Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Rugsėjo » 8

Billas Gatesas sako, kad jis yra klimato kaitos sprendimas, todėl gali turėti keturis privačius lėktuvus

Billas Gatesas sako, kad jis yra klimato kaitos sprendimas

Billas Gatesas (Bill Gates) turi teisę skraidyti po pasaulį privačiais lėktuvais, kai tuo tarpu normalūs žmonės priversti gyventi 15 minučių trukmės miestuose be galimybės laisvai keliauti, teigia pats Billas Gatesas (Bilas Geitsas), kuris BBC sakė, kad kovoje su klimato kaita daro daug daugiau nei bet kas kitas.

B. Gatesas teigė, kad dėl to, jog ir toliau "leidžia milijardus dolerių" kovai su klimato kaita, jo anglies dvideginio pėdsakas nėra problema.

"Ar turėčiau likti namie, o ne atvykti į Keniją ir mokytis apie ūkininkavimą ir maliariją?" - klausė Gatesas. Gatesas sakė duodamas interviu Amolui Rajanui (Amol Rajan).

"Mane tenkina mintis, kad ne tik nesu problemos dalis, nes moku už kompensacijas, bet ir dėl milijardų, kuriuos išleidžia mano "Breakthrough Energy Group", esu sprendimo dalis", - pridūrė B. Gatesas. Žiūrėkite:

Šių metų pradžioje Gatesas savo 70 mln. dolerių vertės prabangiu privačiu lėktuvu skraidė po Australiją, skaitydamas žmonėms paskaitas apie klimato kaitą ir liepdamas jiems nebeskraidyti lėktuvais.

Gatesas, pareiškęs, kad energetikos krizė yra geras dalykas, turi ne mažiau kaip keturis privačius lėktuvus, kurių bendra vertė siekia 194 mln. dolerių.

Linnaeus universiteto ekonomikos profesoriaus Stefano Gösslingo (Stefan Gesling) atliktas tyrimas parodė, kad vien 2017 m. Gatesas 59 skrydžiais privačiu lėktuvu nuskrido daugiau kaip 213 000 mylių.

Remiantis Pasaulio banko duomenimis, Gatesas išmetė maždaug 1 760 tonų anglies dioksido, t. y. daugiau nei šimtą kartų daugiau nei vienam JAV gyventojui tenkantis išmetamųjų teršalų kiekis.

Kitoje kruopščiai parengto interviu vietoje B. Gatesas sakė esąs nustebęs, kad į jį nusitaikė "sąmokslo teoretikai" dėl to, kad pandemijos metu skatino skiepus.

Nors BBC interviu buvo parengtas taip, kad atrodytų, jog Gatesui metamas iššūkis arba jis yra apklausiamas, jo nebuvo paklausta apie jo artimą draugystę su elitiniu pedofilu Džefriu Epšteinu (Jeffrey Epstein).

P.S: Caras pasakė? Tik, klausymas... kas jį rinko? Ir kas jo prašė rūpintis... to ko nėra, arba sąmoningai sukeltomis problemomis... Ar, girdėjote, kad jis veltui sodintus miškus? Na, kad ir mokamai.... Investuotu į miškus... Ne, nori prigriebti viską, žemės ūkį, maistą, medicina... be žmogaus valios.... Kada, žmonės susimastys....?

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau