Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gegužės » 23

Nyderlandų vyriausybė nori apriboti karvių skaičių iki DVIEJŲ karvių viename futbolo aikštės dydžio lauke

Nyderlandų vyriausybė nori apriboti karvių skaičių

Galvijų augintojai Nyderlanduose vis dar puolami. Naujausi pranešimai atskleidė, kad Nyderlandų vyriausybė už uždarų durų stumia pasiūlymą dėl dviejų karvių viename lauke, pagal kurį Nyderlandų ūkininkams gali būti apribota teisė laikyti tik dvi karves viename futbolo aikštės dydžio arba šiek tiek platesniame nei amerikietiško futbolo aikštė lauke.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Tai tik naujausias bandymas sumažinti ūkinių gyvūnų skaičių Nyderlanduose. Praėjusiais metais Nyderlandų vyriausybė pristatė planą uždaryti daugiau kaip 30 proc. šalies galvijų fermų, taip siekdama sumažinti azoto oksido ir amoniako išmetimą.

Siekiant įgyvendinti vyriausybės įpareigojimus, daugeliui ūkininkų gali tekti išnaikinti didelę dalį savo gyvulių. Nyderlandai skyrė apie 24,3 mlrd. eurų (25,6 mlrd. JAV dolerių) šių įpareigojimų įgyvendinimui finansuoti.

Šie pokyčiai sukėlė plataus masto ūkininkų protestus, įskaitant vieną, kai policija apšaudė lėtai važiuojantį traktorių, kurį vairavo 16-metis berniukas.

Be to, ūkininkus remianti politinė partija BoerBurgerBeweging (Ūkininkų ir piliečių judėjimas, arba BBB) staiga tapo pagrindine Nyderlandų politikos veikėja. Neseniai ji laimėjo provincijų rinkimus visuose Nyderlandų regionuose ir ketina tapti didžiausia partija Nyderlandų Senate.

Tačiau visuotinis pasipriešinimas ir politinis pralaimėjimas nesutrukdė Nyderlandų ministro pirmininko Marko Rutte vadovaujamai Laisvės ir demokratijos liaudies partijai tęsti žaliosios darbotvarkės. Pranešama, kad ji ketina papildyti savo pastangas priverstinai išpirkti daugelį ūkininkų, apribodama gyvulių, kuriuos galima ganyti tam tikrame plote, skaičių.

Pasiūlymas dėl dviejų karvių viename lauke nutekėjo, nes vyksta ūkininkų ir valdančiosios klasės derybos,

"Esu nepaprastai nusivylęs, kad informacija nutekėjo. Nežinau, iš kur jis atsirado, bet tai blogai, nes tai nepadeda procesui", - sakė už žemės ūkį atsakingas vyriausybės ministras Pietas Adema (Piet Adema). "Mes vis dar deramės. Viskas tebevyksta."

Akivaizdu, kad P. Adema pageidauja, kad visuomenė apie tokius dalykus nieko nežinotų.

Nyderlandų vyriausybė pirmenybę teikia migrantams, o ne vietos ūkininkams

Daugelis mano, kad klimato kaita nėra vienintelis šių išpuolių prieš Nyderlandų ūkininkus motyvas. Pagrindinė už ūkininkus pasisakanti aktyvistė Eva Vlaardingerbroek (Eva Vlaardingerbroek) mano, kad vyriausybė ne tiek rūpinasi klimato kaita, kiek siekia įsigyti daugiau žemės, kad galėtų statyti būstus šiaurės afrikiečiams ir kitiems migrantams, kurie pastaraisiais metais atvyksta į tankiai apgyvendintą šalį.

Vyriausybė teigė neturinti kito pasirinkimo, kaip tik įgyvendinti šias naujas priemones. Jei ji nieko nedarys, bus atsisakyta išduoti leidimus infrastruktūros ir būsto projektams.

Po to, kai teismai užblokavo statybų projektus, motyvuodami tuo, kad dėl jų bus išmetami teršalai, pažeidžiantys privalomus susitarimus dėl klimato kaitos, Rutte įspėjo, kad jie negalės būti vykdomi tol, kol išmetamų teršalų kiekis nebus sumažintas kitur, o tai reiškia, kad ūkininkams bus taikomi griežtesni reikalavimai.

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą apie Nyderlandų ūkininkus, kurie dėl nusikalstamos vyriausybės politikos tampa beviltiški.

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/05/dutch-government-wants-to-limit-number.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau