Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Kovo » 7

Keista būtybė miške

Ilgai galvojau ar rašyt šią istoriją ar ne, galų gale nusprendžiau parašyt. Gyvenu visai arti miško, turime įsirengę miške laužavietę ir dažnai ten būnam. Viskas buvo kaip įprasta iki 2011 metų rugpjūčio 15 vakaro (apie 22:00 valanda).

būtybė, nutikimai, paranormalios istorijos, mistinės istorijos

Sėdėjome prie laužo ir šiaip šnekėjomės, susiruošiau eiti namo. Nuėjau kokius 300 metrų (nuo laužavietės iki namų apie 1km), tikėjausi įprasto vakaro namie pažiūrėti televizorių, pasėdėti prie kompo kol prieš save neišvydau į šunį panašios būtybės. Nuo šuns ji skyrėsi tuo, kad buvo daug didesnė ir stambesnė,net nežinau kaip apibūdint tą jausmą kuris užklupo mane kai pamačiau tą “padarą“.

Tiesiog sustingau ir nejudėjau iš vietos, tas padaras lėtais žingsniais pradėjo eiti link manęs, nieko negalvojęs ėmiau bėgti, atbėgęs namo užsirakinau ir sėdėjau, tėvai tuo metu buvo išvažiavę, o brolis su draugais mieste. Atsisėdau ir ėmiau mąstyti. Pasėdėjęs kokią valandą nuėjau miegoti, ryte atsikėlęs iškart susiskambinau su draugais ir paklausiau ar jie nieko panašaus nematė, atsakė, kad ne.Kai papasakojau kas vakar nutiko jie nusijuokė pasakė, kad tau pasirodė.

Nesu linkęs tikėti visokiais mistiniais dalykais, bet po šito įvykio nei nežinau ką galvoti, ką ten galėjau pamatyti? O gal man tiesiog pasivaideno? Pabaigai galiu pasakyti,kad taip išsigandęs nebuvau per visą savo gyvenimą.

Atsiuntė Tadas

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2020 laikas 07:31 Kugelis su moliūgais - nustebinsite visus savo draugus ir artimuosius!

Sriuba su moliūgais, blynai su moliūgais, pyragai su moliūgais... Manėte, kad jau viską išragavote? Atėjo laikas moliūgų kugeliui!

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 15:13 Greitas pyragas su kefyru be kepimo miltelių

Greitai pagaminamas bei labai švelnaus skonio kefyro pyragas. Rekomenduojame išbandyti šį receptą - tai tobulas pasirinkimas tiems, kas nenori leisti daug laiko virtuvėje, bet vis tiek nori pasilepinti skaniu desertu.

...

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 15:04 Soros Coalition Plotting Election Day ANARCHY to ‘Fight’ Trump Win
A massive network of George Soros-funded activists are plotting nationwide anarchy from Election Day onward if President Trump wins.

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 15:04 Kriaušių ir svarainių uogienė
Tai yra ganėtinai neįprasta, bet neprasta uogienė, su kuria mes dažnai gardiname įvairius pyragus (tai yra naudojame įdarams). Taip pat man skanu prie labai saldžių blynelių.

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 14:53 Obama Demands Senate Put off Vote on New Supreme Court Nominee Until After New President Is Elected
Barack Obama demanded that Republicans refrain from voting on a replacement for Ruth Bader Ginsberg until after the election, when he hopes Biden will win.

Skaityti daugiau