Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Birželio » 3

Oficialus tyrimas: ‘Kiekviena COVID vakcina didina riziką užsikrėsti COVID’

Oficialus tyrimas: ‘Kiekviena COVID vakcina didina riziką užsikrėsti C

Naujai paskelbtame recenzuojamame tyrime atskleidžiama, kad skiepijimasis nuo COVID iš tikrųjų padidina riziką užsikrėsti COVID. Kuo daugiau skiepų asmuo pasiskiepija, tuo didesnė rizika susirgti ir galbūt mirti.

Tyrimo duomenimis, geriausias būdas apsisaugoti nuo COVID yra likti neskiepytam. Pasirinkus skiepytis ir pasiskiepyti, sumažėja imuninės sistemos gebėjimas apsisaugoti nuo blogiausio, ką COVID gali padaryti žmogui.

Apie tai praneša Naturalnews.com: Kai minėtas tyrimas dar buvo prieš spausdinimą, valdžia bandė teigti, kad jo išvados yra nepatikimos, nes tuo metu jos dar nebuvo recenzuotos. Laikraštis "Montreal Gazette" išspausdino visą straipsnį, kuriame teigė, kad jo išvados "neteisingai interpretuojamos".

Nepaisant to, kad dokumentą paskelbė Klivlendo klinika, kuri yra labai gerbiama ir laikoma autoritetinga įstaiga, daktaras Christopheris Labosas (Dr. Christopher Labos, MD, MSc) suabejojo dokumento išvadomis ir tuo metu apgailestavo, kad jos "kelia nerimą nemažai žmonių".

Dabar, kai išankstinis spaudinys buvo recenzuotas ir paskelbtas žurnale, dėl jo išvadų tylima. Iš esmės viskas, kas mums buvo sakoma apie tai, kokie "nuostabūs" yra šie kadrai, yra visiškas melas, įskaitant nesiliaujančią projudikišką propagandą, kuri sklido iš Bideno Baltųjų rūmų.

"Pfizer" ir "Moderna", vyriausybė ir visos korporacinės valstybinės žiniasklaidos priemonės, kurios sąmoningai skleidė vax dezinformaciją, turėtų būti atvertos prieš kiekvieną asmenį, gavusį COVID-19 skiepų (kurie nėra ir niekada nebuvo įprastinės vakcinos) ir vėliau susirgusį COVID-19," - apie tai, kas turėtų vykti toliau, kai šie atskleidimai iškilo į viešumą, "PJ Media" rašė Benas Bartee'as (Ben Bartee).

"Visos susijusios šalys melavo "sponsorių iš "Pfizer" žiniasklaidai, todėl turi būti pasekmės. Reikia atgaline data atšaukti farmacijos bendrovių nepelnytai įgytą visuotinį imunitetą nuo jų produktų padarytos žalos, nes jis buvo suteiktas remiantis apgaulingomis prielaidomis."

Šiuo metu abiejose politinių jėgų pusėse labai mažai grėsmingų veiksmų ir teisingumo siekimo. Nepaisant to, kad daugelis respublikonų, perėmusių Atstovų Rūmus, gausiai žadėjo imtis veiksmų, jei bus išrinkti, šiuo atžvilgiu nepadarė beveik nieko.

Deja, abi politinės partijos buvo nupirktos tų pačių subjektų, kurie yra suinteresuoti parduoti kuo daugiau COVID smūgių. Todėl mažai kas daroma, jei apskritai kas nors daroma, kad kaltininkai būtų patraukti atsakomybėn už savo nusikaltimus žmonijai.

Galite atlikti savo vaidmenį dalydamiesi tiesa su draugais ir šeimos nariais ir ragindami savo kongresmenus spręsti šį klausimą, kaip jie pažadėjo padaryti, kai buvo išrinkti. Įrodymų yra, jei tik kas nors, turintis prieigą prie valdžios svertų, būtų pakankamai drąsus ir imtųsi persekioti tuos, kurie melavo ir dėl to žuvo milijonai žmonių.

P komentaras: čia faktų melagienų klounams... be medicininio išsilavinimo, savo visus straipsnius išimkite iš savo skelbiamų straipsnių... nes jūs teigiate melagienas, gal jus reiktu patikrinti? Kada ausimės ore "kedukus"?

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau