Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Kovo » 7

Nerami dvasia

Sveiki, dabar papasakosiu įvykį kuris pakeitė mano gyvenimą, galiu iš anksto pasakyti, kad netikėjau dvasiomis, mistika, iki praėjusių metų liepos mėnesio: Buvo apie pirma valanda nakties, ėjau iš draugo namų, jo ir mano namus skyrė maždaug keturi kilometrai, kadangi didžiąją kelio dalį reikėjo eiti mišku, bet buvau pripratęs todėl baisu nebuvo.

dvasia, nutikimai, atsitikimai, paranormalios istorijos, mistinės

Nuėjęs maždaug pusę kelio, pamačiau iš priekio ateinantį žmogų nustebau, kad tokiu metu čia eina žmogus. Kaip prasilenkėm atrodė, kad jis manęs net nematė, supratau tik, kad jis vyras, tiksliau pasakyti negaliu. Nusisukau atgal, bet jo jau nesimatė. Taigi pradėjau skubėti, pasidarė net šiek tiek šiurpu, bet tai ne viskas kas manęs laukė, paėjęs apie 200m, sustojau prieš save išvydęs tą patį vyrą: - Gal kas nors atsitiko? Paklausiau. Jis tylėjo ir žiūrėjo į manę, tarsi norėtu ką nors pasakyti.

Apsisukau ir pradėjau eiti atgal, po to bėgti, net nemačiau ar jis vijosi manę ar ne. Biški pabėgęs sustojau ir paskambinau draugui (nenoriu minėti jo vardo), paprašiau, kad ateitu pasitikti, jis sutiko.

Vos tik įsidėjau telefoną į kišenę pajutau tarsi kas nors man spaustu suėmęs už rankos. Pradėjau bėgti, sustojau pasilsėti ir atsisukau atgal, prieš save ir vėl pamačiau tą žmogų jis vėl žiūrėjo į manė tik šį kartą kažką šnabždėjo: - Paklausiau, ko tu nori?! – Jis atsakė, ramybės ir dingo man iš akių.

Po gal 5 minučių ėjimo pamačiau savo draugą, viską jam papasakojau, jis nieko neatsakė, tik pasižiūrėjo į manę keistu žvilgsniu. Nuo šiol tikiu, kad yra pomirtinis gyvenimas… Gal ši istorija skamba neįtikinamai, bet viskas buvo ištikrųjų. Buvau su draugais grįžęs ten dieną, viską apieškojome, bet radome tik daug šiukšlių ir senų popierių.

Noriu paklausti jūsų ar jums yra nutikę kas nors panašaus? O gal galite man padėti, nes tą įvykį sapnuoju iki šiol, bandžiau kreiptis ir į psichiatrą, nepadėjo, taigi laukiu jūsų nuomonės.

Atsiuntė Rokas

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar