Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Skaitytojo Naujiena » 2020 » Lapkričio » 4

Komentarai ir nuomonės: Kas laukia Lietuvos?

Komentarai ir nuomonės: Kas laukia Lietuvos?
  • 04.11.2020
  • 5.0 Reitingas
  • 1178 Peržiūrų
  • Aptarti

Yra tokia gudručių perfrazuota liaudies patarlė: „kuo giliau į parką, tuo išradingesni maniakai". Ji labai tinka apibūdinti kas ketveri metai į Seimą prasibraunantiems vis naujiems politikams, jei šiuos išvis taip galima pavadinti. Tik žmonės ima suvokti, kad dugnas jau pasiektas, toliau jau nebėra kur, ir protestuodami renkasi kažką kitą, bet kai į sceną įsiveržia tie kiti, tai nuo pjedestalo nustumtieji atrodo tarsi šventieji. Kas gi dedasi pas mus dabar ir kas dėsis ateityje?

Pirma, pasaulį, taip pat ir Lietuvą, užvaldžiusi pseudopandemija. Tik daugelyje šalių pandemijos chaosas kilo natūraliai, o Lietuvoje, kiek jėgų Verygos ir Skvernelio duetas bedėtų, nėra nė epidemijos, ką čia kalbėti apie pandemiją, - nors imk ir pasikark, per aštuonis tragikomiško cirko ir įtampos mėnesius jie nė nesusiprato nustatyti aiškių epidemijos ir pandemijos kriterijų. Galima, aišku, sakyti: mulkiai, nesugeba net psichozės įtikinamai suorganizuoti.

Na, nemoka, ko iš kelių mento ar provincijos psichiatro norėti. Netiki jais beveik niekas, nepriklausomai nuo to, kiek mainstryminė žiniasklaida skleistų siaubo žinių. Jau ir šimtamečius senukus „koronos" aukoms priskirti ėmė. Tačiau vis tiek realiai nei kas tiki tos „koronos" keliamu pavojumi, nei kas miršta, ir mažai kas testuojasi.

Žinoma, yra kokie penki procentai lengvai užzombinamų somnambulų, kurie šiaip jau pasiduoda bet kokiai neįtikinamiausiai, nelogiškai reklamai - ir kad rusai tuoj puls, ir kad jų specialiosios tarnybos kažkodėl nesėkmingai vis nuodija cheminiais koviniais nuodais visus iš eilės tuščiavidurius, niekam nereikalingus lochus, ir keleivinius „boeingus" iš durnumo numušinėja, ir kad nuo gripo reikia skiepytis, ir nuo pneumokoko, ir nuo papilomos viruso. Nežiūrint to, kad daugumos žmonių koronavirusas realiai nepalietė, dėl feikinės jo grėsmės buvo sustabdytas šalies gyvenimas, verslas, kultūra, medicina, sportas.

Antra, prisiimta visiškai beprasmių paskolų testams, dezinfekciniams skysčiams, dar nesukurtoms vakcinoms, kaukėms, lavonų maišams, pripučiamoms ligoninėms bei seselėms ir šiaip ištaškymui, taip pat įsisavinimui. Be abejo, tas paskolas reikės atidavinėti mums, mūsų vaikams ir anūkams. O kur dar materialiniai nuostoliai, kurie ir taip daugybę metų patiriami dėl didžiulės korupcijos, taip pat išbarstomi nereikalingų niekalų pirkimui, sukišami į asfaltą ar į aferistinius, akivaizdžiai mūsų kraštui nuostolingus energetinius projektus?

Trečia, į Lietuvą atsibastė klounė iš Baltarusijos, apsiskelbusi teisėta prezidente, ir Lietuvos politikai šią antį priėmė už gryniausią pinigą. Čia maždaug tas pats, kaip koks nors Egidijus Dragūnas ar Agnė Jagelavičiūtė per sieną nuslinktų pas Lukašenką ir pasiskelbtų Lietuvos prezidentu, o anas jį (ją) palaikytų.

Taigi, už šitą artistės palaikymą ir maišto Baltarusijoje kurstymą visi kroviniai, kurie kaip niekur nieko lig šiol į Vakarų Europą keliavo iš Baltarusijos per Klaipėdos jūrų uostą, artimiausiu metu, ko gero, plauks per Sankt Peterburgą ir, anot Lukašenkos, Lietuva dėl to neteks trečdalio savo biudžeto. Realus nuostolių procentas - greičiausiai išpūstas, bet tikrai galime netekti daug.

Žinoma, idėja nuo jūros iki jūros labai romantiška ir virpina kiekvieno tikro lietuvio sielą, tačiau ji utopinė, kaip ir tarpukariu Kazimiero Pakšto propaguotas projektas įkurti atsarginę Lietuvą Madagaskare. Rusija jau pasimokė per Ukrainos įvykius ir į jokius kompromisus su Vakarais daugiau nebesileis, Baltarusijos suniokojimui nebeduos, mat Vakarų politikų pažadai po Cichanouskajos perversmo išlaikyti glaudžius Rusijos ir Baltarusijos santykius - kaip pliurzė, nieko nereiškia.

Rusijoje politika vykdoma visai kitu principu - pacan skazal, pacan sdelal. Tačiau netgi jei Rusija dėl kokių nors priežasčių „dėtų skersą ant Baltarusijos" ir atiduotų ją Vakarų pasauliui niokoti, įtakos vaisiais ir iš to išplaukiančia visokeriopa nauda mėgautųsi Lenkija, o ne Lietuva, dėl pačios kvailiausios priežasties - Lietuvoje tiesiog nėra nei fizinių, nei materialinių resursų ekspansijai į kitus kraštus.

Pačioje mūsų šalyje trūksta žmonių, kaimai ir miesteliai ištuštėję, net per tariamą pandemiją nelabai kas nori iš užsienio vergijos sugrįžti į tėvulių sodžius, ką dar kalbėti apie svetimų teritorijų, tarkim, kažkada buvusių mūsų, įsisavinimą. Tai juk ne tas pats, kas tualetų valymo rinkos užkariavimas Anglijoje. Ir nesunku nujausti, jei netyčia išdegtų aksominis Baltarusijos scenarijus, kitas galvą keliančios Lenkijos žingsnis būtų Wilno nasze.

Vien iš išvardytų akivaizdžiai žalingų mūsų kraštui pavyzdžių peršasi tikrai keistoka išvada - arba mūsų politikai tyčia žlugdo šalies ekonomiką ir menkina žmonių gerovę, siekdami visą valstybę kartu su iš jos dar nepabėgusiais gyventojais ir esančiu turtu perleisti ES ir Lenkijai, arba jie nepakaltinami idiotai, nesuprantantys, ką darą. Kažkaip taip išeina. Kitaip išvartyti ir labai norint neišeina.

Gera naujiena yra nebent ta, kad TV ekranuose daugiau nebematysime bukoko, stačiokiško policajaus atvaizdo. Tačiau nėra ir ko per daug džiaugtis, nes Lietuva prie bet kokios valdžios neturi iš viso jokio savarankiškumo, o yra tiesiogiai valdoma iš užsienio. Kai Seime daugumą turėjo išplerusi „valstiečių" šobla, visi reikalingi sprendimai į Seimą buvo nuleidžiami iš Briuselio ir Varšuvos, nes nueinanti valdžia be jokių užuolankų keliaklupsčiavo prieš ES ir Lenkiją.

Atėjus vadinamiesiems konservatoriams į valdžią, lankstymosi traukos centru taps Amerika, nes naujoji Lietuvos istorija liudija, kad kai tik konservatoriai prasibrauna prie lovio, jie be muilo iš karto sulenda į Užatlantės dėdžių pasturgalius. Klausimas - tik kokia bus pati Amerika artimiausius ketverius metus. Jei bus Donaldo Trampo valdoma Amerika, tai prošvaisčių normaliam gyvenimui dar šiek tiek yra. Bet jei tai bus demokratų ir senatvinės demencijos nukamuoto Džo Baideno valdoma Amerika, tai, Dieve, pagailėk vargšės Lietuvėlės.

Jeigu jau beužgęstančio šios kadencijos Seimo ir Vyriausybės vargdieniai sugebėjo taip prigąsdinti nors ir nedidelę dalį Lietuvos žmogelių, kad tie vaikšto kaukėmis apsivožę veidus ir drebėdami iš padilbų dėbčioja vieni į kitus, tai ko laukti iš konservatorių, turinčių trisdešimties metų proto krušimo ir valstybės plėšimo tradicijas.

Maža to, kad šalis bus visiškai praskolinta, o pinigai iš karto atiteks tiems, iš kurių ir skolinamės - Lietuvos tos lėšos išvis nepasieks - priešingai, nei kai skolinosi „valstiečiai", tie mat turėjo šiek tiek smegenų bent iš dalies tas lėšas įsisavinti patys.

Žmonės bus persekiojami dėl kiekvieno cento. Jei žmona vyrui išvirs bulbienės, už tai gali tekti mokėti PVM, nes toks aktas bus traktuojamas kaip darbo santykiai. Jei seneliai paims prižiūrėti anūką dienai, tai irgi bus darbo santykiai. Naudojatės brolio dviračiu - darykit nuomos sutartį ir mokėkit PVM.

Už į numatomą koaliciją įsiveržusią Laisvės partiją daugiausiai balsavo neapsiplunksnavę homoseksualai, transgenderiai, transformeriai, apsipūtę paspirtukininkai ir užsieniuose žuvį skutantys bei tualetus plaunantys tautiečiai (tie, kurie išvyko į Angliją ar Norvegiją užsidirbti pinigų mažam butukui ar dailiai mašinytei, bet taip lėšų ir nesusitaupo, nes viską, ką uždirba, ištaško kvaišalams), tikėdamiesi, kad gintariniame krašte ateis vaivorykštiniai šaunuoliai į valdžią, ir marihuana ryt poryt bus legalizuota. Tokiu būdu Lietuva taps ne šiaip sau kokia Marijos žeme, o virs natūraliu rojumi.

Deja, žaliam jaunimėliui teks nusivilti. Pažadai legalizuoti marihuaną - ne Šimašiaus ir jo dvivamzdės chebros išmislas. Tai sugalvojo proto pudrinimo technologai iš tokių kompanijų kaip, pavyzdžiui, „Cambridge Analytica", kurių paslaugomis naudojasi ir įvairių valstybių į valdžią norinčios ateiti politinės partijos, ir sorošininkai, ir šiaip bet kas, kas nori surengti kokią tulpinę, rožinę ar aksominę revoliuciją.

Tuo pačiu metu, kai pas mus vyko rinkimai į Seimą, Ukrainoje vyko rinkimai į savivaldas. Ten Volodymyro Zelenskio partija „Liaudies tarnas" (visiška analogija mūsų buvusiai klounų partijai ir sukurta būtent lietuviškos klounų partijos pavyzdžiu), siekdama privilioti kuo daugiau rinkėjų prie balsavimo urnų, kartu platino apklausas dėl marihuanos legalizavimo, tuo be abejo norėdama į savo pusę palenkti kuo daugiau bestuburio planktono.

Tai va, jokių marihuanų čia niekas nelegalizuos, nes tie, kurie „pučia žolę", atima pelno dalį iš farmacijos įmonių. O Lietuvai, kaip ir daugeliui kitų nesavarankiškų kraštų, didieji farmacijos koncernai daro milžinišką įtaką. Negi manote, kad jie leis saujelei marginalų legalizuoti žolę ir atsisakys pelnų, gaunamų tručinant tuos pačius nestabilios psichikos lochelius psichotropiniais preparatais. Atsipalaiduokite.

Teks ir toliau neapsvaigus važinėti paspirtukais, medžioti pokemonus, čilinti ant sėdmaišių, pinti dredus ir žaisti žaidimus mobiliuoju telefonu. Jei norės kvaišalų, teks kaip ir lig šiol ieškoti nelegaliai kur nors čigonų taboruose. Jei norės legaliai, tai, kaip ir įprasta, - psichiatrijos klinikose. Žinoma, galės žaliavalgiauti, veganauti, fryganauti ir kitaip durniuoti iki valiai, taip pat skleisti erezijas, esą karvės bezdėdamos teršia atmosferą, ir taip prisidėti prie ekologijos išsaugojimo.

Nereikėtų per daug nustebti, kad homoseksualų santuokos taps įprastos, mokyklose bus propaguojamas lyties keitimas, o iš tų tėvų, kurie priešinsis vaikų lyties operacijoms, atžalos bus atiminėjamos. Pradinukai taip, kaip dabar turi atmintinai kalti daugybos lentelę ir abėcėlę, bus priversti išmokti visų naujai atrastų 72 lyčių pavadinimus. Religines šventes bus trukdoma švęsti, policija blokuos kelius, kaip jau buvo daroma per Velykas ir visai neseniai, per Vėlines, neva per šventes platinami užkratai, o mainstryminė žiniasklaida pumpuos, kad tai atgyvenos, siekiant jas išvis uždrausti.

Greičiausiai į Lietuvą bus užvežta koks 20 tūkstančių musulmonų pabėgėlių iš šiaurinės Afrikos su tais padidintais švancais, apie kuriuos taip svajoja mūsų nepilnametės mergužėlės, pavasarinio „Black Lives Matter" maršo dalyvės, kad vieną kartą kaip reikiant būtų praskiestas lietuviškas kraujas.

Tiems atvykėliams, kuriems, nežiūrint didžiulės meilės juodaodžiams, vis tiek niekas neduos, sustiprėjus geismui, moteris teks prievartauti tiesiog gatvėse, kaip dabar tampa įprasta Vakarų Europoje, o radikaliausi islamistai pjaustys vyrams galvas, kaip šiomis dienomis Prancūzijoje.

Skaitmeninis žmonių persekiojimas jau pačiu artimiausiu metu taps norma, tik neaišku, kokia forma tai bus padaryta - ar įdiegiant specialiąsias programėles į išmaniuosius telefonus, ar sukuriant sekimui skirtas elektronines korteles, ar užmaunant apykojes, kokias jau mauna nusikaltėliams, laikinai paleidžiamiems į laisvę, ar įmontuojant mikročipus po oda, kaip jau daugelį metų daroma šunims.

Laisvas žodis ir saviraiška, prisidengiant naujuoju normalumu (new normal), bus galutinai sutrypti. Tautą apims kolektyvinė šizofrenija. Tie, kurie išlaikys sveiką protą ir nepasiduos visuotinei psichozei, bus vadinami covidiotais, bepročiais, atsilikėliais ir kitokiais menkinančiais epitetais bei persekiojami su dvigubu azartu.

Dar viena numatomos koalicijos dalyvė - Liberalų partija, - besigviešianti aplinkos apsaugos ministro posto, jei tik bus prileista prie geidžiamo lovio, tai iš Lietuvos faunos ir floros liks maždaug tai, kas aprašyta Antano Baranausko „Anykščių šilelyje": „Visa prapuolė, tik ant lauko pliko kelios pušelės apykreivės liko."

Šitos margos koalicinės šutvės stogas Europos Sąjungoje turėtų būti Dalia Grybauskaitė. Jei koalicija išsilaikys ketverius metus, kaip ir priklauso, tai mūsų šalies laukia visai nekoks vaizdelis. Beje, nereikėtų nustebti, kad ministrės pirmininkės postą vietoj Ingridos Šimonytės gali užimti pati Dalia Grybauskaitė. Na jau tada ne tik bus visiškai sužlugdytas lietuviškas „oligarchų" verslas, bet ir iš pačios Lietuvos liks tik kažkada dunksojusios LDK didybės šešėliai, blankūs prisiminimai bei pamazgų duobės.

Norėčiau, kad tai būtų tik fantasmagorinės mažo, viskuo nusivylusio žmogučio fobijos ir paranojiko kliedesiai. Deja, gyvenimo patirtis rodo, kad, prognozuodamas ateitį, klystu labai retai.

  • Autorius: Raimondas Dikčius, © Laisvės partijos nariai. Mariaus Morkevičiaus nuotr.
  • respublika.lt

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
28.11.2023 laikas 09:15 Receptai | Patiekalai Obuolių traškučiai su cinamonu: kaip paruošti paprastą ir sveiką patiekalą namuose
Vieną sveikiausių užkandžių - obuolių traškučius - iš tiesų labai lengva pasigaminti patiems. Jums tereikia obuolių, cinamono, cukraus ir orkaitės.

Skaityti daugiau

10.11.2023 laikas 22:54 Receptai | Patiekalai Ir nereikia jokio pyrago. Trupininis pyragas arbatai
Lengvas ir labai skanus kepinys "kiekvienai dienai". Greitai, paprastai ir be rūpesčių. Į dubenį sudėkite šviežias mėlynes ar kitas uogas. Suberkite cukrų ir išmaišykite.

Skaityti daugiau

09.11.2023 laikas 22:35 Receptai | Patiekalai Iš stiklinės kefyro - visas kalnas skanumo. Sluoksniukai su įdaru
Parduotuvėje jų nerasite, bet juos lengva pasigaminti. Sluoksniukai su įdaru "Legendiniai".

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 21:07 Tavo gimimo valanda – tavo likimas

Jei esi lankęsis pas profesionalų būrėją ar tau buvo sudarinėjamas asmeninis horoskopas, tikriausiai buvai paprašytas nurodyti savo gimimo datą minučių tikslumu. Kodėl ji yra tokia svarbi?

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:06 Pasakėčia apie tai, kaip nekurti sau problemų

Kartą nutiko taip, kad po vestuvių vienai merginai vis tekdavo klausyti nepagrįstų uošvės priekaištų. Visiškai praradusi viltį, ji nusprendė ja atsikratyti. Mergina nuėjo pas tėvo draugą -žolininką ir pasiskundė jam...

...

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:02 Pasakėčia apie mokytoją
Mokslų metų pradžioje šeštos klasės auklėtoja stovėjo prieš savo buvusius penktokus. Ji apžiūrėjo vaikus ir pasakė, kad visus vienodai myli ir džiaugiasi matydama. Tai buvo didžiulis melas, nes viename iš priekinių suolų sėdėjo susigūžęs berniukas, k...

Skaityti daugiau