Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Kovo » 6

Mano susidūrimas su nežemiška gyvybe

Sveiki, iki šito įvykio netikėjau NSO, bet nuo šiol tikiu, šis pasakojimas tikrai neišgalvotas, pasistengsiu viską atpasakoti kuo smulkiau.

Buvo šių metų rugsėjo 2 diena apie 23:00 vakaro, ėjau iš parduotuvės, taip pat vedžiausi šunį, nuo parduotuvės iki namų 5-6 kilometrai (tuo metu buvau kaime pas senelius). Apie 4 kilometrus reikėjo eiti mišku, kadangi su manimi buvo vilkšunis jausdavausi saugiau. Mūsų kaime dažnai kalbama apie keistus nutikimus, bet iki tol su nieko nebuvau susidūręs.

NSO, nutikimai, atsitikimai, paranormalios istorijos, mistinės istorij

Priėjau lauką, tolumoje matėsi senas tvartas, tai buvo kaip orientyras, net kruptelėjau kai staiga mano šuo ėmė loti ir tempti pavadėlį, kaip supratau jis mane tempė link to tvarto. Pamaniau ten nueiti ir pažiūrėti ką jis pamatė, keisčiausia tai kaip jis iš tokio atstumo galėjo ten ką nors pamatyti ar užuosti. Ėjau ten kur vedė šuo, galų gale daėjom tą tvartą. Iš pirmo žvilgsnio buvo ramu, bet šuo vis tiek lojo.

Įėjau į tvartą durys buvo praviros, turėjau kišeninį prožektorių (šunį pririšau lauke), vos tik įsijungęs prožektorių kruptelėjau, prieš save išvydau juodus į žmogaus panašius kontūrus. Keista, kad tas “žmogus“ stovėjo ir tiesiog žiūrėjo į manę tylėdamas. Lėtai išėjau atsirišau šunį ir ėmiau bėgti. Nubėgęs gal 80-100 metrų nuo to tvarto, atsisukau atgal, manęs niekas nesivijo, šuo taip pat aprimo.

Namo parbėgau, buvo apie puse dviejų nakties, o seneliai miegojo, šunį įsivedžiau į vidų. Atsiguliau į lovą ir užmigau. Atsikėliau apie 03:00 nakties, atsikėlęs net nežinojau tikslios priežasties kodėl atsikėliau, bet kai per langą pamečiau baltą šviesą iš tolumos (iš tos pusės kur parėjau), pasiėmiau prožektorių ir senelio lazdą.

Seneliai gyveno vienkiemi, netoliese buvo sodyba, bet žmonių ten būdavo tik vasara. Išdrįsau prieiti tik prie tvoros, o ta šviesa tarsi atitolo. Norėjau pakelti senelius, bet ta mintis tiesiog išnyko, man keistai svaigo galva, nežinojau ko imtis, pagalvojau gal žmonės pokštauja, kol neišgirdau to garso. Garsas buvo panašus į cypimą, jis truko kokias 30 sekundžių, šviesa dingo, išėjau iš kiemo, pradėjau eiti keliu link tos vietos kur švytėjo šviesa, staiga vėl pamečiau to žmogaus kontūrus ji stovėjo gal 4-5 metrai nuo manęs, jis vėl stovėjo ir nejudėjo, ėmiau po truputi eiti atgal, bet jis vis tiek stovėjo ir nejudėjo.

Kiek atsipeikėjęs po šoko nukreipiau į jį prožektorių, kai nukreipiau į jį tą prožektorių vos po kelių sekundžių vėl atsirado ta šviesa. Ėmiau bėgti, bėgau vos ne keturiom, kai parsigavau namo, prie namo buvo pastatytas priestatas, įėjęs į tą prieškambarį užsirakinau duris, dėl viso pikto užrakinau ir įėjimo į patį namą duris.

Įėjęs į kambarį pastebėjau, kad šuo nudraskė kambario duris, bet šunį radau po lova, jis cypė, o jo akyse matėsi baime. Pats buvau mirtinai persigandęs. Ta šviesa laikėsi dar kokias 10 minučių. Pažiūrėjęs į laikrodį nustebau buvo 05:00 ryto.

Klausimų kyla daug:ką aš mačiau? Ką veikiau lauke 2 valandas (po grįžimo iš parduotuvės)? Man viskas truko ne daugiau kaip 10 minučių. Nuo šiol domiuosi NSO ir žmonių pasakojimais apie juos. Pasaulyje yra apie milijonas pranešimų apie susidūrimą su NSO, bet tik kokia 30 procentų iš jų yra patvirtinti. Laukiu jūsų nuomonės, gal jums nutiko kas nors panašaus?

Atsiuntė Justas

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar