Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Kovo » 2

Lietuvio stebėtas NSO Norvegijoje

Sveiki, dirbu tolimų reisų vairuotoju, važinėju po Skandinaviją. Norėčiau papasakoti apie paskutinę kelionę Norvegijoje. Kadangi dirbu DHL firmoje, o tai pašto pervežimai, dažnai tenka važinėti naktimis. Tai nutiko šių metų spalio antrą, stabtelėjau padaryti pauzę šalia Alvdal miesteliuko esančiame parkinge dvyliktą val nakties.

NSO, Norvegija, mistinės istorijos, nutikimai, pasakojimas, atsitikima

Užkaičiau stiprios kavos ir išlipau iš kabinos pramankštinti užtirpusių kojų. Besidairydamas šen-ten pakėliau nosį į naktinį dangų, tada ir pastebėjau keistenybę. Visas E3 numeriu pažymėtas kelias vinguriuoja šalia Glomma upeliuko, o aplink nelabai aukšti kalnai. Naktis giedra, žvaigždės mirga, gerai matomos kalnų viršūnės. Viena žvaigždutė pasirodė labai keista, tai tiesiog nuo skaisčiai mėlynai šviečiančio centro trimis stipinais išsidėstę po penkias blausesnes švieseles.

Link kraštų šviesos tai stiprėdamos, tai blukdamos persiliedavo nuo geltonos iki oranžinės. Žvilgtelėjau į laikrodį, buvo 0 val.10 min. vietos laiku. Objektas buvo labai aukštai, naktiniame danguje atrodė maždaug žirnio dydžio. Pradžioje jis tiesiog stovėjo vienoje vietoje, o po minutėlės pasileido judėti vis didėjančia spirale. Tarsi norėdamas ką surasti, ar pamatyti ant žemės. Taip judėjo apie 5 min, o po to tiesia linija vėl grįžo į įsivaizduojamą centrą.

Vėl sau ramiai pamirksėjo minutėlę ir pasileido spirale vis toldamas nuo centro. Nesigirdėjo jokio garso, naktis be vėjo, tik šalimais keliu retsykiais prakriokdavo sunkvežimiai. Objektas grįžo į centrą ir pradėjo šokinėti kaip kamuoliukas aukštyn – žemyn. Šviesos supulsavo intensyviau, tik vidury esantis, skaisčiai žydrai šviečiantis „žibintas“, nekeitė intensyvumo.

Manevravo dar apie 3 min ir pradėjo staigiai kilti tiesiog viršun. Dingo iš akių 0 val.30 min., o aš taip ir likau išsižiojęs. Nieko panašaus dar gyvenime nesu matęs, įspūdis neapsakomas, dar ilgai negalėjau atsigauti važiuodamas. Gal kam buvo nutikę kas nors panašaus?

Atsiuntė Robertas

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Čia galite rašyti savo nutikimą, istoriją, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar