Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 26

Mano stebėta skraidanti lėkštė

Sveiki, NSO yra tikrai, tik labai įdomu kada jie teikiasi pasirodyti ir kam būtent, ir kodėl. Mažai kas tiki kam papasakoji savo istoriją, bet matau yra žmonių patyrusiu panašią situaciją.

NSO, nutikimai, atsitikimai, mistinės istorijos, paranormalios istorij

NSO pirmą ir paskutinį katrą mačiau būdama dar vaikas. Namuose buvome tik aš ir mama: aš žaidžiau savo kambaryje, o mama buvo svetainėje, žiūrėjo televizorių. Žaidžiant, kaip dabar prisimenu ir dar dabar jaučiu tą jausmą, pajutau kažkokį nerimą. Žvilgtelėjusi pro langą mačiau vieną ar tik tris žvaigždes tiksliai nepamenu ir nerimas manęs neapleido, pasidarė nejauku. Pradėjau dažniau žvilgčioti pro langą ir mačiau, kad viena iš žvaigždžių keičia savo poziciją ir atrodė lyg artėtų. Išsigandau ir nusprendžiau nebežiūrėti.

Tuo tarpu, kol aš kuičiausi po savo spintutę mama nuėjo į tuoletą ir staiga man pakėlus, vėlgi, iš smalsumo galvą pro langą išvydau tikrąją to žodžio prasme NSO lėkštę. Visa pakraupusi ir šaukdama mamą nubėgau prie tuoleto ir prašiau mamos, kad kuo greičiau išeitų. Stovėjau pasislėpusi už sienos, o mama nesuprato, kas man darosi. Nespėjus mamai išeiti išlindau pasižiūrėti ar ji vis dar yra ir deja, jos jau nebebuvo. Po to įvykio nebegalėjau ramiai būti, miegoti savo kambaryje, taip pat iki ten be tėvų nueiti ir pasilikti ilgiau be jų.

Tėvai niekaip negalėjo suprati kas yra ir kodėl man taip yra net pykdavo, kad visada jiems mane reikėdavo lydėti. Man jau 21 m. ir kol ten gyvenau negalėdavau viena būdama namie ramiai praeiti tą kambarį po kol nebūdavo uždarytos to kambario durys, taip aš iš jo persikėliau į kitą kambarį. Jei kyla klausimas kodėl mamai to nepapsakojau, kas nutiko tuo metu, kodėl aš ją šaukiausi, tiesiog manau buvau apimta baimės.

Atsiuntė: Elimak

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar