Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 13

Piešiniai Laukuose (Crop Circles) Pastebėti Anglijoje (2020)

Apskritimų javų laukuose reiškinys yra vienas tų, kuriuos mes priskiriame prie naujausių paslapčių, nors yra duomenų, kad keistas laukuose atsirandančias linijas žmonės pastebi jau daugiau kaip tris šimtus metų. Kartais jos atsiranda smėlyje, ant ledo arba netgi ant sniego. Daugiau kaip keturiasdešimtyje pasaulio šalių priskaičiuojama 5000 nuostabiausių geometrinių figūrų. Vis dėlto žmogus nė kiek nepriartėjo prie jų paslapties atskleidimo. Kai kurie tokie piešiniai, be abejonės, yra klastotės, tačiau ką reiškia visi kiti? Gal tai mums siunčiama žinia iš kosmoso, gal iš Motulės Žemės, o gal iš realaus kitų matmenų pasaulio?

Per amžius kaimų gyventojai, ypač tie, kurie gyvena netoli tokiomis figūromis išraižytų vietų arba natūralios energijos sankaupos taškų, su tokiais reiškiniais apsiprato ir priima juos natūraliai. Tik keletui yra tekę matyti, kaip tokios linijos formuojasi. Pasak jų, linijos atsiranda taip, tarsi javų lauku didžiuliu greičiu slinktų nematoma gyvatė ir savo kūnu praskirtų į šalis javų stiebus. Pasiekusi tam tikrą tašką ji pradeda suktis ratu tarsi laikrodžio rodyklė ir išguldo javus koncentriniais ratais. Pasisukusi visus 360 laipsnių, ta jėga staiga nuščiūva, o javai lieka lauke gražiai suguldyti. Nė vienas stiebelis nepakyla ir nė vienas stiebelis nesulūžta: visi suguldomi lygiai ir rūpestingai.

1. Piešinys Laukuose Anglija, Easton Clump, Viltšyro grafystė.

Piešinys Easton Clump lauke (Crop Circles), Nr Easton Royal, Viltšyras (Wiltshire) buvo pastebėtas ir nufilmuotas liepos 10 d. 2020 metų.

Viltšyras – priėjimo prie jūros neturinti grafystė Pietvakarių Anglijos regione, Anglijoje. Ribojasi su Dorsetu, Somersetu, Hampšyru, Glosteršyru, Oksfordšyru ir Berkšyru. Istorinis administracinis centras buvo Viltone, bet 1930 m. Viltono grafystės savivaldybė persikėlė į Traubridžą.

2. Piešinys Laukuose Anglija, Cley Hill, Viltšyro grafystė, buvo aptiktas liepos 11 d.

3. Piešinys Laukuose Anglija, Somersete, Viltšyro grafystė, buvo aptiktas liepos 12 d.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.10.2020 laikas 19:32 Keisti dalykai, vykę anomalinėje Skinwalker rančoje
Anomalinės zonos, esančios Slinwalker rančos apylinkėse, istorija išgarsėjo daugiausia verslininko Roberto Bigelou dėka. Jam priklauso viešbučių tinklas „Budget Suites of America“ ir jis yra kompanijos „Bigelow Aerospace“, užsiimančios kosminiu turizmu, įkūrėjas....

Skaityti daugiau

25.10.2020 laikas 08:57 Asmenybės Analizė: Kuri Moteris Laiko Rankose Ne Savo Vaiką?
Ne viskas yra taip, kaip atrodo. Šiais laikais būtina mokėti daryti logines išvadas. Mus supa tiek daug ženklų, kad juose sunku susigaudyti. Reikia pasitelkti ir dėmesį, vaizduotę, pastabumą ir sveiką protą. Šio nedidelio testo užduotis – apžiūrėti paveikslėlį ir interpretuoti atskirus jo elementus....

Skaityti daugiau

24.10.2020 laikas 22:18 Priemonė nuo „apaugusių“ sąnarių

Prie sąnarių atsirado ataugos ir pirštai tarsi susijungė, susitraukė... Vaizdas – nėra malonus. Pamatė mano rankas pažįstama ir nudžiugino: „Nesijaudink. Pas mane buvo tas pats. Aš greitai jų atsikračiau“.

...

Skaityti daugiau

24.10.2020 laikas 20:40 Laivo “Lancastria” žūtis - didžiausia visų laikų į katastrofa jūroje

1940 metų birželio 17 dieną vokiečių bombonešis paskandino lainerį „Lancastria“, kuris evakavo britų kariškius ir civilius asmenis iš Prancūzijos. Laive buvo maždaug 9 tūkst. žmonių, tragedijos aukomis tapo 6,5 tūkst. Ši katastrofa laikoma viena iš didžiausių jūreivystės istorijoje.

Skaityti daugiau

24.10.2020 laikas 19:05 Paprasti peršalimo receptai (suaugusiems ir vaikams).

Paimkite sausą česnako galvutės stiebą ir uždekite. Jis tyliai smilks. Užgesinkite ir pakvėpuokite šių dūmų (jie nebus kvepiantys česnakais). Pirma, viena šnerve, užspaudžiant kitą, tada atvirkščiai. Tai darykite kelis kartus. Sloga gali neišnykti iš karto, tačiau nosies užgulimas akimirksniu išn...

Skaityti daugiau

24.10.2020 laikas 11:07 Kuo gali padėti vaiko teisių gynėjas, kai skiriasi pora, turinti vaikų?

Skyrybos – labai sunkus ir jautrus laikotarpis visai šeimai. Itin skaudžių išgyvenimų tėvų skyrybos sukelia vaikams. Kartais skyrybų procese tenka dalyvauti ir vaiko teisių gynėjams. Pagrindinis jų tikslas – daryti viską, kas įmanoma, kad būtų užtikrinti geriausi vaiko interesai ...

Skaityti daugiau