Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Balandžio » 23

Dvasios

dvasios, nutikimai, istorija, pasakojimas

Sveiki, pirmą kartą kažką panašaus siūsiu čia. Bandysiu kuo tiksliau papasakoti kas įvyko, gali ir nesigauti. Tada buvo 2011 balandžio pabaiga. Taigi sėdėjom keturiese ir laukėm draugo merginos, buvo vakaras ir gan vėsus, tad nusprendėm užeit į laiptinę kurioje gyveno mergina. Aišku ji gyveno bendrabutį trečiam aukšte, o mes užlipom į patį viršų penkta aukštą nežinau net kodėl.

Taigi kai merginos mėgsta užtrukti ji irgi gan ilgai užtruko ir, kad mums nepabostų laukti sugalvojom kviesti dvasią. Draugas žinojo kaip tai padaryt, beveik nieko nereikėjo dėl jos iškvietimo. Taigi kitas draugas iš kuprinės ištraukė tušinuką ir išplėšė lapą iš sąsiuvinio.

Tas draugas kažką neaiškaus pašnekėjo ir kažką nupiešė panašaus į kryžių. Gal po 2 minučių prasivėrė laiptinės durys, bet aišku mes galvojom, jog tai žmogus atidarė lauko duris ir dėl skersvėjo jos prasivėrė. Pažiūrėjom pro laiptinės langą į apačia ir nieko nematėme. Pagalvojau jog turėjom kažką girdėti, bet nieko negirdėjom. Tada suplėšėm lapą ir padegėm jį, žinojau, kad taip daryt negalima (kažkur skaičiau), bet nieko nesakiau. Išeinat iš to koridoriaus užsitrenkė durys prieš pat mus. Irgi nekreipėm dėmesio. Jau lipdami į apačią pajutom gan vėsų šaltą ir silpną vėją, ir tam kuris sudegino lapą iš nosies silpnai pradėjo tekėti kraujas. Jis tada sirgo sinusitu, tai galvojom dėl to. Išėjom į lauką palaukėm merginos ir patraukė tolyn nuo namo.

O dabar kai einam su draugu pas jo merginą beveik visada girdim keistus garsus, ir kai užsidarinėja durys. Tai tiek tikiuosi patiko ir dėkui, kad skaitėt.

Atsiuntė: Deimantas

Čia galite rašyti savo nutikimą, istoriją, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar