Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2020 » Rugpjūčio » 27

Dvejopi standartai užkniso juodai

Dvejopi Standartai Užkniso Juodai

Sako, kad prieš ligą visi lygūs. Tačiau šių dienų akistata su koronavirusu rodo visiškai priešingai. Štai tik keli absurdai, kurie mąstantiems žmonėms tikrai jau įgriso.

Dėl valgymo kavinėse - naujausia tvarka nurodo sėdėti su kauke prie staliuko, kol bus atneštas maistas. Na, sėdim, savų kompanijoje, bet visgi saugomės, juk nežinom, kas su kuo glaustėsi, labinosi. O karūnuotasis virusas šokinėja nuo stalo ant stalo, tyko savo aukos. Ir štai lėkštei atkeliavus, visi nusiimame kaukes. Virusas, matyt, pamatęs maistą, nualpsta po stalu - mums jis nebepavojingas. Geri pietūs ir taurė gėrimo įveikia net priešą iš Kinijos. Tačiau, vos mums pavalgius, virusas atsigauna ir vėl puola!

Kitas pavyzdys - keliaujantys pas kaimynus lenkus. Štai, jeigu jūs ar aš važiuosime ten darbo reikalais, sakykim, savaitei, mums saviizoliuotis nereiks. Nors, pavyzdžiui, mes Lenkijoje susitiksime su dešimčia užsieniečių iš kokios nors Italijos, Ispanijos, Vengrijos, net Amerikos. Žodžiu, grįžtam į Lietuvą ir ramiai vaikštome gatvėmis. Bet štai, jeigu koks nors suvalkietis užsimanys valandai nulėkti į „Biedronką“ apsiprekinti - šakės! Sėdėk, žmogau, užsidaręs dvi savaites, nė kojos iš namų nekelk.

Teisybės dėlei - išeiti tokiam saviizoliuotam galima tik su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro leidimu. O tas išduodamas tik esant svarbiai priežasčiai, pavyzdžiui, artimojo laidotuvės. Į jokias kirpyklas, gimtadienius ar veseilias leidimai neišduodami... Bet... jeigu jūs esate krepšinio žvaigždė Jonas Valančiūnas, tada išrašomi ir į veseilias. Gerų draugų. Bet jei, kaip sakiau, esat eilinis suvalkas ar žemaitis su Žemaityte - sėdėkit namie ir nejuokinkit pasaulio su savo prašymais. Dvi savaites. Nes per tiek laiko virusas gali išlįsti iš jūsų organizmo. Tačiau ir čia yra vienas „bet“... Jeigu jūs esate Viktoras Pranckietis - tai gavus neigiamą COVID-19 testo atsakymą jau galit eiti lauk. Nes valdžios organizme neišgyvena net virusai...

Šaltinis respublika.lt Nuotrauka: pixabay.com

Turite savo nuomone, komentarą pasidalinkite su mumis, prisijunkite, rašykite bloge / kategorija skaitytojo nuomone.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
24.09.2020 laikas 07:26 Hungary: George Soros Is Dividing Society to Steal Power Away From Citizens

Hungary’s Prime Minister Viktor Orbán has slammed George Soros, accusing the far-left globalist of attempting to divide and “dismantle” nations to take power away from citizens and hand it over to the “global elite.”

...

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 07:21 Herschel Walker: China Is Funding Democrats via Black Lives Matter
Former NFL star Herschel Walker has accused Democrats of being indirectly funded by the Communist Party of China via money funnelled through Black Lives Matter.

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 07:15 Rob Reiner Says Trump The ‘Killer’ Will Soon Be Arrested

Rob Reiner claims that President Trump will be apprehended following election day, saying that “in 42 days we will arrest the killer”

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 07:15 George Soros Is Actively Working to ‘Undermine The American Political System’ Says Newt Gingrich
Billionaire globalist George Soros is actively working to undermine the American political system according to Newt Gingrich.

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 07:15 Trupiniuotis su uogomis ir ledais (video)

Trupinius berkite į indą ant uogų ir tolygiai paskirstykite. Gaminį kepkite 40 – 45 minutes iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje. Trupiniuotį patiekite su ledais ar jogurtu. Skanaus!

Skaityti daugiau