Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2022 » Sausio » 18

Ateiviai egzistuoja – taip prieš mirtį pareiškė mokslininkas

2014 m. Rugpjūčio 7 d. mirė mokslininkas Boydas Bushmanas (Boyd Bushman), daugelį metų dirbęs bendrovėje „Lockheed Martin“ vyriausiuoju tyrėju. Čia ne vieną dešimtmetį kuriama ir gaminama pažangiausia karinės aviacijos technika. Yra vaizdo įrašas, kuriame Boydas Bushmanas prieš mirtį pasakojo apie darbą 51-me padalinyje, apie ateivius Žemėje bei NSO ir parodė ateivių nuotraukas, kurios, pasak jo, buvo padarytos vienkartiniu fotoaparatu Nevados karinėje bazėje, praneša METRO.co.uk. Vaizdo medžiagoje B. Bushmanas pasakoja, kad JAV yra asmenų, kurie ateiviams dirba 24 val. per parą.

Galima drąsiai manyti, kad tai seno žmogaus kliedesiai, tačiau kyla klausimas, kodėl aukšto lygio mokslininkas pradėtų viešai skleisti tokią neįtikėtiną istoriją? Boydas Bushmanas daugelį metų dirbo studijuodamas Stealth technologiją (žemo pastebimumo technologija). Jis buvo kelių patentuotų išradimų (objektus aptinkantis šviesos spindulys, šiluminis elektros energijos šaltinis, infraraudonųjų spindulių aptikimo sistema, magnetinio judėjimo priemonė) autorius, kuriuos įsigijo bendrovė „Lockheed Martin“, taip pat ilgametis kompanijos mokslinis darbuotojas.

Vaizdo medžiagoje Boydas Bushmanas pasakoja, kad ateiviai atvyko iš planetos, esančios už 68 šviesmečių. Ji vadinama Kvintumnija (Quintumnia). Ateiviai neva turį technologijų, kuriomis jie savo planetą iš Žemės pasiekia per 45 min., o 51-ojo padalinio teritorijoje yra specialus nusileidimo iš kosmoso portalas. Ateiviai yra maždaug 1,5 metro ūgio ir apie 200 metų amžiaus. Visi jie turi penkiapirštes plaštakas, pirštai yra ilgi. Pėdos turi taip pat po penkis pirštus, tačiau pėdų pirštai yra plėvėti. Bendrauja ateiviai telepatijos būdu.

Boydas Bushmanas taip pat pasakoja, kad 51-ojo padalinio amerikiečiai mokslininkai dirba kartu su kolegomis iš Rusijos ir Kinijos, tobulina jau žinomas antigravitacijos technologijas, tačiau visa tai nuo visuomenės yra slepiama. NSO ekspertu prisistatantis Nigelas Watsonas šią istoriją komentuoja taip: ,,Dirbdamas antigravitacinių technologijų projekto grupėje Boydas Bushmanas matė ateivių technologijas ir net susipažinęs su jais. Jis taip pat pasakojo, kad sulaukęs grasinimų susidoroti, o saugumo darbuotojai mėgino jį kompromituoti ir užkirsti kelią jo viešiems pareiškimams“. Jis sako, kad dar 2008 m. Boydas Bushmanas buvo testuojamas poligrafu.

Ir nors visus šiuos teiginius skeptiškai traktuoja net ir NSO besidominti bendruomenė, tačiau ši istorija išties keista. Ar B. Bushmanas kliedi ar sako tiesą? Nigelas Watsonas pabrėžia, kad akivaizdu tik tai, jog mokslininkas absoliučiai tiki tuo, ką sako.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau