Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Skaitytojo Naujiena » 2019 » Balandžio » 23

Dvasios

dvasios, nutikimai, istorija, pasakojimas
  • 23.04.2019
  • 2.0 Reitingas
  • 1485 Peržiūrų
  • Aptarti

Sveiki, pirmą kartą kažką panašaus siūsiu čia. Bandysiu kuo tiksliau papasakoti kas įvyko, gali ir nesigauti. Tada buvo 2011 balandžio pabaiga. Taigi sėdėjom keturiese ir laukėm draugo merginos, buvo vakaras ir gan vėsus, tad nusprendėm užeit į laiptinę kurioje gyveno mergina. Aišku ji gyveno bendrabutį trečiam aukšte, o mes užlipom į patį viršų penkta aukštą nežinau net kodėl.

Taigi kai merginos mėgsta užtrukti ji irgi gan ilgai užtruko ir, kad mums nepabostų laukti sugalvojom kviesti dvasią. Draugas žinojo kaip tai padaryt, beveik nieko nereikėjo dėl jos iškvietimo. Taigi kitas draugas iš kuprinės ištraukė tušinuką ir išplėšė lapą iš sąsiuvinio.

Tas draugas kažką neaiškaus pašnekėjo ir kažką nupiešė panašaus į kryžių. Gal po 2 minučių prasivėrė laiptinės durys, bet aišku mes galvojom, jog tai žmogus atidarė lauko duris ir dėl skersvėjo jos prasivėrė. Pažiūrėjom pro laiptinės langą į apačia ir nieko nematėme. Pagalvojau jog turėjom kažką girdėti, bet nieko negirdėjom. Tada suplėšėm lapą ir padegėm jį, žinojau, kad taip daryt negalima (kažkur skaičiau), bet nieko nesakiau. Išeinat iš to koridoriaus užsitrenkė durys prieš pat mus. Irgi nekreipėm dėmesio. Jau lipdami į apačią pajutom gan vėsų šaltą ir silpną vėją, ir tam kuris sudegino lapą iš nosies silpnai pradėjo tekėti kraujas. Jis tada sirgo sinusitu, tai galvojom dėl to. Išėjom į lauką palaukėm merginos ir patraukė tolyn nuo namo.

O dabar kai einam su draugu pas jo merginą beveik visada girdim keistus garsus, ir kai užsidarinėja durys. Tai tiek tikiuosi patiko ir dėkui, kad skaitėt.

Atsiuntė: Deimantas

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2023 laikas 15:06 Receptai | Patiekalai Miltiniai abriedukai "ežiukai" su varške
Vaikystėje tokios išvaizdos varškinius virtinukus su visa šeima mes vadindavome "abriedukais". Mama iki šios dienos tik šitaip ir vadina. Man kažkas iš aplinkinių galiausiai įskiepijo pavadinimą "ežiukai", o kaip jie iš tikrųjų tu...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 15:00 Receptai | Patiekalai Morkų pyragas su maskarponės sūrio kremu
Turiu pripažinti, kad prieš kurį laiką į pyragus, keksus ir tortus su morkomis visada žiūrėjau ganėtinai kreivai. Ilgą laiką nebuvo noro net pamėginti, nes buvau įtikėjusi, kad skonis bus "prastas" arba bent jau "nieko įspūdingo"....

Skaityti daugiau

29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 18:59 Pakartotinė COVID-19 vakcinacija silpnina imuninę sistemą: Tyrimas
Naujo tyrimo duomenimis, pakartotinis skiepijimas COVID-19 silpnina imuninę sistemą, todėl žmonės gali tapti imlesni gyvybei pavojingoms ligoms, pavyzdžiui, vėžiui.

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 14:14 Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui
Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, ...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 10:29 Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘
Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Skaityti daugiau