Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Skaitytojo Naujiena » 2020 » Rugpjūčio » 27

Dvejopi standartai užkniso juodai

Dvejopi Standartai Užkniso Juodai
  • 27.08.2020
  • 0.0 Reitingas
  • 400 Peržiūrų
  • Aptarti

Sako, kad prieš ligą visi lygūs. Tačiau šių dienų akistata su koronavirusu rodo visiškai priešingai. Štai tik keli absurdai, kurie mąstantiems žmonėms tikrai jau įgriso.

Dėl valgymo kavinėse - naujausia tvarka nurodo sėdėti su kauke prie staliuko, kol bus atneštas maistas. Na, sėdim, savų kompanijoje, bet visgi saugomės, juk nežinom, kas su kuo glaustėsi, labinosi. O karūnuotasis virusas šokinėja nuo stalo ant stalo, tyko savo aukos. Ir štai lėkštei atkeliavus, visi nusiimame kaukes. Virusas, matyt, pamatęs maistą, nualpsta po stalu - mums jis nebepavojingas. Geri pietūs ir taurė gėrimo įveikia net priešą iš Kinijos. Tačiau, vos mums pavalgius, virusas atsigauna ir vėl puola!

Kitas pavyzdys - keliaujantys pas kaimynus lenkus. Štai, jeigu jūs ar aš važiuosime ten darbo reikalais, sakykim, savaitei, mums saviizoliuotis nereiks. Nors, pavyzdžiui, mes Lenkijoje susitiksime su dešimčia užsieniečių iš kokios nors Italijos, Ispanijos, Vengrijos, net Amerikos. Žodžiu, grįžtam į Lietuvą ir ramiai vaikštome gatvėmis. Bet štai, jeigu koks nors suvalkietis užsimanys valandai nulėkti į „Biedronką“ apsiprekinti - šakės! Sėdėk, žmogau, užsidaręs dvi savaites, nė kojos iš namų nekelk.

Teisybės dėlei - išeiti tokiam saviizoliuotam galima tik su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro leidimu. O tas išduodamas tik esant svarbiai priežasčiai, pavyzdžiui, artimojo laidotuvės. Į jokias kirpyklas, gimtadienius ar veseilias leidimai neišduodami... Bet... jeigu jūs esate krepšinio žvaigždė Jonas Valančiūnas, tada išrašomi ir į veseilias. Gerų draugų. Bet jei, kaip sakiau, esat eilinis suvalkas ar žemaitis su Žemaityte - sėdėkit namie ir nejuokinkit pasaulio su savo prašymais. Dvi savaites. Nes per tiek laiko virusas gali išlįsti iš jūsų organizmo. Tačiau ir čia yra vienas „bet“... Jeigu jūs esate Viktoras Pranckietis - tai gavus neigiamą COVID-19 testo atsakymą jau galit eiti lauk. Nes valdžios organizme neišgyvena net virusai...

Šaltinis respublika.lt Nuotrauka: pixabay.com

Turite savo nuomone, komentarą pasidalinkite su mumis, prisijunkite, rašykite bloge / kategorija skaitytojo nuomone.

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

26.09.2023 laikas 08:49 Skiepijimas "nesuteikia jokios reikšmingos apsaugos" nuo ilgo COVID: tyrimas

Naujo tyrimo išvados paneigia vyraujančią nuomonę, kad skiepai nuo COVID-19 apsaugo nuo ilgojo COVID. Tyrimo metu nustatyta, kad nors ankstesni užsikrėtimo atvejai 86 proc. sumažina ilgosios COVID riziką, skiepijimo būklė prieš užsikrėčiant COVID ...

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:36 Dirbtinė laimė – XXI amžiaus priklausomybė
Kai turi brangią mašiną, gražių daiktų, prabangų namą ir kitų statuso simbolių, pradedi jaustis, tarsi turi didesnę vertę ir pakyli vienu lygiu aukščiau už tuos, kurie viso to neturi.

Skaityti daugiau

25.09.2023 laikas 21:26 Kodėl išmintinga moteris niekada nepavydi?
Sakoma, kad pavydi, vadinasi, myli. Bet ar taip yra iš tikrųjų? Štai keli teiginiai, kodėl išmintinga moteris niekada nepavydi.

Skaityti daugiau