Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 13

Piešiniai Laukuose (Crop Circles) Pastebėti Anglijoje (2020)

Apskritimų javų laukuose reiškinys yra vienas tų, kuriuos mes priskiriame prie naujausių paslapčių, nors yra duomenų, kad keistas laukuose atsirandančias linijas žmonės pastebi jau daugiau kaip tris šimtus metų. Kartais jos atsiranda smėlyje, ant ledo arba netgi ant sniego. Daugiau kaip keturiasdešimtyje pasaulio šalių priskaičiuojama 5000 nuostabiausių geometrinių figūrų. Vis dėlto žmogus nė kiek nepriartėjo prie jų paslapties atskleidimo. Kai kurie tokie piešiniai, be abejonės, yra klastotės, tačiau ką reiškia visi kiti? Gal tai mums siunčiama žinia iš kosmoso, gal iš Motulės Žemės, o gal iš realaus kitų matmenų pasaulio?

Per amžius kaimų gyventojai, ypač tie, kurie gyvena netoli tokiomis figūromis išraižytų vietų arba natūralios energijos sankaupos taškų, su tokiais reiškiniais apsiprato ir priima juos natūraliai. Tik keletui yra tekę matyti, kaip tokios linijos formuojasi. Pasak jų, linijos atsiranda taip, tarsi javų lauku didžiuliu greičiu slinktų nematoma gyvatė ir savo kūnu praskirtų į šalis javų stiebus. Pasiekusi tam tikrą tašką ji pradeda suktis ratu tarsi laikrodžio rodyklė ir išguldo javus koncentriniais ratais. Pasisukusi visus 360 laipsnių, ta jėga staiga nuščiūva, o javai lieka lauke gražiai suguldyti. Nė vienas stiebelis nepakyla ir nė vienas stiebelis nesulūžta: visi suguldomi lygiai ir rūpestingai.

1. Piešinys Laukuose Anglija, Easton Clump, Viltšyro grafystė.

Piešinys Easton Clump lauke (Crop Circles), Nr Easton Royal, Viltšyras (Wiltshire) buvo pastebėtas ir nufilmuotas liepos 10 d. 2020 metų.

Viltšyras – priėjimo prie jūros neturinti grafystė Pietvakarių Anglijos regione, Anglijoje. Ribojasi su Dorsetu, Somersetu, Hampšyru, Glosteršyru, Oksfordšyru ir Berkšyru. Istorinis administracinis centras buvo Viltone, bet 1930 m. Viltono grafystės savivaldybė persikėlė į Traubridžą.

2. Piešinys Laukuose Anglija, Cley Hill, Viltšyro grafystė, buvo aptiktas liepos 11 d.

3. Piešinys Laukuose Anglija, Somersete, Viltšyro grafystė, buvo aptiktas liepos 12 d.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
12.08.2020 laikas 20:18 Paslaptingiausias miestas Amerikoje Kahokija

Prieš aštuonis šimtus metų prerijose Misisipės pakrantėje stovėjo miestas – aukštos kultūros centras, kuriame gyveno daugybė žmonių. Miesto gyventojai pylė dirbtines kalvas, gerai išmanė astronomiją ir galimai aukojo savo dievams jaunas merginas. Svarbiausią šios kultūros miestą archeologai...

Skaityti daugiau

12.08.2020 laikas 19:30 Kaip galvos skausmus malšinti liaudies medicinos priemonėmis?

Gana dažnai suaugę žmonės galvos skausmais skundžiasi jau ryte, vos tik prabudę. Kartais galvos skausmai pranyksta jau po kelių valandų, o kartais būna tiek stiprūs, kad tenka vartoti galvos skausmus malšinančius vaistus.

...

Skaityti daugiau

12.08.2020 laikas 18:51 Vaistažolės - Širdies žolelės
Esant įvairioms širdies patologijoms, lygiagrečiai su pagrindiniu gydymu, reikia vartoti nuovirų, užpilų ir arbatų iš vaistažolių. Gydomieji augalai taip pat naudingi prevencijai.

Skaityti daugiau

12.08.2020 laikas 18:26 Senieji vaistažolių receptai dantims gydyti
Noriu pasiūlyti keletą receptų, kuriuos naudojo ir perdavė man mano močiutė ir teta. Vaikystėje, kai skaudėdavo dantį, močiutė išspausdavo svogūnų sultis, sudrėkindavo jomis dantų šepetėlį ir švelniai įtrindavo dantenas pažeisto danties srityje. Po kelių tokių procedūrų danties skausmas dingdavo....

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 20:03 Augalinis vaistas nuo dantų ir dantenų ligų
Dantų skausmas yra pažįstamas visiems. Jis atsiranda staiga, apsunkindamas gyvenimą. Gerai, jei jūs galite iškart apsilankyti pas gydytoją. O jei dantį skauda naktį arba, dar blogiau, kai išvažiavote į sodą? Tokiu atveju gali padėti liaudies medicina. Esant danties skausmui, burną skalaukite vaistin...

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 19:30 Paslaptingasis Irem Ubaras
Pirmame tūkstantmetyje prieš mūsų erą pati galingiausia valstybė Pietų Arabijoje buvo Sabos karalystė. Klestėjimo laikotarpiu ji užėmė teritoriją nuo Raudonosios jūros iki Hadhramauto ir nuo centrinės Arabijos iki Indijos vandenyno. Per karalystę ėjo didieji prekybiniai keliai iš Viduržemio regiono ...

Skaityti daugiau