Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Kovo » 7

Keista būtybė miške

Ilgai galvojau ar rašyt šią istoriją ar ne, galų gale nusprendžiau parašyt. Gyvenu visai arti miško, turime įsirengę miške laužavietę ir dažnai ten būnam. Viskas buvo kaip įprasta iki 2011 metų rugpjūčio 15 vakaro (apie 22:00 valanda).

būtybė, nutikimai, paranormalios istorijos, mistinės istorijos

Sėdėjome prie laužo ir šiaip šnekėjomės, susiruošiau eiti namo. Nuėjau kokius 300 metrų (nuo laužavietės iki namų apie 1km), tikėjausi įprasto vakaro namie pažiūrėti televizorių, pasėdėti prie kompo kol prieš save neišvydau į šunį panašios būtybės. Nuo šuns ji skyrėsi tuo, kad buvo daug didesnė ir stambesnė,net nežinau kaip apibūdint tą jausmą kuris užklupo mane kai pamačiau tą “padarą“.

Tiesiog sustingau ir nejudėjau iš vietos, tas padaras lėtais žingsniais pradėjo eiti link manęs, nieko negalvojęs ėmiau bėgti, atbėgęs namo užsirakinau ir sėdėjau, tėvai tuo metu buvo išvažiavę, o brolis su draugais mieste. Atsisėdau ir ėmiau mąstyti. Pasėdėjęs kokią valandą nuėjau miegoti, ryte atsikėlęs iškart susiskambinau su draugais ir paklausiau ar jie nieko panašaus nematė, atsakė, kad ne.Kai papasakojau kas vakar nutiko jie nusijuokė pasakė, kad tau pasirodė.

Nesu linkęs tikėti visokiais mistiniais dalykais, bet po šito įvykio nei nežinau ką galvoti, ką ten galėjau pamatyti? O gal man tiesiog pasivaideno? Pabaigai galiu pasakyti,kad taip išsigandęs nebuvau per visą savo gyvenimą.

Atsiuntė Tadas

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar