Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gruodžio » 5

Johnas Kerry sako, kad pasaulinis elitas gali panaudoti karinę jėgą, kad pasiektų, jog būtų laikomasi klimato kaitos reikalavimų

Johnas Kerry sako

Johnas Kerry (Džonas Keris) pasinaudojo savo pasirodymu COP28 konferencijoje Dubajuje, kad pareikštų, jog visos pasaulio nacionalinės valstybės privalo nusilenkti pasaulinio elito klimato darbotvarkės reikalavimams, įskaitant Darbotvarkę iki 2030 m. ir "grynojo nulio" principą, arba susidurs su galimybe imtis prievartinių karinių veiksmų, rašo planet-today.com

Pasak Kerio, Pasaulio ekonomikos forumo darbotvarkės sudarytojo, pasaulio elitas gali būti priverstas pritarti kariniams veiksmams prieš nepaklusnias valstybes, kurios nesilaiko jų darbotvarkės.

Keris prisipažino, kad jis tampa "vis karingesnis" dėl klimato darbotvarkės, nes žmonės vengia atsakomybės ir nedaro to, kas jiems liepiama, daugiausia dėmesio skirdamas šalims, kurios toliau stato anglimi kūrenamas elektrines, ir teigė:

"Mums nebūtinai reikia, kad mums pasakytų, jog turėtume atsisakyti anglies. Niekur pasaulyje neturėtų būti leidžiama statyti daugiau anglimi kūrenamų elektrinių. Taip galima ką nors padaryti sveikatos labui. O realybė tokia, kad mes to nedarome."

J. Kerry kalbėjo konferencijoje per pirmąją specialią "Sveikatos dieną", skirtą atkreipti dėmesį į klimato krizės ir sveikatos krizių sąsajas, praneša "The Hill".

Jis sakė, kad klimato ir sveikatos problemos, įskaitant būsimas pandemijas, yra viena ir ta pati žinia, kurią jis skleidžia per savo nesibaigiančius skrydžius privačiu lėktuvu po pasaulį, kalbėdamas apie "klimato krizę".

J. Kerry pateisino grasinimą imtis karinių veiksmų sakydamas, kad "nesupranta, kaip suaugusieji, užimantys atsakingas pareigas, gali vengti atsakomybės už tų dalykų, kurie kasdien žudo žmones, pašalinimą".

Klimato karalius Keris anksčiau grasino JAV ūkininkams išnykimu, teigdamas, kad vienintelis būdas elitui pasiekti savo "grynojo nulio" klimato tikslus - viso pasaulio ūkininkams nustoti auginti maistą.

Specialusis prezidento pasiuntinys klimato klausimais J. Bidenas neseniai Žemės ūkio departamento (USDA) aukščiausiojo lygio susitikime "AIM for Climate Summit" susirinkusiems klausytojams sakė, kad "mes negalime pasiekti "grynojo nulio", mes nepadarysime šio darbo, jei žemės ūkis nebus pagrindinė sprendimo dalis".

Kerry eina pirmąsias JAV specialiojo prezidento pasiuntinio klimato klausimais pareigas, nes 2020 m. lapkričio mėn. jį paskyrė Joe Bidenas.

Skaitykite tikras nepriklausomas naujienas www.planet-today.com arba https://ufologai.blogspot.com/ tai jūsų langas į pasaulį...

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
26.06.2019 laikas 18:49 Receptai | Patiekalai Vištienos muštiniai
Keptuvėje įkaitiname aliejų. Iš dubenėlio su kiaušiniu imame vištieną, apvoliojame džiūvėsėliuose ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, gana trumpai. Vištienos muštinį patiekiame su virtais ryžiais arba bulvių...

Skaityti daugiau

25.09.2019 laikas 13:11 Receptai | Patiekalai Trapios tešlos pyragėliai „Empanada“ su grybais
Skanūs su grybais pyragėliai, kurie nustebins, bet kokio skonio mylėtojus. Tai trapios tešlos pyragėliai „Empanada“ su grybais. Kaip pasigaminti žiūrėkite vaizdo įrašą. Skanaus!

Skaityti daugiau

21.11.2017 laikas 10:33 Receptai | Patiekalai Arbata nuo laringito (šalavijas, ramunės žiedai)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Laringitas. Ingredientai: šalavijas, ramunės žiedai

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
05.03.2024 laikas 10:42 Vienos žvakės šildomos vonios paslaptis. Isfahanas. Iranas
Pirtis buvo pastatyta vadovaujant šeichui Bahoi šacho Abaso Pirmojo dekretu 1025 m. pagal Mėnulio kalendorių. Šeichas Bahoi buvo žymus to meto mokslininkas, gerai išmanęs filosofiją, logiką ir matematiką.

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:23 Milžinai. Magelano ekspedicija 1520 m.
1520 m. Ferdinandas Magelanas žiemojo Patagonijoje ir, anot jo kronikininko Antonio Pigafetos, vietiniai gyventojai, su kuriais jie susidūrė, buvo itin aukšti - jo skaičiavimais, jų ūgis siekė nuo 2,8 iki 3,7 metro....

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:15 «Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 metro aukščio mumijos»
Straipsnis paskelbtas 1935 m. gruodžio 31 d. laikraštyje "San Jose News". Panašių publikacijų apie milžiniško dydžio mumijų, skeletų ir kt. atradimus XVIII ir XIX a. spaudoje būta daug.

Skaityti daugiau