Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Įvairenybės » 2024 » Kovo » 14

Globalistų planas panaikinti visus ūkius: Jokio maisto, jokių žmonių

Globalistų planas panaikinti visus ūkius: Jokio maisto, jokių žmonių

Didelė dalis pasaulio ūkininkų vis dar nežino apie globalistų sąmokslą užgrobti jų žemę ir paversti ją dykuma, ir visa tai daroma vardan "nulinio poveikio klimatui".

Kaip aiškina knygos autorius daktaras Vernonas Kolmanas (Dr. Vernon Coleman), klimato kaitos ir visuotinio atšilimo darbotvarkėje nėra nieko atsitiktinio ar stichiško. Ji buvo kruopščiai suplanuota tokiam laikui, o galutinis tikslas - sunaikinti žemės ūkį ir įdiegti sintetinį "maistą".

Žalieji, kaip daugelis juos dažnai vadina, nebeslepia savo tikrosios darbotvarkės. Daugelis jų atvirai ir viešai teigia, kad jei pasaulio ūkiai negali būti "tvarūs", kaip juos apibrėžia globalistai, jie turi išnykti.

"Ūkininkavimas neturi kito pasirinkimo", - cituojamas vienas iš jų, pasakęs neseniai vykusiame renginyje. "Jis turės būti tvarus, nes kitaip jis neišsilaikys".

Štai kodėl ūkininkai tokiose šalyse kaip Nyderlandai, Prancūzija ir Italija riaumodami traktoriais važiuoja per miestų aikštes į savo šalių sostines ir mėšlą mėto ant politinių lyderių: nes jie suvokia grėsmę.

Tačiau daugelis jų nesuvokia, kad žaliųjų darbotvarkė nėra vien idiotizmas ar protinis atsilikimas. Tai šaltakraujiškas, suderintas genocidas, vykdomas prisidengiant "pasaulio gelbėjimu".

"Niekur kitur nėra tiek nesuprantamo žargono, kaip dabar, kai jis įsiveržia į žemės ūkio pasaulį", - sako Kolmanas. "Daugelis ūkininkų buvo priversti remti absurdišką laukinių gyvūnų atkūrimo programą, kurią su tokiu entuziazmu propaguoja tikintieji klimato kaita."

"Sąmokslininkų planas - sumažinti maisto auginimui skirtos žemės plotą, kad atsirastų maisto trūkumas, badas ir dėl to neišvengiamai sumažėtų pasaulio gyventojų skaičius. Siekiama, kad nuo trečdalio iki pusės visos žemės ploto liktų nedirbama."

Laukinės gamtos atkūrimas reiškia dehumanizavimą

Kad ir kokia maloni tam tikra prasme būtų mintis, jog pasaulio žemės vėl taps natūraliomis gamtos, o ne žmonių rankomis, reikia pripažinti, kad norint iš naujo sudievinti planetą, ją taip pat reikia dehumanizuoti.

Kai žalieji kalba apie laukinės gamtos atkūrimą, jie turi omenyje ne tik parkus, pelkes ir kitas daugiausia natūralias aplinkas. Jie taip pat turi omenyje jūsų ūkį ir net jūsų namus, nekalbant apie visą šiuo metu kraštovaizdį užimančią prekybą ir pramonę.

Valdžios atstovai mano, kad tik jie nusipelnė gyventi. Jūs ir jūsų šeima turite išnykti, kad jie galėtų išplėsti natūralias buveines ir sukurti naują Edeno sodą primenančią aplinką savo malonumui ir džiaugsmui - be jūsų joje.

"Siekiant užtikrinti, kad nei ūkininkai, nei visuomenės nariai nesikėsintų į žemę, kuri buvo atidėta laukinių gyvūnų atkūrimui (o pirmąją laukinių gyvūnų atkūrimo programą Europos Sąjunga prieš kelerius metus įdiegė pagal programą, kuri vadinosi "atidėjimas"), laukiniai gyvūnai paleidžiami į laisvę", - perspėja Kolmanas.

"Šiandien dauguma ūkininkų mano, kad jų problemos kyla dėl kvailumo, neišmanymo arba jų poreikių nesupratimo. Tačiau tai, kas su jais vyksta, neturi nieko bendra su kvailumu, neišmanymu ar nesupratimu - visa tai yra sąmoninga ir gana šaltakraujiška. Vis daugiau Europos šalių dabar yra priklausomos nuo importo, nes didžiąją dalį maisto produktų ir energijos gauna iš importo. O didžioji dalis mūsų maisto bus gaminama milijardieriams priklausančiose gamyklose".

O, ką jūs manote?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
09.11.2019 laikas 15:11 Receptai Karka Aluje. Čekų Receptas Su Medumi Ir Garstyčiomis

Gaminti karką galima tamsiame arba šviesiame aluje. Bet tamsiame ji gaunasi aštresnio „vyriško“ skonio, o baltame – švelnesnė. Ir būtinai reikia kepti karką iki charakteringos rusvos plutelės. O patiekti tokią...

Skaityti daugiau

29.06.2019 laikas 14:24 Receptai Orkaitėje kepti avienos šonkauliukai
Gaminame. Avienos šonkauliukai. Skardą išklojame folija, dedame šonkauliukus ir kepame apie 20-30 minučių iki 220 laipsnių įkaitintoje orkaitėje. Skanumėlis... Skanaus!

Skaityti daugiau

21.07.2019 laikas 09:47 Receptai Virti vėžiai su krapais

Gaminame namuose. Virti vėžiai su krapais. Puode užviriname vandenį, beriame druską, dedame svogūną, česnako skilteles, lauro lapus, krapus ir sudedame vėžius. Uždengus dangtį verdame apie 15-25 minutes nuo užvirimo (priklausom...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau