Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Hipotezės » 2022 » Sausio » 2

Ar Viduramžiais ateiviai kontaktavo su Žemės gyventojais?

Meksikos vyriausybės išslaptinti artefaktai, rasti pereitame šimtmetyje, rodo, kad gilioje senovėje kosminiai ateiviai lankė mūsų planetą. Ant daugelio tų akmens objektų iš tolimos epochos pavaizduotos planetos, matomai tos, iš kur atskrisdavo ateiviai, jų erdvėlaiviai ir net jie patys.

Beveik pusę amžiaus meksikiečiai Jalisco provincijoje rinko šiuos fantastiškus daiktus, priklausančius tolimai praeičiai. Iš viso buvo rasta daugiau nei keturi šimtai įvairių akmeninių dirbinių, kuriuose yra vaizdai su ateivių turiniu.

Pavyzdžiui, viename iš jų yra vaizduojamas ateivis ir jo skraidantis aparatas pakibęs virš jo. Kitame galima įžiūrėti Saturno planetą ir NSO, tai lyg ir paaiškina: šis erdvėlaivis atvyko iš šios mūsų Saulės sistemos planetos. Ir tokių dirbinių su paslaptingais piešiniais yra tiek daug, kad pagal juos galima tyrinėti mūsų planetos kolonizacijos istoriją, susijusią su kosminiais lankytojais.

Šiuolaikinės Meksikos teritorijoje, istoriniame Mezoamerikos regione viduramžiais (12-16 amžiuje) egzistavo didinga actekų imperija – „Mešika“ (iš čia ir kilo dabartinės Meksikos pavadinimas). Sukūrę aukštą kultūrą, jos gyventojai ant įvairių akmens ir keramikos gaminių galėjo vaizduoti tai, kas juos neramino arba tai, kas buvo įprasta jų kasdieniame gyvenime. Todėl daugybė ateivių, jų kosminių laivų, planetų, iš kurių matomai atvykdavo paslaptingi lankytojai, atvaizdai rodo, kad senovės civilizacija ne tik stebėjo NSO, kaip mes šiandien, bet ir kontaktavo su jais.

Tai rodytų, kad nežinomos civilizacijos tuo mūsų planetos istorijos laikotarpiu kontaktavo su žemiečiais. Bet kodėl dabar tyla ir kontaktų vengimas su žmonėmis? Pasak kai kurių ufologų, priežastimi gali būti per didelė dabartinė agresija, būdinga šiuolaikinei visuomenei. Taip pat kariškių ir vyriausybių veikla, visais būdais besistengiant išgauti ateivių technologijų paslaptis bei jų panaudojimas savanaudiškiems tikslams ir netgi masiniam žmonių naikinimui. Galbūt nežinomos civilizacijos bando apsaugoti planetos gyventojus su savo agresija net ir nuo visos Visatos.

Iš viso to išeitų, kad mūsų planetos senovės tautos buvo daug humaniškesnės, mažiau karingos, o tai reiškia, kad ir išmintingesnės nei dabar, nors dažnai mums tai pristatoma atvirkščiai. Žiaurumą ir barbariškumą į mūsų planetą, anot kai kurių ekonomistų-tyrinėtojų, atnešė prekiniai-bankiniai santykiai, kurie ryškiai išskirstė visuomenę į vargšus ir turtingus. Pastarieji tampa vos ne pamišusiais valdovais-multimilijardieriais, dėl pinigų ir valdžios galintys net sunaikinti Žemę.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau