Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Kovo » 11

Gydytojas įspėja, kad žmonės, paskiepyti COVID-19 vakcinomis, platina ir perduoda GRAFENĄ neskiepytiems asmenims

paskiepyti COVID-19 vakcinomis, platina ir perduoda GRAFENĄ

Net neskiepyti žmonės nėra apsaugoti nuo Vuchano koronaviruso (COVID-19) vakcinų keliamo pavojaus.

Gydytojo teigimu, COVID-19 skiepyti žmonės išskiria grafeno virusą ir perduoda jį neskiepytiesiems. Jis įspėjo, kad tai kelia susirūpinimą, nes grafeno poveikis siejamas su kraujo krešuliais.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Biomedicinos klinikų medicinos direktorius daktaras Philippe'as van Welbergenas (Philippe van Welbergen) vienas pirmųjų įspėjo žmones apie COVID-19 vakcinų daromą žalą žmonių kraujui. 2022 m. jis paviešino kraujo mėginių nuotraukas, darytas per mikroskopą.

Įdomu: Naujasis bioterorizmas: Savaime plintančios vakcinos

2021 m. liepos mėn. interviu Pietų Afrikos bendruomenės kanalui "Loving Life TV" P. van Welbergenas pasidalijo, kad jis paėmė savo pacientų kraujo mėginius, kai šie pradėjo skųstis nerimą keliančiais simptomais, tokiais kaip lėtinis nuovargis, galvos svaigimas, atminties sutrikimai, kartais paralyžius ir vėlai prasidėjusios gausios menstruacijos 60 metų ir vyresnėms moterims.

Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad van Welbergeno pacientų kraujyje yra neįprastų į vamzdelius panašių struktūrų, o kai kurios dalelės šviečia. Jų kraujyje taip pat buvo daug pažeistų ląstelių, o sveikų ląstelių matėsi tik keletas.

Duomenys patvirtina grafeno buvimą žmonių kraujyje

Duomenys patvirtino, kad į vamzdelius panašios struktūros yra grafenas, kuris gali sukelti unikalią sąveiką su kraujo baltymais ir biologinėmis membranomis bei sukelti tokius sunkius padarinius kaip trombogeniškumas ir imuninių ląstelių suaktyvėjimas.

Įdomu: Novavax COVID-19 vakcina susijusi su širdies uždegimu: tyrimas

Po šokiruojančio atradimo van Welbergenas tapo nuolatiniu televizijos laidos "Loving Life TV" svečiu. Savo pasirodymuose gydytojas atskleidė detalių apie eksperimentinės vakcinos COVID-19 diegimą. Jis taip pat pateikė naujausią informaciją apie tai, kaip laikui bėgant vakcinos pakenkė paskiepytųjų kraujui. Gydytojas taip pat kalbėjo apie pandemijos situaciją Jungtinėje Karalystėje ir Pietų Afrikoje.

2022 m. vasario 12 d. L. van Welbergenas grįžo kaip laidos "Loving Life TV" svečias ir paskelbė savo naujausių kraujo mėginių skaidrių vaizdus. Tiesioginė transliacija buvo ilga ir kanalas ją paskelbė dviem dalimis. 

Pirmoje dalyje van Welbergenas atsakinėjo į žiūrovų klausimus. Antroje dalyje jis pristatė ir paaiškino naujausių kraujo skaidrių vaizdus.

Skaidrės atskleidė, kad neskiepyti pacientai "užsikrėtė vakcinos toksinais per išskyras".

Vienoje nuotraukoje van Welbergenas parodė tipiškus sveikus raudonuosius kraujo kūnelius, matomus per mikroskopą. Vaizdas rodė, kaip turėtų atrodyti kraujas, kuriame nėra krešėjimo ar svetimkūnių.

Kitas vaizdas buvo žmogaus, kuriam buvo sušvirkšta eksperimentinė COVID-19 vakcina. Kraujas buvo krešėjęs, o deformuoti raudonieji kraujo kūneliai buvo sulipę.

Vienoje skaidrėje van Welbergenas apvedžiojo sveiką raudonąjį kraujo kūnelį, sėdintį šalia grafeno skaidulų. Vienoje skaidrėje taip pat buvo parodytas grafeno skaidulų dydis, palyginti su raudonųjų kraujo kūnelių dydžiu. Kai kurios skaidulos buvo pakankamai didelės, kad užblokuotų kapiliarus.

Įdomu: Gydytojas: ‘Grafenas iš skiepytų asmenų patenka į neskiepytus, sukeldamas keistus kraujo krešulius’

Kitose skaidrėse taip pat buvo matyti, kad grafeno skaidulos yra tuščiavidurės ir jose yra raudonųjų kraujo kūnelių.

Kelios savaitės prieš kanalui paskelbiant vaizdo įrašą, van Welbergenas pradėjo pastebėti magnetinį arba elektrinį poliariškumo efektą skirtingose grafeno skaidulų pusėse.

Gydytojas paaiškino, kad toks elgesys anksčiau nebuvo pastebėtas, tačiau dabar pastebimas beveik kiekviename mėginyje po COVID-19 vakcinos įdiegimo. Jis įspėjo, kad toks neįprastas elgesys rodo, kaip "šie dalykai pasikeitė, pasikeitė jų reakcija su aplinkinėmis kraujo ląstelėmis".

Paskiepyti suaugusieji perduoda grafieną neskiepytiems vaikams

Van Welbergenas taip pat kalbėjo apie neskiepyto trejų metų vaiko kraujo mėginio vaizdą. Jis išryškino grafeno gabalėlius arba "skeveldras", kurios susidarė dėl "išsiskyrimo", t. y. grafeno perdavimą iš paskiepytų tėvų jų neskiepytam vaikui.

Įdomu: Neskiepytos moterys praneša apie "kankinantį skausmą, menstruacijų spazmus" po to, kai miegojo su vakcinuotais vyrais

Kitame paveikslėlyje buvo parodytas aštuonmečio neskiepyto vaiko kraujo mėginys, kurio kraujas buvo užterštas ir sunaikintas dėl grafeno perdavimo iš aplinkinių skiepytų žmonių. Gydytojas taip pat pateikė vaiko paralyžiuotos dešinės rankos ir viršutinės dešinės kojos vaizdą.

Įdomu: Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Van Welbergeno pranešimas pabrėžia, kad būtina nutraukti žmonių skiepijimą COVID-19 vakcinomis.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte daugiau apie grafiną COVID-19 vakcinose.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.03.2023 laikas 08:13 Šie Zodiako ženklai nemoka meluoti: juos lengva pastebėti
Astrologai pasakoja, kad kai kurie Zodiako ženklai visiškai nemoka apgaudinėti. Po šiais ženklais gimę žmonės nemoka meluoti, juos galima lengvai išvesti iš kantrybės. Kas nesugebės apgauti - skaitykite toliau.

Skaityti daugiau

28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo

JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

28.03.2023 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Įpilkite mineralinio vandens į maltos mėsos maltinukus ir būsite nustebinti rezultatais
Putojantis mineralinis vanduo gali padėti išspręsti problemą, su kuria susiduria daugelis virėjų, - per sausus arba kietus kotletus.

Skaityti daugiau

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau