Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Skaitytojo Naujiena » 2019 » Kovo » 2

Lietuvio stebėtas NSO Norvegijoje

Sveiki, dirbu tolimų reisų vairuotoju, važinėju po Skandinaviją. Norėčiau papasakoti apie paskutinę kelionę Norvegijoje. Kadangi dirbu DHL firmoje, o tai pašto pervežimai, dažnai tenka važinėti naktimis. Tai nutiko šių metų spalio antrą, stabtelėjau padaryti pauzę šalia Alvdal miesteliuko esančiame parkinge dvyliktą val nakties.

NSO, Norvegija, mistinės istorijos, nutikimai, pasakojimas, atsitikima

Užkaičiau stiprios kavos ir išlipau iš kabinos pramankštinti užtirpusių kojų. Besidairydamas šen-ten pakėliau nosį į naktinį dangų, tada ir pastebėjau keistenybę. Visas E3 numeriu pažymėtas kelias vinguriuoja šalia Glomma upeliuko, o aplink nelabai aukšti kalnai. Naktis giedra, žvaigždės mirga, gerai matomos kalnų viršūnės. Viena žvaigždutė pasirodė labai keista, tai tiesiog nuo skaisčiai mėlynai šviečiančio centro trimis stipinais išsidėstę po penkias blausesnes švieseles.

Link kraštų šviesos tai stiprėdamos, tai blukdamos persiliedavo nuo geltonos iki oranžinės. Žvilgtelėjau į laikrodį, buvo 0 val.10 min. vietos laiku. Objektas buvo labai aukštai, naktiniame danguje atrodė maždaug žirnio dydžio. Pradžioje jis tiesiog stovėjo vienoje vietoje, o po minutėlės pasileido judėti vis didėjančia spirale. Tarsi norėdamas ką surasti, ar pamatyti ant žemės. Taip judėjo apie 5 min, o po to tiesia linija vėl grįžo į įsivaizduojamą centrą.

Vėl sau ramiai pamirksėjo minutėlę ir pasileido spirale vis toldamas nuo centro. Nesigirdėjo jokio garso, naktis be vėjo, tik šalimais keliu retsykiais prakriokdavo sunkvežimiai. Objektas grįžo į centrą ir pradėjo šokinėti kaip kamuoliukas aukštyn – žemyn. Šviesos supulsavo intensyviau, tik vidury esantis, skaisčiai žydrai šviečiantis „žibintas“, nekeitė intensyvumo.

Manevravo dar apie 3 min ir pradėjo staigiai kilti tiesiog viršun. Dingo iš akių 0 val.30 min., o aš taip ir likau išsižiojęs. Nieko panašaus dar gyvenime nesu matęs, įspūdis neapsakomas, dar ilgai negalėjau atsigauti važiuodamas. Gal kam buvo nutikę kas nors panašaus?

Atsiuntė Robertas

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau

20.09.2021 laikas 07:57 Per audrą Prancūzijoje vaizdo įrašu užfiksuotas NSO laivynas
2021 m. rugsėjo 16 d. virš Monpeljė, Prancūzijoje, liudininkas per audrą užfiksavo nuostabų reiškinį. Keli šviečiantys NSO tvarkingai judėjo debesyse.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau