Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Spalio » 19

Kas Parašė Bibliją Ir Sukūrė Religiją?

Kas Parašė Bibliją Ir Sukūrė Religiją?

Dažnai užduodu su metais tokį klausymą? Kas parašė Bibliją ir sukūrė religiją. Negi tuo metu paprastas žmogus tai galėjo padaryti? Ir kas toks buvo geras strategas kuris galėjo numatyti tokį populiarumą? Dar keisčiau atrodo tai, kaip žmogus niekada nematęs Dievo, gali į jį įtikėti? O, tokiu dalykų, kaip kitos nežemiškos civilizacijos jam nesuprantamos, nors turėtų būti viskas priešingai.

Įdomus dalykas, žmogus eina į pamaldos namus, kažkuo tiki, nors patys nežino. O tokie dalykai gyliai mąstančiam žmogui yra be galo svarbūs ir įdomus...  Kas galėtu man į tai atsakyti? Įdomiausia, arba neteko man skaityti apie tai. Ar tai tiesiog nutylima, ar tiesiog niekas nenori garsiai kalbėti.

Gerai, mūsų metai prasideda nuo Kristaus, o kas buvo "ale" prie jį? Žmogus turėjo gyventi, kaip gyveno, bet kas nutiko prieš tą nelemtą įvyki? Ar tai, tiesiog buvo atpirkimo žmogus, nuo kurio, kaip sniego gniūžtė sukėlė tokias fatališkas pasekmes, nuo kurios nebebuvo įmanoma išsisukti. Ar tuo metu, pastebėjo, kažkas gerą pasipelnymo šaltinį, pagal kurį viso religinės bendruomenės pelnosi iš žmonių, kurie tiki nežinia kuo, kuo niekada nėra matę... ir nematys. Jei mes gydytojui pradėtume pasakoti apie ateivius, dvasias, jis turbūt mus nukreipti pas tam tikros specialybės gydytoja, kuris išrašytų vaistus, ar dar blogiau paguldyti į tam tikrą stacionarą.

Dar didesnį susirūpinimą, kelią patys gydytojai. Kuo jie patys tiki? O jei jie tiki Dievu, ar tai ne šizofrenija? Matymas, tikėjimas nuo ko nesi matęs? O jums nekylą tokios mintys? Tad, kuo Dievas skiriasi nuo kitos civilizacijos būtybių? Jei mes nė viena nesame mate... Nors paskutiniu metu yra šviesa tunelio gale, mokslas, kariuomenė pagaliau pripažįstą, kad mes esame ne vieni.

Tačiau ką kalba šiuo atveju bažnyčios tarnautojai? Nieko negirdėjau. Įdomus atvejis nutiko 1992 metais. Kunigas Paltanavičius teigia matęs ateivius. Įdomu, ką tuo metu turėjo manyti žmonės, kurie nėra matę ateivių ir Dievo? Gal laikas perašyti religija?

Taip, iki šių dienų ir man nėra aiškų, kas sukūrė religiją ir parašė bibliją, ir kokiu tikslu. Kad mus įbaugintu, kad mus kontroliuotu, sakydami jūs nusidėsite nedarykite to ir ano... Vis dėlto, kažkas buvo protingas, bet ne tuometinis žmogus.

Turite savo nuomone? Pasidalinkite komentaruose su kitais, padėkite atsakyti į šį keblų klausymą, kam mums tai, ir kam tas naudinga ir reikalinga?

Čia galite rašyti savo nutikimą, istoriją, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar