Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Balandžio » 1

Žaidimai su dvasiom

dvasios, žaidimas, pasakojimas, nutikimas, istorija

Kartą mano draugė man pasakė kad žino kaip iškviesti dvasias. Ji viska kruopščiai papasakojo ir pasakė mano pažįstamos brolis iškvietė dvasią. Dvasia viska pasakė, atsakė į visus klausimus. Gal pabandykim? Jis vis dar sveikas nieko jam nenutiko. Kodėl gi ne? Bandom. Aš jai pasakiau kad nenoriu ir nebandysiu nes tai nieko gero neduos.

Kitą dieną ta pati mano drauge man pasakė, kad iškvietė dvasią su kita drauge ir nieko nenutiko. Ji dar kartą pasiūlė kviestis dvasią. Šį kartą aš sutikau. Mes susitareme kad lygiai 17val . aš pas ja ateisiu ir atsinešiu 2 žvakes.

Prieš visą seansą ji paaiškino ką reikės daryti. Reikia uždegti 2 žvakes, ant veidrodžio nupiešti 7 laiptelius, laikytis už rankų  ir ištarti “Tėve mūsų“ maldą atbulai. Mes uždegėm žvakes. Po to aš ant veidrodžio nupiešiau 7 laiptelius. Tada mes susiemem už rankų ir pradėjom sakyti “Tėvę mūsų“ atbulai.

Vos pradėjusios sakyti maldą, draugė veidrodyje pamatė trumpam pasirodžiusį moters veidą. Ji išsigąndo. Greitai atsistojo ir užgesino žvakes. Tada ir aš atsistojau. Pradejau ja raminti. Kai ji nusiramino aš pasakiau kad mes padarem klaidą. Jei ji tikrai mate veidą, reiškia dvasia čia. O jei ji čia ja reikia išvaryti. Aš pasakiau kad nereikejo gesinti žvakiu nes dabar ji čia. O kaip išvaryti mes nežinom. Tada mano draugė netikėjo, kad ji čia. Ji pradėjo rėkt kad tai neįmanoma.

Mes susiginčijom. Aš pasakiau kad jeigu tu netiki, tada paimk fotoaparatą ir su blykstę nusifotografuok prie tų žvakių ar veidrodžio. Ji taip ir padarė. Greitai nuėjo ieškot fotoaparato. Kai grįžo  pasiūlė man ja nufotografuoti. Aš kategoriškai nesutikau. Tada ji pati tai padarė. Nuotraukoje matėsi šešėlis labai panašus į moters veidą. Ji pamanė kad taip tik atrodo. Todėl aš jai pasiūliau perkelti šitas nuotraukas į kompiuterį, gal geriau matysis.

Vos perkėlus nuotraukas. Kompiuteris išsijungė. Mes pamanėm gal virusas. Bet kai aš pasilenkiau pažiūrėt gal koks laidas atsijungė nuo ekrano. Aš pamačiau kad visi laidai perpjauti. Ji taip pamačius pradėjo rėkt. Tada ir vėl męs susipykom. Bet mums rėkiant vienai ant kitos, virtuvėj sudužo puodelis. Mes nutilusios nubėgom ten.

O ten ne tik puodelis, bet ir nuotraukos sudužo. Ji vėl pradėjus rėkt. Man jau pradėjo skaudėt galvą…. Tada akimirksniu pradėjo skraidyt visi indai. Mes žiauriai išsigandom.Tuo metu atėjo mano draugės mama į ją iškart skriejo peilis. Ji mirė. Mano draugė iš išgąsčio iššoko pro langą. Tada ir aš pradėjau rėkt. Greitai nubėgau namo, papasakojau viska tėčiui, mes ten iškart nuvažiavom. Iškvietėm policiją ir greitąją.

Po to aš kelis mėnesius gulėjau psichiatrinėje, siūlau niekam nežaisti su dvasiom.

Atsiuntė: Evelina

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar