Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistika » 2022 » Rugpjūčio » 8

Paslaptinga dėžė iš šiukšlių konteinerio

Kartais žmonės aptinka atsitiktinai išmestus daiktus, kurie gali pasirodyti labai įdomūs ar vertingi, bet kartais tokie radiniai gali ir šokiruoti. Taip nutiko ir su viena medine dėže, kuri rasta šiukšlių konteineryje. Iki šiol jos paslaptis lieka neatkleista ir kelia vis daugiau klausymų.

Ši keista istorija prasidėjo 2013 metais, kai kažkoks vyras, vardu Denas Vikhamas, internete paskelbė istoriją, kad jo draugas šiukšlyne rado įdomią medinę dėžę. Prie straipsnelio buvo pridėtos dėžėje rastų dokumentų ir piešinių nuotraukos.

Anot Vikhamo, dėžė buvo rasta dar 2008 metais Ašvilio mieste Šiaurės Karolinoje (JAV). Ji buvo panaši į lagaminą iš medžio, 73 x 96 cm dydžio, turėjo metalinę rankenėlę, kvepėjo rūsio drėgme.

Kai draugas parodė tą dėžę Denui, o tas šiaip ne taip ją atidarė, viduje abu pamatė “visą kalną nesąmonių”, kaip išsireiškė Denas. Ten buvo krūvelės spausdintų ir rankraštinių tekstų su daugybe nesuprantamų diagramų, kažkokių įrenginių ir geometrinių konstrukcijų brėžiniais. O tarp tekstų ir brėžinių gulėjo puslapiai su įvairiausių pabaisų piešiniais, tarp jų ir biblinėmis pabaisomis iš pranašo Ezechielio knygos.

radiniai, nepaaiškinama, dėžė, mįslės, paslaptys

Ten buvo ir angelų, disko formos objektų, žmonių su gyvūnų galvomis, skraidančių į drakonus panašių būtybių ir kitų tvarinių, kuriuos sunku net klasifikuoti, piešiniais. Dauguma piešinių atlikti labai diletantiškai, tarsi žmogus buvo ką tik išmokęs piešti, o gal net nupiešti vaiko ranka. Tačiau brėžiniai buvo padaryti puikiai.

Daugiausia žiniatinklio naudotojų dėmesio pritraukė nesuprantamų mechanizmų brėžiniai, greičiausiai tai buvo skraidantys aparatai. Ir niekas nesuprato, ar tai išgalvoti mechanizmai, ar realiai egzistuojančių aparatų brėžiniai. Užrašai prie brėžinių buvo dar mažiau suprantami ir labai techniški. Beje, ant kai kurių lapų buvo atžymos “užpatentuota”, nors niekur nebuvo aiškiai nurodyta, kas tai išvis per aparatai.

Kai kurių konstrukcijų brėžiniai išvis datuojami ketvirtuoju XX a. dešimtmečiu, tai įneša dar daugiau painiavos. Nejaugi visi tie piešiniai ir brėžiniai kažkur gulėjo nuo ketvirto dešimtmečio? Bet kodėl tada juose vaizduojami gana įprasti mums skraidantys diskai - NSO? Pirmą kartą apie “skraidančias lėkštes” visuomenė sužinojo iš piloto Keneto Arnoldo 1947 metais. Iki tol neįprasti skraidantys objektai paprastai būdavo apibūdinami ir vaizduojami kaip neatpažinti dirižabliai ar lėktuvai.

Kad visa tai tikrai negulėjo kažkur nuo ketvirtojo dešimtmečio, paaiškėjo, kai Denas ir jo draugas pradėjo skaityti užrašus lapuose. Ten buvo ne tik apibūdintos techninės konstrukcijos, bet ir aprašyti NSO stebėjimai šeštajame ir septintajame dešimtmečiuose. Šiuose aprašymuose autorius įterpdavo pamąstymų apie religiją, NSO prigimtį, astralines projekcijas ir neįprastus oro reiškinius.

Dar viena mįsle tapo ranka pieštas Afrikos žemėlapis, kuriame Maroko ir Alžyro sienos rajone buvo kruopščiai nupieštas rombo formos ženklas. Kokia tai žymė ir ką ji reiškia? Kitame žemėlapyje iš dėžės panašus rombas buvo Šiaurės ašigalio rajone.

radiniai, nepaaiškinama, dėžė, mįslės, paslaptys

Kai informacija apie keistą dėžę ir tekstai su piešiniais iš jos buvo paskelbti saite “Reddit”, tarp komentatorių atsirado viena moteris, kuri neva žino, kam priklauso ši dėžė. Ji parašė, kad devintajame dešimtmetyje nuomojo vieną namą Floridoje. Ankstesnis nuomininkas paliko ten krūvą šiukšlių ir visokių savo daiktų. Tas žmogus buvo vardu Danielis Kristiansonas. Atrodė, kad jis paliko šį namą labai skubėdamas, pamiršo tą dėžę ir niekada negrįžo jos. Anot moters, visame name buvo pilna tokių piešinių su
diagramomis ir brėžiniais, taip pat krūvos spausdintų ir ranka rašytų tekstų.

“Tai, kas yra šioje dėžėje, nesudaro nė 10 % to, kas buvo name”, - rašė ji. Moterį su šia dėže siejo bauginantys prisiminimai. Netrukus
po to, kai ji pamatė šią dėžę name, moteris pastebėjo, kad namą iš gatvės stebi “du žmonės juodais drabužiais”. Tie žmonės kėlė jai nerimą, netrukus ji suskubo išsikelti iš šio namo ir išvažiavo kitur.

Tačiau dėžė kažkokiu keistu būdu tarsi persekiojo ją. Kartą moteris nuėjo į svečius pas draugą ir ant jo sienos pamatė piešinį iš tos dėžės. Draugas papasakojo, kad paėmė tą piešinį iš jos senojo namo kartu su dėže, nes jam buvo gaila palikti tuos daiktus. O paskui jis ... grąžino jai tą dėžę.

radiniai, nepaaiškinama, dėžė, mįslės, paslaptys

Kurį laiką dėžė ir jos keistas turinys buvo saugomas moters ir jos vyro name. Jie skaitė tekstus, apžiūrinėjo paveikslėlius, bet taip ir nesuprato, kas tai. Paskui jie viską nunešė į rūsį ir paliko ten. O tas namas buvo Siaurės Karolinoje, kaip tik tame mieste, kur po daugelio metų tą dėžę šiukšlių konteineryje ir rado Deno Vikhamo bičiulis. Tiesa, kas išmetė tą dėžę į šiukšlyną, taip ir liko neaišku, gal naujieji namo gyventojai.

Ta moteris dar parašė, kad viename iš piešinių, atrodo, buvo ... laiko mašinos schema. Bent jau taip suprato ji pati ir jos vyras iš šalia buvusio teksto. Ten taip pat buvo rašoma, kaip tinkamai maitintis, siekiant paruošti save kelionei laiku. Nuo tų laikų teorijos, kas tai per dėžė ir kas jos autorius, auga kaip grybai po lietaus. Vieni mano, kad jos šeimininkas buvo tiesiog šizofrenikas, kiti yra įsitikinę, kad tai - rašytojas fantastas, treti neabejoja, kad visa tai - tiesiog didelis pokštas.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau