- 01.12.2023
- 0.0 Reitingas
- 642 Peržiūrų
- Komentarai
Technokratas ir vienas iš "Microsoft" įkūrėjų Billas Gatesas (Bilas Geitsas) tvirtino, kad Afrikai reikia genetiškai modifikuotų (GM) sėklų ir viščiukų, kad ji galėtų kovoti su "klimato kaita" ir įveikti badą.
Neseniai Kenijos sostinėje Nairobyje vykusiame Afrikos klimato viršūnių susitikime B. Gatesas iš anksto įrašytoje kalboje pažymėjo: Prieš daugiau nei du dešimtmečius, palikęs nuolatinį darbą "Microsoft", pradėjau dirbti klimato srityje. Daugiausia dėmesio skyriau kovai su skurdu ir ligomis. Kai apsilankiau Afrikoje, pamačiau du dalykus - pirma, kaip klimatas jau dabar veikia žemės ūkio produkciją.", rašo planet-today.com
Jis pažymėjo, kad žemynas yra priklausomas nuo žemdirbystės, ir, atsižvelgdamas į tai, kad Afrika yra netoli ekvatoriaus, sakė, kad žemynas "jau dabar patiria daugiau [klimato kaitos] žalos nei kitos šalys".
Po to B. Geitsas toliau pasakojo apie savo apsilankymą ūkyje Kenijos rytuose ir pokalbį, kurį jis teigė turėjęs su ūkininke, vardu "Marija", apie tai, kaip jai padeda naujos GMO sėklos ir nauji metodai.
"Ji turėjo sausrai atsparias sėklas, kurios labai daug ką pakeitė. Ji taip pat turėjo vištų, kurios buvo išvestos taip, kad būtų atsparesnės karščiui. Ir dėl šių naujų priemonių, kurios suteikė jai daugiau galimybių, ji tikėjosi, kad jai seksis gerai, nepaisant sunkių klimato iššūkių, su kuriais ji susidūrė."
"Tai tik vienas pavyzdys, tačiau padėdami geresnėmis priemonėmis - leisdami tokiems ūkininkams kaip ji, kurie yra labai novatoriški, daryti naujus dalykus - galime sumažinti šiuos nuostolius."
Žurnale "News Addicts" paskelbtame straipsnyje autorius Hunteris Fieldingas atkreipė dėmesį į tai, kad Kenijos ūkininkė "Mary" nebuvo parodyta filmuotoje medžiagoje, kurią Gatesas pateikė ir parodė aukščiausiojo lygio susitikime klimato klausimais. Nebuvo pateikta jokių detalių apie pokalbio pobūdį ar kokių nors įrodymų, kad pokalbis apskritai įvyko ir ar "Marija" apskritai egzistavo.
Fieldingas citavo 2021 m. Scientific American paskelbtą straipsnį "Billas Gatesas turėtų liautis nurodinėjęs afrikiečiams, kokio žemės ūkio afrikiečiams reikia". Jame buvo aprašyta, kodėl Afrikos aljansas už maisto suverenumą (AFSA) - didžiausias žemyno socialinis judėjimas - nesutaria su Bilo ir Melindos Geitsų fondu (BMGF) ir Kornelio mokslo aljansu dėl jų "primygtinio tvirtinimo, kad genetiškai modifikuotos sėklos yra sveikos, produktyvios ir nekenksmingos aplinkai".
Fieldingas taip pat citavo AFSA 2022 m. "Atvirą laišką" B. Gatesui, kuriame ginčijami keli netikslūs teiginiai apie pasaulinę žemės ūkio ir apsirūpinimo maistu būklę, paskelbti "New York Times" ir "Associated Press". "Abiejuose straipsniuose radikaliai supaprastinate sudėtingus klausimus taip, kad pateisintumėte savo požiūrį ir intervencijas", - sakė jis.
"Mes, 50 organizacijų, visame pasaulyje besirūpinančių maisto nepriklausomybe ir teisingumu, norime, kad žinotumėte, jog netrūksta Afrikos ūkininkų ir organizacijų praktinių sprendimų ir inovacijų. Kviečiame jus atsitraukti ir pasimokyti iš tų, kurie dirba vietoje".
"Magiškos" sėklos ir karščiui atsparios vištos
BMGF jau daugiau nei dešimtmetį finansuoja kukurūzų pasėlių mokslininkus Afrikoje ir šeštojoje metinėje 2022 m. ataskaitoje "Goalkeepers" išreiškė tai, ką Billas Gatesas vadina "stebuklingomis" sėklomis, žadančiomis padėti sumažinti badą pasaulyje.
Sėklos nėra "stebuklingos", o genetiškai modifikuoti organizmai (GMO), ypač konkrečių sėklų, kurios atlieka labai svarbų vaidmenį Afrikos ūkininkavime, genomų sekos nustatymas - kovai su klimato kaita ir raktas į bado Afrikoje panaikinimą.
Keičiant konkrečių augalų genus, kad būtų sukurtos sėklos, atsparios kenkėjams, sausrai ir potvyniams, nes lietūs ateina skirtingu metu, laikomasi labai kruopščių saugos procedūrų.
Gatesas sakė, kad ši technologija "sumažina pesticidų poreikį, didina produktyvumą ir gali padėti kovoti su nepakankama mityba, praturtindama ją vitaminais". O Afrikai, kuri susiduria su klimato kaita, "tai bus labai svarbu".
Interviu "Wall Street Journal" žurnalistei Rebekai Blumštein (Rebecca Blumstein) R. Geitsas sakė, kad fondas daug dėmesio skiria smulkiesiems ūkininkams, nes jie yra "žemyno ekonominės sėkmės pagrindas".
Afrikos žemės ūkio, kuriame dirba daugiau nei pusė žemyno darbo jėgos, pagrindas yra smulkūs ūkininkai, kuriems priklauso mažiau nei hektaras žemės. Smulkieji ūkininkai sudaro 60 proc. mažų pajamų Afrikos šalių gyventojų.
Pasaulinis paukštininkystės fondas (World Poultry Foundation) iš BMGF gavo 26 mln. dolerių, kad galėtų išplėsti dvejopos paskirties naminių paukščių - auginamų ir mėsai, ir kiaušiniams - naudojimą ir padėti tokioms šalims, kaip Afrika, kur 70 proc. naminių paukščių augintojų sudaro smulkūs gamintojai, auginantys tradicinių veislių naminius paukščius, kurie pasižymi dideliu mirtingumu, mažesne kiaušinių produkcija ir lėtesniu augimu.
Viščiukai veisiami taip, kad "atrodytų kaip gerai pažįstami kaimo paukščiai", todėl didesnė tikimybė, kad kaimo gyventojai juos pirks. Jos atsparesnės atšiauriomis sąlygomis ir gali būti šeriamos pašarais, kad smulkūs augintojai išvengtų brangių naminių paukščių lesalų sąnaudų.
Daugiau istorijų apie genetiškai modifikuotas sėklas ir viščiukus Afrikoje rasite GMO.news.
Pažiūrėkite šį vaizdo įrašą ir sužinokite, kaip, pasak Billo Gateso, GMO padės įveikti badą Afrikoje.
Skaitykite tikras nepriklausomas naujienas www.planet-today.com arba https://ufologai.blogspot.com/ tai jūsų langas į pasaulį...
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau