Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Kovo » 7

Nerami dvasia

Sveiki, dabar papasakosiu įvykį kuris pakeitė mano gyvenimą, galiu iš anksto pasakyti, kad netikėjau dvasiomis, mistika, iki praėjusių metų liepos mėnesio: Buvo apie pirma valanda nakties, ėjau iš draugo namų, jo ir mano namus skyrė maždaug keturi kilometrai, kadangi didžiąją kelio dalį reikėjo eiti mišku, bet buvau pripratęs todėl baisu nebuvo.

dvasia, nutikimai, atsitikimai, paranormalios istorijos, mistinės

Nuėjęs maždaug pusę kelio, pamačiau iš priekio ateinantį žmogų nustebau, kad tokiu metu čia eina žmogus. Kaip prasilenkėm atrodė, kad jis manęs net nematė, supratau tik, kad jis vyras, tiksliau pasakyti negaliu. Nusisukau atgal, bet jo jau nesimatė. Taigi pradėjau skubėti, pasidarė net šiek tiek šiurpu, bet tai ne viskas kas manęs laukė, paėjęs apie 200m, sustojau prieš save išvydęs tą patį vyrą: - Gal kas nors atsitiko? Paklausiau. Jis tylėjo ir žiūrėjo į manę, tarsi norėtu ką nors pasakyti.

Apsisukau ir pradėjau eiti atgal, po to bėgti, net nemačiau ar jis vijosi manę ar ne. Biški pabėgęs sustojau ir paskambinau draugui (nenoriu minėti jo vardo), paprašiau, kad ateitu pasitikti, jis sutiko.

Vos tik įsidėjau telefoną į kišenę pajutau tarsi kas nors man spaustu suėmęs už rankos. Pradėjau bėgti, sustojau pasilsėti ir atsisukau atgal, prieš save ir vėl pamačiau tą žmogų jis vėl žiūrėjo į manė tik šį kartą kažką šnabždėjo: - Paklausiau, ko tu nori?! – Jis atsakė, ramybės ir dingo man iš akių.

Po gal 5 minučių ėjimo pamačiau savo draugą, viską jam papasakojau, jis nieko neatsakė, tik pasižiūrėjo į manę keistu žvilgsniu. Nuo šiol tikiu, kad yra pomirtinis gyvenimas… Gal ši istorija skamba neįtikinamai, bet viskas buvo ištikrųjų. Buvau su draugais grįžęs ten dieną, viską apieškojome, bet radome tik daug šiukšlių ir senų popierių.

Noriu paklausti jūsų ar jums yra nutikę kas nors panašaus? O gal galite man padėti, nes tą įvykį sapnuoju iki šiol, bandžiau kreiptis ir į psichiatrą, nepadėjo, taigi laukiu jūsų nuomonės.

Atsiuntė Rokas

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.09.2020 laikas 14:58 NASA Astronaut Franklin Musgrave Faced With Advanced Alien Civilization
Franklin Story Musgrave, M.D. (born August 19, 1935) is an American physician and a retired NASA astronaut. Over 84 years of his life, a man managed to visit space, serve in the marines, work as a field doctor and engineer, become a mathematician and receive six academic degrees....

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 14:53 14 Haunting Facts About The Winchester Mystery House
Despite the Winchester Mystery House’s cheerful appearance, this massive California mansion’s history is edged with tragedy, mystery and maybe some ghosts.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 14:42 Mystery Of Kecksburg UFO Incident Lost In NASA Archives For Good

Leonard David, an observer of one of the largest space exploration websites, space.com, updated his blog with new details about the investigation of a mysterious incident which took place in USA’s Pennsylvania. The National Aeronautics and Space Administration (NASA) has lost the case vs. j...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 14:42 The Bakersfield Lyons Haunting
After Mrs. Meg Lyons died suddenly in her Bakersfield, California house, it had remained untouched when Mrs. Frances Freeborn moved in during the month of November, 1981. Every piece of Mrs. Lyons’ furniture was just as she left it....

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 07:09 Gucci Ridiculed Over Their $1,200 ‘Eco-Friendly’ Grass-Stained Jeans
The Italian fashion house Gucci has just debuted its new denim line “crafted from organic cotton and specifically treated for a stained-like, distressed effect.”

Skaityti daugiau