Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2024 » Balandžio » 20

Farmacija planuoja 'paskiepyti' Amerikos vištieną nuo paukščių gripo, (pradėdamas) sąmokslas, nutraukti gyvulininkystę

Farmacija planuoja 'paskiepyti' Amerikos vištieną nuo paukščių gripo

Šiuo metu paukščių gripo "krizė" yra tik gyvūnų problema. Ji vis dar daro neigiamą poveikį žmonėms, nes masiškai skerdžiami paukščiai, o tai kenkia kiaušinių ir vištų mėsos tiekimo grandinei, tačiau kol kas paukščių gripo "pandemijos" nėra, nors tai netrukus gali pasikeisti.

Iš pradžių atrodė, kad galbūt jie bandys sukelti kitą COVID tipo sukčiavimo epidemiją, susijusią su beždžionių raupais. Kai tai nepavyko, jie bandė kitus Vuchano koronaviruso (COVID-19) "variantus" ir "subvariantus", kurie taip pat nepavyko. Dabar, atrodo, jie pasirengę dar kartą pabandyti paukščių gripą, dar žinomą kaip H5N1.

Per pastaruosius kelerius metus Jungtinėse Amerikos Valstijose dėl tariamo užsikrėtimo paukščių gripu buvo nužudyta mažiausiai 86 mln. paukščių. Nesvarbu, ar tai tiesa, ar ne, tai tapo patogia priedanga sunaikinti didelę dalį Amerikos mėsos ir kiaušinių pasiūlos tuo metu, kai infliacija yra milžiniška.

Atrodo, kad siekiama, jog paukščių gripas būtų užkrečiamas ir žmonėms, o tai paverstų jį dar vienu KOVIDU, dėl kurio valdžia vėl viską užrakintų, sparčiu tempu įvestų naujas "vakcinas", priverstų visus vėl dėvėti kaukes ir visa kita.

"Gyvūnų gerovės požiūriu tai žiauriai žiauru. Žvelgiant iš tvarios žemdirbystės perspektyvos, tai beprasmiška", - rašo Alexis Baden-Mayer savo puslapyje "The Scamerican Century Substack". "Maisto teisingumo požiūriu tai reiškia sparčiai augančias maisto kainas, daugiau badaujančių žmonių ir prastesnę maisto kokybę." 

Gelbėkite maistą, kol dar nevėlu

Nors dar nėra žinomos paukščių gripo "vakcinos", galite lažintis, kad netrukus bus viena ar penkios. Kai šios injekcijos bus paleistos, galite beveik tikėtis dar vienos pasaulinės visuomenės sveikatos krizės, kuri galiausiai visiškai sunaikins gyvulininkystę.

"Mums bus sakoma, kad vienintelė alternatyva masiniam žudymui yra vakcinacija (ir greičiausiai tik rizikingi eksperimentiniai mRNA švirkštai), tačiau gyvūnų gerovės gynėjai, atsinaujinantys ekologiniai ūkininkai ir vakcinų saugumo ekspertai žino geriau", - sako Baden-Mayer.

"Ar farmacijos kompanijos norėtų sukelti tikrą maisto krizę dėl galimybės paskiepyti 33 mlrd. viščiukų? Tikriausiai, bet yra daug blogų veikėjų, kurie maisto krizėje įžvelgtų galimybių."

Kadangi pasaulis vis dar yra ankstyvojoje šios pagamintos paukščių gripo krizės stadijoje, tikimės, kad pavyks ją užbėgti už akių, ją atskleidžiant, kad pakankamai žmonių žinotų apie tai, kas artėja, dar prieš jai ateinant, kad būtų daug mažesnė tikimybė, jog ji įsitvirtins ir išplis kaip virusas - turime omenyje idėją, kad paukščių gripas plinta kaip virusas, kad būtų aišku.

Jei pakankamai žmonių žinos, kad paukščių gripas yra apgaulė, kaip ir COVID, galbūt bus įmanoma sustabdyti šį košmarą, kol jis dar neįsitvirtino. Vienas iš būdų tai padaryti - tamsoje nušviesti tai, ką sumanytų atsakingi kretinai, siekiantys sunaikinti žmonijos likučius.

Matome, kad vienas iš akivaizdžių jų tikslų - išnaikinti visą mėsą ir pakeisti ją netikra, laboratorijoje užauginta "mėsa", kuri yra toksiška, bet kuri pildo kišenes tokių globalistų kaip Billas Gatesas, tapusių savotiškais milijonieriais ir milijardieriais dėl pelno naikinant kitų žmonių gyvenimus.

Visada, kai tik įmanoma, bent jau pirkite maistą vietoje iš patikimų, netoksiškų šaltinių. Taip pat susisiekite su savo įstatymų leidėjais ir pasakykite jiems, kad jie priešintųsi bet kokiems bandymams, nesvarbu, kokia būtų jų priedanga, sunaikinti maisto tiekimą.

P.S.: klausymas, kada bus vykdomos tokios akcijos Lietuvoje? Kam tai naudinga? Nutraukti žmonių savarankišką maisto auginimą ir turėjimą. Priklausomas žmogus, tampa vergu. Maisto gavimas, pagal soc. kreditus - nusikaltimas.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.06.2019 laikas 12:08 Receptai Krabų lazdelės sluoksniuotoje tešloje

Pasigaminkime skanias Krabų lazdelės tešloje. Jas tiekiame dar šiltas. Skanaus!

Skaityti daugiau

16.09.2018 laikas 10:58 Receptai Vaistažolių mišiniai kataraktos gydymui, profilaktikai
Katarakta liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai kataraktos gydymui, kataraktos gydymas, receptai kataraktai, profilaktikai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip ...

Skaityti daugiau

26.07.2018 laikas 20:56 Receptai Ką reikia daryti jei yra pariebėjusi kasa ir būna rytinis atsirūgimas be skonio burnoje? Gal esat kas nors susidūrę?

Ką reikia daryti jei yra pariebėjusi kasa ir būna rytinis atsirūgimas be skonio burnoje? Gal esat kas nors susidūrę? Mišinys mažina ir naikina visceralinius riebalus.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau