Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Gegužės » 21

Vaiduoklis sename name

Vaiduoklis sename name

Aš jums papasakosiu, kaip teko susidurti su vaiduokliu. Tai nutiko prieš 9 m. Kai mano vyresnė sesė sukūrus šeima įsikūrė sename name. Kiek žinojom jame buvo mirusi tokia močiute. Na pragyveno metus laiko tikrai ramiai, nieko nevyko ir panašiai. Jie su vyru nusprendė  pirkti savo namą kitur ir išeiti. Tada ir prasidėjo keisti dalykai. Atsimenu, kaip šiandien.

Klausėmės muzikos naktį garsiai. Ir mes su sesėm užmigom. Buvom trise. Ir tada aš išgirdau žingsnius nuo durų link manęs, nes ten buvo ta magnetola padėta. Pajaučiau, kad kažkas priėjo prie mano lovos ir stovi šalia. Ir kažkaip stebuklingai primažino garsą. Tada ryte ir sesės tą patį papasakojo. Patikėjom, kad gali vaidentis. Bet kažkaip ramiai viską priėmėm..

Po kiek laiko mano sesės mergaitė (2 metukų) pasakojo, kad kažkas į tėvuką panašus praėjo. Tada visi sėdėjom virtuvėje, o ji pro langą matė. Mes atsisukom pažiūrėt, bet niekur nieko nebuvo… Truputi būdavo baugoka ten būti. Tada viską mamai papasakojom. Mama pasakė, kad reik namus pašventinti namus.

Taip ir padarėm… Tada kitą dieną mano sesė grįžusi iš lauko pamatė, kad langas išdužęs. Ir aiškiai matėsi, kad iš vidaus daužta, nes stiklas visas sudužęs lauke. Ir tikrai ne kokie vagys, nes langutis toks mažas, senovinis. Nuo to laiko nesivaideno ten daugiau. Puseserė sako, kad tikriausia ta dvasia išėjo ir taip paliko tuos namus…

Atsiuntė: Inga

Čia galite rašyti savo nutikimą, istoriją, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar