Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2021 » Sausio » 2

Skaitytojo laiškas: Pakeliui į vakarietišką pragarą

Skaitytojo laiškas: Pakeliui į vakarietišką pragarą

(Paranormal) Kinta klimatas, virusai, mados, šventės, užmokesčiai... Tik ar į gera? Reikalaujantiems pokyčių pasakysime - ne visada, oi, ne visada jie būna į gera. Štai kas tikra - labiausiai keičiamės mes patys. Abejojate? Suraskite savo nuotrauką kūdikystėje. Mielas rubuilis. Ar ne? O dabar pasižiūrėkite į veidrodį.

Žinoma, iš šio sugretinimo apie dvasios lygmenį spręsti sunkoka. Vis dėlto didesniam akivaizdumui palyginkime 1990 metų mūsų parlamentą ir neseniai išrinktuosius. Akis badantis kitoniškumas. Laikysena, o ypač siekiai, šiandieninių nė neprimena anų Nepriklausomybės apaštalų. Ir pati politinė nepriklausomybė ne vienam seimūnui, pretendentui į progresyvų mąstymą, po truputį ima atrodyti pasenęs, nebenaudotinas padargas, tik retkarčiais trumpam nukeliantis nuo palėpės: ar tai norint pasipuikuoti prieš kokį užsienietį, ar paguosti kokiam senoliui čiabuviui, girdi, nesame visiškai išmetę, dar laikome... šventiniams pasirodymams.

Dabar valdžios rūpestis - kiti dirvonai. Kai tik kiek aprims pandemijos keliami bruzdesiai, ribojimai, baimės - visu smarkumu ji kibs į darbą. Pasistengs, kad paso tituliniame lape vietoj lietuviškos rašybos matytume iksus. Bus entuziazmo veikloje, kad kitaip nei esame įpratę imtumėme suvokti šeimą - skubiai ratifikuota Stambulo konvencija, vėliau seks kiti žygiai, pasibalnojus vaivorykštę.

Tautos reikšmė jau pakeista, sumenkusi. Tai ko nepabandžius to paties rezultato pasiekti ir šios visuomenės ląstelės sampratoje. Teigiama: „Turime vėliavą, himną ir teisę balsuoti - reiškia, turime savo valstybę". Bet šie visi dalykai būna ir be valstybės, juos gali turėti ir draugija, mokykla, amatininkų cechas, nekalbant apie įvairius teritorinius vienetus - valstijas, kantonus ir pan. Modernios valstybės pagrindas ir būtinybė ne šie dalykai, o būrimas Tautos, kurią puoselėti, ginti ir išsaugoti ateičiai - valstybės esminė prievolė. Gyventojų gerovę kurti gyvybiškai svarbu, tačiau tokiam uždaviniui užtenka ir imperijos provincijos statuso.

Panašu, jog galime sulaukti ir narkotikų legalizavimo. Pradžioje silpnų. Bet paprastai narkomanas ir pradeda nuo silpnų, nuo nedidelių kiekių. Ilgainiui tai ima per mažai veikti. Didinamos dozės, renkamasi labiau efektyvios medžiagos. Vieniems čia verslas, kitiems - liūdna baigtis. Veidmainiškas yra patarimas kovojant su blogybėmis tenkintis aiškinamuoju darbu, auklėjimu. Nuo pat Valančiaus laikų skleidžiama žinia apie alkoholio žalą, tačiau girtaujančių stokos nepastebima. Nes uždirbamas pinigas. Ir tų, kurie gamina, ir tų, kurie prekiauja. Šis argumentas iš to gyvenantiems reikšmingesnis už teiginius apie žalą vartotojų sveikatai ir visuomenės dorovei.

Tikėtina, kad didžiausios pastangos bus absoliučiai susitapatinti su Vakarų pasauliu, visiškai įsilieti į jį, ištirpti jame.

Autorius: Romualdas Ramutis Paliušis

Skaitytojo laiškas: Pakeliui į vakarietišką pragarą. Eltos archyvo nuotr.

O, jeigu, jūs turite savo nuomone, galite visada parašyti paranormal.lt bloge, jums tik reikia prisiregistruoti ir parašyti skiltyje / skaitytojo naujiena.

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2021 laikas 20:54 Whistleblower nurse risks job to expose “planned coronavirus crisis”
whistleblower working in a hospital has stepped forward to reveal a “planned coronavirus crisis” in medical facilities. The whistleblower – a nurse from Florida – exposed the plot in a now-viral video.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 19:28 President Trump Sets Stage to Start ‘Patriot Party’
President Trump is preparing to start his own political party for 75 million disenfranchised Americans called the ‘Patriot Party.’

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 19:28 Hollywood Celebs Still Lashing Out At Trump & His Supporters
Some left wing Hollywood celebs are still lashing out at Donald Trump and his 74 million supporters as the commander in chief prepares to leaves the White House.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 21:16 Pendle kalva Lankašyre
Žinomiausi raganavimo atvejai Anglijos istorijoje – tai istorijos, susijusios su Pendle kalvomis. Daugybė žmonių aplanko šias kalvas per Helouvyną. Šou „Paslaptys“ vedėjas Ivetas Fildingas prisipažino, kad kai pakildavo ant kalvų ir filmuodavo atskirus epizodus, galvoje atsirasdavo baisių minčių, ir...

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 13:43 Pranešimai apie po COVID-19 skiepų mirusiuosius žmones gąsdina, bet ką iš tikrųjų žinome?
Pranešimai apie maždaug 30 mirčių tarp pagyvenusių Norvegijos slaugos namų gyventojų, kurie gavo „Pfizer“ vakciną, apskriejo visą pasaulį – ir žinoma, sukėlė susirūpinimą dėl vakcinos saugumo.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 10:44 Stojame į kovą su strijomis!
Net 90 % moterų nėštumo metu susiduria su strijomis. Dažniausiai į tai numojama ranka, nes manoma, kad nieko pakeisti nebeįmanoma. Visgi imantis tinkamų priemonių, strijų atsiradimo tikimybę galima sumažinti.

Skaityti daugiau