Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Kovo » 6 » Patalpinti naujieną

Mano susidūrimas su nežemiška gyvybe

Sveiki, iki šito įvykio netikėjau NSO, bet nuo šiol tikiu, šis pasakojimas tikrai neišgalvotas, pasistengsiu viską atpasakoti kuo smulkiau.

Buvo šių metų rugsėjo 2 diena apie 23:00 vakaro, ėjau iš parduotuvės, taip pat vedžiausi šunį, nuo parduotuvės iki namų 5-6 kilometrai (tuo metu buvau kaime pas senelius). Apie 4 kilometrus reikėjo eiti mišku, kadangi su manimi buvo vilkšunis jausdavausi saugiau. Mūsų kaime dažnai kalbama apie keistus nutikimus, bet iki tol su nieko nebuvau susidūręs.

NSO, nutikimai, atsitikimai, paranormalios istorijos, mistinės istorij

Priėjau lauką, tolumoje matėsi senas tvartas, tai buvo kaip orientyras, net kruptelėjau kai staiga mano šuo ėmė loti ir tempti pavadėlį, kaip supratau jis mane tempė link to tvarto. Pamaniau ten nueiti ir pažiūrėti ką jis pamatė, keisčiausia tai kaip jis iš tokio atstumo galėjo ten ką nors pamatyti ar užuosti. Ėjau ten kur vedė šuo, galų gale daėjom tą tvartą. Iš pirmo žvilgsnio buvo ramu, bet šuo vis tiek lojo.

Įėjau į tvartą durys buvo praviros, turėjau kišeninį prožektorių (šunį pririšau lauke), vos tik įsijungęs prožektorių kruptelėjau, prieš save išvydau juodus į žmogaus panašius kontūrus. Keista, kad tas “žmogus“ stovėjo ir tiesiog žiūrėjo į manę tylėdamas. Lėtai išėjau atsirišau šunį ir ėmiau bėgti. Nubėgęs gal 80-100 metrų nuo to tvarto, atsisukau atgal, manęs niekas nesivijo, šuo taip pat aprimo.

Namo parbėgau, buvo apie puse dviejų nakties, o seneliai miegojo, šunį įsivedžiau į vidų. Atsiguliau į lovą ir užmigau. Atsikėliau apie 03:00 nakties, atsikėlęs net nežinojau tikslios priežasties kodėl atsikėliau, bet kai per langą pamečiau baltą šviesą iš tolumos (iš tos pusės kur parėjau), pasiėmiau prožektorių ir senelio lazdą.

Seneliai gyveno vienkiemi, netoliese buvo sodyba, bet žmonių ten būdavo tik vasara. Išdrįsau prieiti tik prie tvoros, o ta šviesa tarsi atitolo. Norėjau pakelti senelius, bet ta mintis tiesiog išnyko, man keistai svaigo galva, nežinojau ko imtis, pagalvojau gal žmonės pokštauja, kol neišgirdau to garso. Garsas buvo panašus į cypimą, jis truko kokias 30 sekundžių, šviesa dingo, išėjau iš kiemo, pradėjau eiti keliu link tos vietos kur švytėjo šviesa, staiga vėl pamečiau to žmogaus kontūrus ji stovėjo gal 4-5 metrai nuo manęs, jis vėl stovėjo ir nejudėjo, ėmiau po truputi eiti atgal, bet jis vis tiek stovėjo ir nejudėjo.

Kiek atsipeikėjęs po šoko nukreipiau į jį prožektorių, kai nukreipiau į jį tą prožektorių vos po kelių sekundžių vėl atsirado ta šviesa. Ėmiau bėgti, bėgau vos ne keturiom, kai parsigavau namo, prie namo buvo pastatytas priestatas, įėjęs į tą prieškambarį užsirakinau duris, dėl viso pikto užrakinau ir įėjimo į patį namą duris.

Įėjęs į kambarį pastebėjau, kad šuo nudraskė kambario duris, bet šunį radau po lova, jis cypė, o jo akyse matėsi baime. Pats buvau mirtinai persigandęs. Ta šviesa laikėsi dar kokias 10 minučių. Pažiūrėjęs į laikrodį nustebau buvo 05:00 ryto.

Klausimų kyla daug:ką aš mačiau? Ką veikiau lauke 2 valandas (po grįžimo iš parduotuvės)? Man viskas truko ne daugiau kaip 10 minučių. Nuo šiol domiuosi NSO ir žmonių pasakojimais apie juos. Pasaulyje yra apie milijonas pranešimų apie susidūrimą su NSO, bet tik kokia 30 procentų iš jų yra patvirtinti. Laukiu jūsų nuomonės, gal jums nutiko kas nors panašaus?

Atsiuntė Justas

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 206
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.03.2021 laikas 20:29 Fertility warning: 34 cases of spontaneous miscarriage and stillbirth reported after experimental mRNA vaccines
In the rush to vaccinate every man, woman and child against a year-old coronavirus strain, sacrifices are being made. The Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) is now reporting thirty-four cases of miscarriage and stillbirth associated with the experimental COVID-19 vaccinations....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 16:23 Veganiškos / vegetariškos makaronų salotos su brokoliais ir raudonąja paprika
Namuose turėjau labai mielai atrodančiai makaronu ir nusprendžiau pasigaminti nuostabių salotų su brokoliais bei raudonosiomis paprikomis. Jas pagaminti labai paprasta, o salotos gaunasi sočios. Jas galite valgyti tiek šiltas, tiek jau atvėsusias....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 14:44 Veganiška beglitiminė moliūgų tarta - pyragas
Kai kepiau tokią tartą - pyragą be glitimo pirmą kartą, rezultatu nelikau labai patenkinta. Antrą kartą, ganėtinai stipriai pakoregavau receptą, ir rezultatas itin maloniai nustebino. Jokių margarinų, cukraus ar baltų miltų....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 21:23 8 Būdai, Kaip Valyti Kepenis

Pavasaris - idealus metų laikas, kai galima tinkamai pasirūpinti kepenimis. Kinų medicinos specialistai teigia, jog tuos, kurie pažeidžia pavasario organizmo priežiūros taisykles, vėliau dažniau sirgs kepenų ligomis.

...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 20:53 Nuo peršalimo ligų saugančios ir imuninę sistemą stiprinančios daržovės

Juodaisiais ridikais efektyvu gydyti peršalimo ligas, naikinti žalinguosius virusus ir bakterijas. Vos vieno vidutinio dydžio juodojo ridiko pakanka, kad parai savo organizmą aprūpintumėte pakankamu vitamino C kiekiu.

...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 18:52 Labiausiai paplitusias kojų ligos ir kaip padėti sau
Ši tema - viena iš aktualiausių ir paliečia bet kokio amžiaus žmones. Problemos su kojomis, ypač su pėdomis, signalizuoja apie tam tikras organizmo problemas. Kokias konkrečiai?

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 17:41 Mastopatijos Gydymas Vaistažolėmis
Nemažai 30-50 metų sulaukusių moterų aptinka sukietėjimus krūtų audiniuose. Pats savaime šis reiškinys nebūtų pavojingas, jei ne grėsmė išsivystyti navikiniams procesams. Mastopatijos fone gali išsivystyti krūties vėžys, fibroadenoma, cistos....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 14:20 NSO Stebimas Danguje Virš Las Vegaso JAV

Grupė NSO su ryškiai šviečiančiomis šviesomis sklandė danguje virš Las Vegaso ir daugelis gyventojų ilgai stebėjo šį neįprastą reiškinį.

Skaityti daugiau