkau link to „butuko“.

žingsniai, dvasios, nutikimai, atsitikimai, mistinės istorijos

Ten trumpai apie 5 min. pasedėjom tryse ant sofos, o tada pro duris – balkoną išėjom susirinkti daiktų. Žinoma, kad mūsų neišgirstu grįžome ne pro pradines duris, o pro to butuko balkoną. Tą naktį buvo pilnatis, pavėsinėj susirinkusios daiktus grįžome atgal. Butuko durų nebuvome uždariusios, kad būtų kaip grįžti.

Grįžusios uždarėm duris ir atsisėdom ant sofos pasiėmusios telefonus. Ten ta sofa buvo lyg svetainė, o iš dešinės buvo kitas kambarys, durys buvo į kitą kambarį vos pravertos. Ir tada išgirdom žingsnius. Pirma galvojom gal koks skersvėjis. Grindys girgžda. Būtu suprantama, kad skersvėjis, bet tai pasikartojo lyg 20 kartų. Tas garsas buvo kaip žingsniai. Jie vis artėjo link mūsų.

Mes sustingom. Toks jausmas, kad nebejaučiame nei vienos kūno dalies. Nebegalime pajudėti. Ir žingsniai iš kito kambario vis artėja. Tada aš sakau „mergos, kai aš atsistosiu, visos bėgam“, tada palaukiau kažkur 3 sekundes ir pasileidau bėgti. Nubėgom į mano kambarį ir užsirakinom. Visos drebėjom. Nesupratom kas vyksta. Gal pusvalandį nekalbėjom ir gulėjom ant lovos.

Tada išdrįsom išeiti iš kambario iki tuoleto. Bet toliau niekur nėjom. Kitą rytą paklausėm močiutės draugės, kuri nakvodavo kartais tam dešiniajam kambary, o ji pasakė „Aš irgi kartai girdžiu žingsnius, jie lyg eina link manęs. Jausmas lyg kažkas stovėtų šalia manęs. Atsisuku – ten nieko nebūna. Tai pasikartoja, tačiau labai retai“

Mes pagalvojom, gal tai vyksta tik per pilnaty. O gal ir ne. Tai lyg kokia dvasia vaikščiotu šalia mūsų. O prieš kelis metus ten gyveno mano prosenelis. Jis buvo labai senas, ir jį paguldė į ligoninę kurioje mirė. Gal jis ten vaikšto. Gal jis stovi prie mūsų miegant.

Mano draugė yra mačius netoli to kambario, kad iš kitos lango pusės kažkas alsuoja, langas apibalo. Na tai irgi itin keista. Nežinau… Aš norėjau tuo pasidalinti ir paklausti, ar kam nevyksta panašūs dalykai? Ir ar dėl jų negali atsitikti mums nieko blogo?

Atsiuntė: Marija

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.09.2020 laikas 10:24 Varškės pyragas be kiaušinių
Viena mano draugė paklausė, o kodėl tu šį varškės pyragą gamini be kiaušinių, juk vist tiek veganišku jis dėl to netaps, nes yra naudojama varškė. Galiu tik pasakyti, kad jis tiesiog čia nereikalingas, net be jo gaunasi viskas puikiai. Pamėginkite ir įsitikinsite....

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 07:39 Where did the millions of bird mummies come from in Egyptian tombs?
According to recent studies, thousands and thousands of remains of mummified birds, from predators to ibises, have been found in burials from the times of Ancient Egypt. But where did the Egyptian priests get such an abundance of animals for mummification?...

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 22:15 Soon Earth Will Plunge Into Mini Ice Age For 30 Years
Some time ago, information appeared that the planet could be colder. The reason for this is the long solar minimum. While everyone around is promoting global warming, new discoveries of scientists will be ignored....

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 22:07 The Mystery Of Black River House Murders

Few people outside the immediate vicinity may even be aware of the little town of Kildubhan were it not for the dreadful events of 1992. The village in which Black River House stands is a traditional rural community most notable for its strong system of superstition and ancestral respect.

...

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 22:07 Submarine-Like Object Discovered In Antarctic Ice

A virtual explorer under the nickname MrMBB333 posted a video on his YouTube channel showing a very large object lost in the midst of the melting ice of Antarctica. Some users immediately dubbed the object a submarine.

...

Skaityti daugiau