Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 24

Siaubą keliantys žingsniai namuose

Mano sesė ir jos draugė buvo lauke, pavėsinėje. Paskambino man, kai buvo grįžusios į namus, bet tas kambarys buvo ne šiaip paprastas, jis buvo kaip atskiras butukas pačiame žemiausiame namo aukšte. O mes gyvename vienkiemyje. Kai mane jos ten pasikvietė aš apie 12 h. nakties tyliai nuslinkau link to „butuko“.

žingsniai, dvasios, nutikimai, atsitikimai, mistinės istorijos

Ten trumpai apie 5 min. pasedėjom tryse ant sofos, o tada pro duris – balkoną išėjom susirinkti daiktų. Žinoma, kad mūsų neišgirstu grįžome ne pro pradines duris, o pro to butuko balkoną. Tą naktį buvo pilnatis, pavėsinėj susirinkusios daiktus grįžome atgal. Butuko durų nebuvome uždariusios, kad būtų kaip grįžti.

Grįžusios uždarėm duris ir atsisėdom ant sofos pasiėmusios telefonus. Ten ta sofa buvo lyg svetainė, o iš dešinės buvo kitas kambarys, durys buvo į kitą kambarį vos pravertos. Ir tada išgirdom žingsnius. Pirma galvojom gal koks skersvėjis. Grindys girgžda. Būtu suprantama, kad skersvėjis, bet tai pasikartojo lyg 20 kartų. Tas garsas buvo kaip žingsniai. Jie vis artėjo link mūsų.

Mes sustingom. Toks jausmas, kad nebejaučiame nei vienos kūno dalies. Nebegalime pajudėti. Ir žingsniai iš kito kambario vis artėja. Tada aš sakau „mergos, kai aš atsistosiu, visos bėgam“, tada palaukiau kažkur 3 sekundes ir pasileidau bėgti. Nubėgom į mano kambarį ir užsirakinom. Visos drebėjom. Nesupratom kas vyksta. Gal pusvalandį nekalbėjom ir gulėjom ant lovos.

Tada išdrįsom išeiti iš kambario iki tuoleto. Bet toliau niekur nėjom. Kitą rytą paklausėm močiutės draugės, kuri nakvodavo kartais tam dešiniajam kambary, o ji pasakė „Aš irgi kartai girdžiu žingsnius, jie lyg eina link manęs. Jausmas lyg kažkas stovėtų šalia manęs. Atsisuku – ten nieko nebūna. Tai pasikartoja, tačiau labai retai“

Mes pagalvojom, gal tai vyksta tik per pilnaty. O gal ir ne. Tai lyg kokia dvasia vaikščiotu šalia mūsų. O prieš kelis metus ten gyveno mano prosenelis. Jis buvo labai senas, ir jį paguldė į ligoninę kurioje mirė. Gal jis ten vaikšto. Gal jis stovi prie mūsų miegant.

Mano draugė yra mačius netoli to kambario, kad iš kitos lango pusės kažkas alsuoja, langas apibalo. Na tai irgi itin keista. Nežinau… Aš norėjau tuo pasidalinti ir paklausti, ar kam nevyksta panašūs dalykai? Ir ar dėl jų negali atsitikti mums nieko blogo?

Atsiuntė: Marija

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar