Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistika » 2022 » Liepos » 31

Gedimai ir neatpažinti objektai: paslaptingi orlaivių dingimai

Atrodo, kad orlaivis nėra smėlio smiltelė jūroje. Nepaisant to, nuo pat aviacijos eros pradžios yra buvę daugybė incidentų, susijusių su keleivinių lėktuvų, įskaitant keleivinius, dingimu. Šiandien papasakosime apie garsiausius epizodus ir pabandysime juos išanalizuoti.

Paskutinis Earhart skrydis

Amerikietė Amelija Earhart buvo pirmoji moteris pilotė, viena perskridusi Atlanto vandenyną. 1937 m. gegužę ji išdrįso apskristi pasaulį dviejų variklių "Lockheed Electra" lėktuvu. Kartu su ja buvo navigatorius Fredas Noonanas.

Tačiau lėktuvui pasiekus centrinę Ramiojo vandenyno dalį, ryšys su įgula staiga nutrūko.

Pagal vieną versiją lėktuvas nukrito į vandenyną, pagal kitą - įgula buvo priversta nusileisti negyvenamoje saloje dėl lėktuvo gedimų. Trečiojo teigimu, jie pateko į japonų nelaisvę. Bet kuriuo atveju Earhart ir Noonano likimas nežinomas, daugiau apie juos nebuvo jokių žinių.

dingimai, lėktuvai, antgamtiniai reiškiniai

Šeši lėktuvai ir ugnies kamuolys

1945 m. penki bombonešiai atliko bandomąjį skrydį. Būdami netoli Bermudų trikampio, jie prarado ryšį su skrydžių vadovu, o pilotai taip pat prarado orientaciją erdvėje. Tuo pat metu patys skrydžių vadovai puikiai girdėjo pilotų pokalbius. Manoma, kad dėl to lėktuvams baigėsi degalai ir jie nukrito į vandenyną.

Kol vyko paieškos ir gelbėjimo operacija (kuri baigėsi nesėkmingai), toje pačioje vietovėje dingo kitas lėktuvas. Tuo pat metu pro šalį plaukusio laivo įgula danguje pastebėjo milžinišką ugnies kamuolį.

Šešių dingusių lėktuvų pėdsakų taip ir nebuvo rasta. Ši istorija dar kartą patvirtino Bermudų trikampio "anomalią šlovę".

Lėktuvas, kuris nepasiekė Bermudų salų...

1948 m. britų ir amerikiečių oro linijų bendrovės lėktuvas "Star Tiger" skrido iš Londono į Bermudus. Maršrutas buvo gana ilgas, todėl jį reikėjo suskirstyti į kelis etapus.

Lėktuvui įveikiant paskutinę atkarpą, staiga sugedo lėktuve esantys prietaisai - šildytuvas ir kompasas. Pilotui teko skristi labai mažame 610 metrų aukštyje.

Tuo pačiu maršrutu, kaip ir "Star Tiger", skrido kitas lėktuvas "Avro Lancaster". Jis saugiai nusileido Bermuduose, o "Star Tiger" su 25 keleiviais ir 6 įgulos nariais dingo be žinios. Paieška, žinoma, nieko nedavė.

"Tai ne lėktuvas..."

1978 m. spalį 19-metis Frederikas Valentichas iš Melburno (Australija) gavo ilgai lauktą piloto licenciją ir pranešė savo šeimai, kad užsisakė skrydį į Karaliaus salą, iš kurios turėjo paimti grupę keleivių ir omarų krovinį. Atstumas iki kelionės tikslo buvo 235 kilometrai į vieną pusę, o oras buvo giedras.

Tačiau pačioje skrydžio pradžioje Valenticas jau kelis kartus susisiekė su skrydžių valdymo tarnyba ir pranešė apie nežinomą orlaivį, kuris tariamai jį sekė. Paskutinė žinutė buvo tokia: "Tas keistas lėktuvas vėl sklando virš manęs. Jis kabo... ir tai ne lėktuvas." Tuomet per mikrofoną pasigirdo metalinis trenksmas ir ryšys nutrūko.

Paslaptinga buvo tai, kad niekas nematė nei Valentičiaus, nei jo lėktuvo, ir paaiškėjo, kad saloje, į kurią jis skrido, jo niekas nelaukė. Jaunasis pilotas galėjo būti įviliotas į kokius nors spąstus.

Kas nutiko Malaizijos laineriui?

2014 m. kovo mėn. daug triukšmo sukėlė oro bendrovės "Malaysian Airlines" 370-ojo skrydžio Kvala Lumpūras-Pekinas, kuriuo skrido 239 keleiviai, dingimas.

Nustatytu laiku, praėjus 40 minučių po pakilimo, pilotas patvirtino, kad jie įskrido į Vietnamo oro erdvę, o po kelių minučių laineris tiesiog dingo iš visų radarų. Iš pradžių paieškos nieko nedavė, o tik po pusantrų metų už 4 000 km nuo tariamos katastrofos vietos buvo rasti dingusio lėktuvo korpuso fragmentai.

Dingimo priežastys

Akivaizdu, kad visais arba beveik visais dingusių orlaivių atvejais įvyko lėktuvų katastrofos. Tačiau jų priežastys skiriasi. Pavyzdžiui, gali būti, kad koks nors neatpažintas objektas turėjo įtakos pilotams (kaip Valentičiaus atveju), o lėktuvui įskridus į anomalijų zoną (pvz., Bermudų trikampį) galėjo sugesti prietaisai. Galiausiai, niekas negali atmesti lėktuvo užgrobimo galimybės, tačiau tai tikriausiai nutinka nedažnai.
 

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:36 Kuo pavojinga pūslelinė

Šią ligą sukelia virusas, ląstelių viduje esantis parazitas. Įsitaisęs šį virusą, žmogus praktiškai niekada gyvenime nebeatsikratys jo.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:27 Nervus gydome homeopatiškai
Nervinis šokas (nervų sutrikimas) vis dažniau pasitaiko įvairaus amžiaus ir įvairių profesijų žmonėms. Priežasčių gali būti įvairiausių: nuo nedidelės problemos darbe iki artimųjų netekties. Nervai sutrinka ir moterims, ir vyrams, tačiau dėl per didelio emocionalumo silpnoji lytis gerokai dažniau pa...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto