Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Kovo » 12

Žmogaus kilmės paslaptys

Sveiki, šiame straipsnyje pabandysiu jums įrodyti, kad tai ko mes ieškome, yra jau prie pat mūsų. Ši teorija visų pirmą klaidina mūsų evoliucijos teoriją, sukurtą Darvino. Yra daugybė teorijų, kaip atsirado žmogus. Esu girdėjęs, kad laikų pradžioje žemėje atsirado radiacinis šaltinis, kuriame gyvenančios beždžionės mutavo ir pakeitė savo intelekto lygį. Bet kaip tos beždžionės sugebėjo persikelti per vandenyną? Argi tų šaltinių galėjo būt daugiau, negu vienas visame pasaulyje?
religija, žmogus, evoliucija, pasakojimas

Kai kurie iš senovės šaltinių teigia apie mėlinakraujus, kuriuos vadindavo kilmingaisiais. Jų oda galėjo būti pilkšvos ir mėlynos spalvos derinio. Taip manau, nes ten, kur jie gyveno prieš tai buvo šiltesnio klimato negu žemėje, todėl jiems emigravus į šiltą klimatą pasireiškė aiškus šilumos trūkumas ir bėgant laikui jų kūnas mutavo pradedant nuo galūnių, todėl dabar jų rankos ir pėdos turėtų atrodyt mėlynesnes, o likusio kūno spalva labiau pilkesnė.

Aš iš viso manau, kad žemės klimatas jiems nėra prieinamas, arba prieinamas, bet per šaltas, todėl jie slepiasi slėptuvėse ugnikalnių gilumuose, arba kitose vietose, neprieinamos žmogaus. Moterų jie neturi. Ir šiaip „ateivės moterys“ neminimos žmonių, kurie juos matę. Todėl priėjau prie išvados, kad jie naudoja dirbtinį apvaisinimą, kad jų populiaciją „neperaugtų“, taip kaip yra peraugusi žmonių, kad jų visuomenė ir valdymas nepradėtų augti ir dalintis, atsiskirdamas ir kurdamas nesantaiką tarp tos pačios rasės atstovų.

Juk nuodėmė gimdo nuodėmę. Taip ir susikūrė šitas visas materialinės visuomenės blogis nuo nuodėmės. Turbūt klausite, kaip atsirado žmogus? Pabandysiu jums paaiškinti: Žmogus yra „tėvo“ kūrinys, kaip nevykęs eksperimentas, gauto iš „tėvo“ (tėvas yra dangiškos kilmės būtybė) genų, ir sumaišytų su žemiškos kilmės būtybe (pavyzdžiui beždžione. Taip, jėga! mes- kosmoso beždžionės). Šie pirmieji žmonės gyveno jų pasaulyje kartu su jais, tačiau žemiškos kilmės inkstinktai nugalėjo: kai jų pasidarė per daug, jie pradėjo sukilinėti, maištauti ir atsiskyrė nuo savojo „tėvo“.

Atkreipkim dėmesį, kas rašoma religiniuose senovės šaltiniuose. Kristus yra sakęs: Kai pamatysite žmogaus moters nepagimdytąjį, pulkite veidu žemyn ir garbinkite jį- tai jūsų tėvas. Jeigu mano visos idėjos, neatrodytų taip kvailai, teigčiau, kad pats Kristus buvo ateivis, nes jo mąstymas neprilygo tiems laikams ir net dabar religiniuose šaltiniuose palikta tiek žmogui nesuvokiama kiekybė mįslių.

Beje, dar evangelijoje yra minima, kad jis yra sakęs, kad jis ne iš šio pasaulio. Tai, kaip galima suprasti tai? Gal man dar paminėti apie krintančią žvaigždę, kuri nukrito ta pačią jo gimimo naktį prie pat Betliejaus ir ją pamatę išminčiai bėgo jo pasveikinti? Tais laikais nebuvo nei lėktuvų, nei nieko panašaus. Ir toji žvaigždė galėjo būti nebūtinai žvaigždė, o skraidantys objektai, kurie pastebimi išeinantys ir įeinantys tarp ugnikalnių.

Kas jei toji „tėvo karalystė“ yra prie pat mūsų, kaip teigiama, bet mes jos net nepastebime?

Dar buvo kalbėta apie 5 didžius karus- cituoju: „Nejaugi galvojate, kad atėjau pasauliui taiką duoti? Iš tiesų jums atnešiau didijį susiskaldymą: kalaviją, karą, ugnį. Jų bus penketas viename name. 3 prieš 2 ir 2 prieš 3. Tėvas prieš sūnų ir sūnus prieš tėvą. Ir jie stovės vieni. “ Ar tai galėjo būt esamos religijos prasmė, sukėlusi 3 kryžiaus karus ir 2 pasaulinius? Juk religija viduramžiais buvo didysis mokslo ir visų mokslo idėjų „žudikas“.

Tie žmonės, kurie buvo protingi ir jų mąstymas buvo nuteiktas prieš religija buvo masiškai deginami ant laužo. Jeigu visos tos idėjos nebūtų atmetamos ir jų autoriai nebūtų žudomi, galbūt šiuolaikinės technologijos būtų prieinamos šimtais metų ankščiau, o mūsų technologijos būtų šiandien dar galingesnės? Pati religija galėjo turėti tikrai didelę įtaką pasauliui ir žmogui.

Kas iš to gautų daugiau naudos, negu pats „tėvas“? Juk turtai ir žemės buvo pats materialinės visuomenės pamatas, kurio troško visų keturių šalių valdovai- rytų, vakarų, šiaurės ir pietų. O palyginkite dabartį su Mozės ir kitų senovės pranašų užrašais: „Keturių šalių valdovai gulės negyvi ant grindinio ir visas pasaulis juos matys.“ Didysis išradimas- internetas padaro šitą pranašystę prieinamą.

„Atskleisiu jums paslaptį dangaus gelmių: Pirmiausia atsirado vienas šviesos rutulys ir aplink jį atsirado dar keturi, aplink keturis atsirado 12, aplink 12 dar 72, 72 įskilo į 360 daliu, kad kiekvienas iš 72 turėtų po penkis dangaus skliautus. Tuose 360 šviesuliuose susikūrė galybė angelų, kad juose gyventų ir juos garbintų, sukdamiesi aplink“- tebunie tai dar vienas ženklas tiems, kurie yra matę paliktus ženklus laukuose ir supranta jų paslaptį. Mes sukamės aplink šią planetą, planeta sukasi aplink šviesos rutulį, šviesos rutulys aplink galaktiką, galaktika aplink visatą. Visata aplink kūną to, kurio vardo nė aš nesu vertas ištarti.

„Tiesos dvasia sakau gerąją žinią tiems, kurie jau yra įtikėję ir jei norėsit įeiti Ten paskutinią dieną Kristaus, pirmojo ir paskutinio vardu (iš tiesų sakau, karalystėje vartai siauri, ir jokie vagys pro juos nepraeis) rėkit ant stogų ir šaukites viešpaties tėvo, ir jeigu iš dangaus pasirodys angelas, jis jūsų klaus: iš kur esate, sakykite: mes esame iš šviesos, iš ten, kur šviesa gimsta pati iš savęs, jei tuomet jūsų paklaus kas esate, sakykite: mes esame jos sūnūs, išrinktieji, nešiojantys ženklą tėvo, jei jūsų klaus koks yra ženklas jumyse esančio tėvo, sakykite: judėjimas ir ramybė.

Ir tuomet jūs atrasite tikrąją ramybę. Ir tuomet jūs neragausite antros mirties. Ir tuomet jūs nugalėsite, nes jūs įtikėjote tuo, kuo neįtikėjo kiti. Siunčiu šią žinią visiems, vargstantiems ir trokštantiems, mylintiems ir tikintiems. Jūsų vargas bus nugalėtas, jūsų troškulys pasotintas, ir jūsų ašaros nušluostytos. Nes jūs nugalėjote. O tie, kurie bus verti ugnies, ugnį ir gaus.“

-Štai, jis pasėjo ugnį ir pagaliau ateis ta laukta diena, kai ji išsiliepsnos.

Atsiuntė Markas

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 20:37 Weird Omens Of Death
In this latest story, world-famous psychic researcher Tom Slemen explores weird omens of death… In the murky world of superstition there are many alleged omens of death. Just setting eyes on a passing ambulance for example, will sometimes spur some people to say, “Touch my eyes and touch my toes an...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 20:37 Declassified FBI document says Nikola Tesla was an alien from Venus
According to information from the FBI documents – Nikola Tesla was an alien. There is a very mysterious document in the archives of the FBI’s official website, which contains a very unusual statement regarding Nikola Tesla....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 20:22 Secrets And Legends Of The Hollow Earth

Many readers of the paranormal and the unexplained are familiar with the theory that the Earth is hollow. The idea is based on the ancient legends of many cultures that say there are races of people – entire civilizations – that thrive in subterranean cities.

...

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 22:22 Sausainiai su sėklomis iš kiaušinių baltymų
Tikriausiai ne kartą teko susidurti, kad daugybėje receptų gaminant prireikia tik kiaušinių baltymų arba tik kiaušinių trynių. Aišku geriausias sprendimas, jei abi šios dalys galų galiausia atsiduria tame pačiame patiekale ir būna sunaudojamos, tačiau puikiai žinome, kad taip nutinka tikrai ne visad...

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 20:43 Australian State Law Gives Officials Authority To Forcibly Remove Underwear to Administer Vaccine
The state of Western Australia has legislated to allow police officers to restrain individuals and, if deemed necessary, forcibly remove their underwear in order to administer a vaccine.

Skaityti daugiau