Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2023 » Vasario » 12

9 ženklai, kad grąžinate protėvių skolas

Šeimos modeliai perduodami visoje šeimoje...

Kas yra šeimos karma? Tai jūsų giminės karma. Pavyzdžiui, jei jūsų tėvas buvo dvasiškai labiausiai pažengęs šeimoje ir turėjo penkis brolius ir seseris, tačiau jis tikriausiai buvo "energetinės naštos" nešiotojas karminėje giminės linijoje. Šią naštą jis nešiojo nuo pat gimimo ir nešios visą gyvenimą.

Energija teka fiziškai ir žodžiu arba per pasąmonę. Tai daro įtaką mūsų bendravimui su šeima nesąmoningu lygmeniu.

Jei save laikote jautriu žmogumi, o jūsų tėvai yra dvasiškai prislėgti žmonės, jums gali tekti dviguba našta. Daugelis žmonių nesutaria su savo tėvais, ir tai dažnai lemia praeities patirčių energija.

Taip yra todėl, kad visa ko esmė yra energija, o mūsų sąmonė egzistuoja anapus fizinės laiko sampratos.

Šeimos karma

Kiekvienas iš mūsų jau buvo žemėje anksčiau, tik kitu pavidalu. Daugelis jūsų šeimos narių pažinojo jus praeituose gyvenimuose, todėl jie nusprendė "sugrįžti". Priklausomai nuo savo ankstesnių gyvenimų, atėjote į šį pasaulį gyventi daugiau ar mažiau intensyvaus gyvenimo, kad subalansuotumėte savo karmą.

Mes esame Šaltinis, kurį sąmonė projektuoja į save, kad geriau suprastų savo esmę. Šiuo požiūriu nėra nei gero, nei blogo, kažkas tiesiog yra. Todėl daugelis pasirinko ateiti į šį gyvenimą kaip žudikas, kad geriau suprastų abu požiūrius ir geriau suprastų tikrovės prigimtį.

Gali būti, kad jūs ir jūsų motina praeityje turėjote karminės patirties, kuri neleidžia jums išmokti pamokos. Viskas turi būti subalansuota, todėl jei praeitame gyvenime padarėte daug blogų dalykų, labai tikėtina, kad šiame gyvenime būsite labai nelaimingi.

Šeimos modeliai perduodami visoje šeimoje, nuo pirmųjų protėvių: iš senelių - seneliams, iš senelių - tėvams, iš tėvų - jums. Pavyzdžiui, jūsų močiutė buvo labai švelni. Ji visada rūpinosi kitais, leisdama visiems ja pasinaudoti. Šiuo atveju senelis galėjo būti, pavyzdžiui, alkoholikas ir aistringas rūkalius.

Jūsų motinos energija, kurią ji gavo iš savo motinos, virsta pasiaukojimu. Tai gali pasireikšti nesusikaupimu, meilės trūkumu sau ar savo vaikams. Šios savybės perduodamos taip pat, kaip veikia priespauda, hierarchija ir "melaginga" tiesa. Tai įtvirtina sistemą ir palaiko žemą masių sąmoningumą.

9 ženklai, kad grąžinate protėvių skolas

Skirtinga karma

Jūs, kaip savo tėvų vaikas, esate karmos, kuri jums buvo perduota, DNR nešėjas. Tai gali būti kažkas labai gero, labai pavojingo arba tiesiog blogo. Tai labai būdinga kiekvienam iš mūsų.

Norėdami įrodyti, kad giminė mums daro didžiulę įtaką, galite atlikti paprastą diagnostinį pratimą. Patogiai atsisėskite, užmerkite akis ir leiskite kvėpuoti tolygiai ir ramiai.

Prisiminkite savo pojūčius. Įsivaizduokite, kad už jūsų stovi tėvai. Kaip jautėtės? Dabar įsivaizduokite savo motinos ir tėvo tėvus už kiekvieno iš jų nugaros. Ar pajutote kažką kitokio? Dabar prie kiekvieno iš senelių "pridėkite" jų tėvus, nesvarbu, ar juos pažįstate, ar ne.

Dabar galite atsisukti ir pažvelgti į juos. Už jūsų stovi keturios kartos, iš viso 31 žmogus! Pagalvokite apie tai, kad kiekvieno iš šių žmonių egzistavimas lėmė jūsų egzistavimą, kiekvienas iš jų prisidėjo prie to, kad dabar gyvenate šiame pasaulyje. Pajuskite energiją, sklindančią iš laiko gelmių.

Prisiminkite, kaip jaučiatės. Jei jie malonūs, jei jaučiate šilumą, šviesą ir džiaugsmingą energiją, vadinasi, jūsų Kinų galia yra su jumis, o visi už jūsų esantys žmonės jums padeda. Jūsų klanas turi daug išteklių ir gebėjimų. Tai puikus dalykas.

Tačiau po šio pratimo jausmai kartais gali būti visai kitokie. Jei jie nemalonūs, tikriausiai turėtumėte patys išsiaiškinti savo šeimos istoriją.

Gimimo karma

Štai keletas požymių, rodančių, kad šeimos sistema yra destruktyvi ir turi problemų.

1. Pakartojimo sindromas.

Atidžiai išnagrinėkite svarbiausių savo gyvenimo įvykių (gimtadienių, vestuvių, gimdymų, ligų, mirčių ir t. t.) datas, ar jos nesikartoja.

2. didelė konkretaus vardo svarba.

Kiekvieno žmogaus vardas yra vienas svarbiausių asmens tapatybės pagrindų. Asmens pavardė, vardas ir tėvavardis gali atskleisti asmens padėtį trimatėje koordinačių struktūroje (laikas, erdvė, istorija).

Jei tas pats vardas sutinkamas keliose kartose, verta apmąstyti ir išanalizuoti vardo pasirinkimo priežastis ir su juo susijusius lūkesčius. Kaip rašė Zigmundas Froidas, vardai iš vaikų padaro vaiduoklius.

3. kiekvieno šeimos nario santykių modeliai ir vaidmenų lūkesčiai.

Analizuokite žmonių santykius šeimoje, išnagrinėkite kelių kartų santykių modelius, tikėtina, kad rasite panašių.

4. Šeimos paslaptys.

Jei šeimoje yra neišsakytų ir gėdingų paslapčių (išprievartavimas, psichikos sveikatos sutrikimai, incestas, įkalinimas ir t. t.), tai ne iš karto, bet daro pražūtingą poveikį palikuonims.

Įtaka pasireiškia nepaaiškinamu elgesiu, staigiais nerimo ir baimės priepuoliais ir kitais šeimos narių keistumais.

5. Šeimos tradicijos.

Kai šeimoje yra papročiai ir ritualai, jie padeda išlaikyti šeimą kartu, suteikia priklausomybės jausmą ir padeda jaustis saugiai pažįstamoje aplinkoje. Tačiau kartais griežtos šeimos taisyklės neleidžia šeimos nariams tobulėti ir netgi gali turėti neigiamos įtakos psichologinei sveikatai, pasireikšti įvairiais simptomais.

6. Tragiški įvykiai kartojasi iš kartos į kartą.

Jei šeimoje nuolat vyksta nelaimingi atsitikimai, persileidimai, tos pačios ligos, ankstyvos mirtys ir t. t., labai tikėtina, kad tai gali reikšti, jog liga perduodama iš kartos į kartą arba kartojasi iš kartos į kartą.

7. Šeimoje nebaigtas gedulas.

Tai mirę, bet nepalaidoti ir neapraudoti šeimos nariai.

8. Mirusios motinos sindromas.

Taip nutinka, kai vaikas labai anksti neteko motinos arba kai motina patiria depresiją pirmaisiais kūdikio gyvenimo metais.

9. Pakaitinio vaiko sindromas.

Jei naujas žmogus suvokiamas kaip kompensacija už kito mylimo žmogaus, vyro, vaiko, brolio netektį, tai taip pat yra priežastis ištirti savo kilmę.

Gyvenimo karma

Svarbu pridurti, kad minėti požymiai nėra problemos diagnostika, jie tik padeda nustatyti ratą, kuriame galima rasti siūlą, kaip išnarplioti painiavą, trukdančią žmogui ramiai gyventi.

Dirbti su savo rūšies žmonėmis yra labai sunku, tačiau nepaprastai įdomu ir naudinga. Kiekvienam iš mūsų reikia rasti savo vietą gyvenime. Jį atradę, mes pakeliame savo sąmoningumo lygį, o tai neabejotinai padeda harmonizuoti save ir santykius su kitais.

Kaip "nutraukti" neigiamus energetinius ryšius?

Žmonėms gali nepatikti ta jūsų dalis, kuri yra kitokia ir nesutampa su jų požiūriu į gyvenimą. Tėvų energetinių ryšių atpalaidavimas pirmiausia yra susijęs su energijos atpalaidavimu iš jūsų pačių sąmonės.

Reikia pažvelgti į savo vidų ir išsiaiškinti, kiek gyvenate tėvų iliuzijomis, kiek iš tiesų einate savo keliu, o ne baimėmis ir nuosprendžiais grįstu keliu.

Kai tai jums taps aišku, galėsite atsisakyti visko, kas jums taip rūpėjo, galėsite jiems atleisti ir iš tikrųjų emociškai palikti tėvų namus.

Tik tada, kai atsikratysite neigiamos energijos vidiniu lygmeniu ir prisiimsite atsakomybę už savo gyvenimą, tuomet "leisite" tėvams tiesiog gyventi, nekaltindami jų dėl nieko nei garsiai, nei mintyse.

Aiškiai pasakysite "ne" savo baimėms ir iliuzijoms, bet kartu pamatysite, kad jūsų tėvai nėra baimės ir iliuzijos. Jie taip pat yra kosminiai keliautojai, kurie tiesiog stengiasi atlikti savo sielos misiją.

Kai tai pajusite, suprasite jų nekaltumą ir galėsite jiems atleisti. Jie stengėsi iš visų jėgų ir mylėjo tave, kiek tik galėjo. Kai širdyje pajusite, kad jie dėl jūsų padarė viską, ką galėjo, net jei tai ir nėra geriausia, nuo jūsų sielos nukris didžiulis svoris.

Tam tikra prasme buvote savo tėvų auka, nes jie vaikystėje galėjo maitinti savo ego. Jūs laikinai ir iš dalies gyvenote jų iliuzijomis. Tam tikra prasme neturėjote pasirinkimo, nes buvote jų vaikas. Tačiau nebūti auka dabar yra vienas galingiausių gyvenimo laimėjimų.

Kaip pakeisti savo šeimos santykių modelį?

Norint išsiaiškinti bet kokių gyvenime besikartojančių problemų šaknis, reikia giliausios savianalizės, o kartais ir ilgos meditacijos. Pasikartojančios problemos yra elgesio modelių rezultatas, kuriuos visiškai supratę galite jų atsikratyti.

Tam reikia laiko, bet viskas prasideda nuo pasirinkimo: "Noriu būti savo paties šeimininkas, savo energijos ir sielos šeimininkas ir tik savo karmos nešėjas.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau