Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistika » 2022 » Rugpjūčio » 19

Ar krentančios žvaigždės tikrai pildo norus?

Mažai kas žino, kam ir kodėl reikia sugalvoti norą, pamačius krentančią žvaigždę. Ne visi sugeba pamatyti žvaigždės kritimą ir turi laiko sugalvoti norą, kaip paprastai patariama daryti.

Kas yra krentanti žvaigždė?

Tiesą pasakius, krentanti žvaigždė yra meteoras, mažas materijos gabalas, sudarytas iš akmens ir geležies. Kai meteoras praskrieja pro kosmoso erdvę ir patenka į žemės atmosferą, jis tampa matomas. Judėdamas link Žemės, jis įkaista trinties su oro molekulėmis metu ir nuo to ryškiai šviečia. Daugelis meteorų nespėja pasiekti Žemės, nes jie visiškai sudega. Tie, kurie sugeba skristi vadinami meteorais.

Ar išsipildys noras, pamačius krentančią žvaigždę?

Žmonėms, kurie retai žiūri į nakties dangų, sunku pamatyti krentančią žvaigždę ir turėti laiko sugalvoti norą. Meteorai gali šviesti apie 1 – 2 sekundes. Anksčiau žmonės, matydami krentančius meteorus, tikėjo, kad taip dievai duoda ženklą, jog netrukus įvyks kažkokie nauji įvykiai. Jie gali būti ir geri, ir blogi.

Daugelis žmonių iki šiol tiki, kad jų gyvenimas yra susijęs su tuo, kas vyksta danguje, nepaisant to, kad mokslas jau atskleidė visas paslaptis.

Jei tą akimirką, kai kris žvaigždė, pavyks sugalvoti norą, tada jis gali virsti tikrove. Tačiau iš tikrųjų krentančios žvaigždės neturi jokios ypatingos galios, dėl kurios išsipildo visi norai.

Iš kur atsirado tradicija tikėti krentančia žvaigžde?

Ženklai, kad krentant žvaigždei įprasta galvoti norus, atsirado gilioje senovėje. Žvaigždėtas dangus visada traukė žmones, nes tai buvo visatos simbolis, dievų ir dvasių pasaulis, su kuriuo reikia elgtis pagarbiai ir nuolankiai.

Laikui bėgant atsirado daug ženklų ir prietarų, susijusių su žvaigždėmis, o ypač tomis, kurios krenta. Nepriklausomai nuo kultūros ir tautų, žmonės žvaigždes siejo su žmonių sielomis. Pasak kai kurių legendų, krentanti žvaigždė yra siela, skrendanti iš dangaus į Žemę, kad apsigyventų naujagimio kūne.

Kitos tautos krentančią žvaigždę sieja su mirusio žmogaus siela, kuri ką tik paliko kūną ir iškeliavo į kitą pasaulį.

Galų gale, kai žmogus stovi prieš kai ką didingo ir svarbaus, jis tiesiog nori kažko paprašyti. Tokiu atveju nieko blogo išsakyti savo norą ir tiesiog laukti signalo iš žvaigždžių. Jos tikrai duos ženklą, kai ateis laikas pokyčiams.

Kokį signalą gali duoti krintančios žvaigždės?

Remiantis liaudies tradicijomis, jei žmogus nori, kad jo noras išsipildytų, norą reikia sugalvoti tuo metu, kai iš dangaus nukris žvaigždė. Krintanti žvaigždė iš dangaus jungia jį su Žeme ir atstovauja jų sąjungai. Būtent šiuo metu daugelis žmonių nori išsakyti savo karščiausią norą. Bet tai padaryti ne visada lengva, kartais reikia labai ilgai sėdėti ir žiūrėti į dangų, kad sulauktum žvaigždės kritimo.

Daugelis nuo vaikystės žinojo, kad krintančios žvaigždės noras tikrai taps realybe. Ir šis paprotys liko iki šių dienų. Daugelis vaikų ir suaugusiųjų, pamatę danguje krentančią žvaigždę, visada bando suspėti sugalvoti norą. Juk svarbiausia yra tikėti, kad jis tikrai išsipildys!

priekavos.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau