Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Kovo » 5

Naujasis bioterorizmas: Savaime plintančios vakcinos

Naujasis bioterorizmas: Savaime plintančios vakcinos

Pastaruosius trejus metus išgyvenęs tai, kas, be abejonės, yra funkcinės naudos tyrimai, nuolat krintantys ant žemės rutulio, ėmiau galvoti apie du dalykus. Pirma, kodėl funkcijos padidinimas nėra klasifikuojamas kaip biologinio ginklo tyrimai? Ir antra, kokie dar biologiniai ginklai slepiasi ten, kad nustebintų mus, kai mažiausiai to tikimės?

Kokia apskritai yra biologinio ginklo prasmė?

Biologiniais ginklais platinami ligas sukeliantys organizmai ar toksinai, kad pakenktų žmonėms, gyvūnams ar augalams arba juos nužudytų. Jie gali būti mirtini ir labai užkrečiami. Akivaizdu, kad tokio ginklo sukeltos ligos neapsiribotų valstybių sienomis ir galėtų greitai išplisti po visą pasaulį.

Įdomu: Pasaulio sveikatos organizacija toliau siekia sukurti pasaulinius vakcinų pasus

Tai nerimą kelianti sąvoka, ar ne? Šiek tiek geriau pasijutau perskaitęs, kad 1972 m. pavasarį 87 valstybės susivienijo ir pasirašė nusiginklavimo sutartį, vadinamą Biologinių ginklų konvencija. Šia sutartimi buvo uždrausti biologiniai arba bioteroristiniai ginklai, uždraudžiant jų kūrimą, gamybą, įsigijimą, perdavimą, kaupimą ir naudojimą. Dabar valstybių narių sąrašas išaugo iki 184, o 10 valstybių vis dar atsisako pasirašyti ar ratifikuoti sutartį. Sovietų Sąjunga, Rusija, Iranas, Irakas, Šiaurės Korėja, Sirija ir Kuba buvo kaltinamos tuo, kad vienu ar kitu metu nesilaikė sutarties.

Naujasis bioterorizmas: Savaime plintančios vakcinos

Kiekviena Biologinio ginklo konvencijos signatarė savo tautų vardu prisiekė "niekada ir jokiomis aplinkybėmis nekurti, negaminti, nekaupti ir kitaip neįsigyti ar nelaikyti mikrobinių ar kitų biologinių veiksnių arba toksinų, nepriklausomai nuo jų kilmės ar gamybos būdo, tokių rūšių ir tokiais kiekiais, kurie nepateisinami profilaktiniais, apsauginiais ar kitais taikiais tikslais".

Oho, oho. Ar matėte eilutę, kurią pabrėžiau? Vadinasi, bepročiams mokslininkams tereikia pateisinti savo biologinius ginklus profilaktiniais, apsauginiais ar taikiais tikslais, ir staiga jie nebebus biologiniai ginklai?

Kalbant apie taikius tikslus, ar kas nors prisimena šį virusinį 2020 m. straipsnį, kurį parašė Harvardo medicinos etikos profesorius, siūlantis miestams slapta į geriamąjį vandenį įmaišyti psilocibino, veikliosios magiškųjų grybų medžiagos, nes, jo manymu, dėl to žmonės labiau laikytųsi kaukės reikalavimų?

Naujasis bioterorizmas: Savaime plintančios vakcinos

Ar kas nors iš čia esančių kada nors buvo šalia žmonių, apsvaigusių nuo magiškųjų grybų? Ar pagalvojus apie tą patirtį jums ateina į galvą "paklusnus"?

Kalbant apie vandens šlakstymą taikiais tikslais, ar kas nors yra girdėjęs apie Teksaso raminamuosius El Pase? 1971 m. žurnalas "Time" rašė apie tai, kad El Paso vandens šaltinyje yra daug natūraliai randamo ličio, ir iškėlė hipotezę, kad miestas ramina savo gyventojus. Straipsnyje nurodoma, kad 1970 m. Dalase, Teksaso valstijoje, kurioje tuo metu gyveno 844 000 gyventojų, per metus buvo įvykdytos 242 žmogžudystės. Tuo tarpu El Pase, kuriame gyveno 38 % Dalaso gyventojų (323 000 gyventojų), tais pačiais metais buvo įvykdyta tik 13 žmogžudysčių.

Įdomu: Vokietija paskelbė, kad mRNA skiepai yra ‘mirtiniausios vakcinos istorijoje’

Išsitraukiau keletą naujausių duomenų, norėdamas patikrinti, ar ši tendencija išlieka. 2015 m. Dalase gyveno 1,3 mln. gyventojų, o El Pase - šiek tiek daugiau nei perpus mažiau, t. y. 675 000 gyventojų. Tais metais Dalase buvo įvykdytos 136 žmogžudystės - tai vienas mažiausių rodiklių per visą istoriją, o El Pase - tik 17.

Atrodo, kad ličio vandens poveikis išliko. Vos prieš kelias vasaras maudžiausi Floridos ličio šaltinyje ir pastebimai nesijaučiau turįs noro ką nors nužudyti likusią dienos dalį, taigi, štai jums ir keletas anekdotinių įrodymų.

Grįžti prie Biologinių ginklų konvencijos

Prieš kelis mėnesius vienas geras draugas paprašė manęs atlikti tam tikrą tyrimą apie Amerikos biologinio ginklo politiką, bet vietoj to nukritau į triušio duobę apie savaime plintančias vakcinas, kurios dar vadinamos savaime plintančiomis vakcinomis, savaime plintančiomis vakcinomis ir savaime plintančiomis vakcinomis. Kalbėkime rimtai. Nė viena tauta nesiruošia laikytis politikos, kad ji gali laisvai gaminti biologinius ginklus po to, kai prieš 50 metų pasirašė sutartį, kurioje teigiama, kad to nedarys. Jos ketina vykdyti biologinio karo mokslinius tyrimus biologinės gynybos vardu ir iš esmės išsisukti nuo atsakomybės darydamos ką tik nori. O savaime plintančių vakcinų kūrimas leidžia jiems tai daryti.

Naujasis bioterorizmas: Savaime plintančios vakcinos

Kada mes tapsime gyvūnais?

2018 m. spalio 9 d. Johnso Hopkinso sveikatos saugumo centras paskelbė 71 puslapio dokumentą, pavadintą "Technologijos, skirtos pasaulinei katastrofinei biologinei rizikai šalinti", kuriame viena ar kita žodžio "vakcina" variacija pasirodo 255 kartus.

Naujasis bioterorizmas: Savaime plintančios vakcinos

Santraukoje rašoma: "Savaime plintančios vakcinos yra genetiškai sukurtos taip, kad plinta populiacijoje kaip užkrečiamosios ligos, tačiau jos ne sukelia ligą, o suteikia apsaugą. Vizija yra tokia, kad būtų galima paskiepyti nedidelį tikslinės populiacijos asmenų skaičių, o vakcinos padermė vėliau cirkuliuotų populiacijoje panašiai kaip patogeninis virusas, todėl greitai ir plačiai paplistų imunitetas."

Ar jūsų širdis ką tik suvirpėjo? Kas gali būti blogai, jei naujos vakcinos pradės cirkuliuoti populiacijoje? Kaip mokslininkai tikisi užkirsti kelią gyvūnų ligoms, kuriomis užsikrečia žmonės, išleisdami gyvūnų vakcinas, kurios neturės poveikio žmonėms? Jau nekalbant apie tai, kad atrodo, jog informuoto asmens sutikimas visam laikui pasitraukė iš pokalbio.

Įdomu: Dr. Fauci pripažįsta, kad Covid vakcinos niekada negalėjo veikti taip, kaip teigiama

Dokumento 14 puslapyje pateikta diagrama rodo, kad organizacija mano, jog savaime plintančios gyvūnų vakcinos yra "didelio poveikio" ir "paruoštos naudoti", t. y. savaime plintančios gyvūnų vakcinos yra užrakintos ir paruoštos naudoti.

Naujasis bioterorizmas: Savaime plintančios vakcinos

Jei norite pereiti prie dokumento skyriaus apie savaime plintančias vakcinas, slinkite žemyn į 45 puslapį. Viename iš skyrių rašoma: "Savaime plintančios vakcinos jau buvo naudojamos laukinių triušių apsaugai nuo miksomatozės ir Sin Nombre viruso kontrolei graužikų populiacijose. Papildomai dirbama su Ebolos virusu beždžionėse ir šikšnosparniuose, Lassa virusu žiurkėse ir galvijų tuberkulioze barsukuose."

Ir tada seka penki geriausi pavyzdžiai.

- "Iškilus rimtai grėsmei visuomenės sveikatai, savaime plintančios vakcinos potencialiai galėtų būti panaudotos plačiai žmonių populiacijų vakcinacijai."

- "Vienas iš svarbių dabartinio žmonių skiepijimo metodo komponentų yra informuoto asmens sutikimo procesas. Savaime plintančių vakcinų atveju tiesiogiai paskiepyti asmenys turėtų tokią galimybę, tačiau tie, tarp kurių vakcina išplinta vėliau, tokios galimybės neturėtų."

- "Savaime plintančios vakcinos potencialiai užkrėstų asmenis, turinčius kontraindikacijų, pavyzdžiui, alergijų, kurios gali būti pavojingos gyvybei."

- "Yra nemaža rizika, kad vakcinos virusas vėl taps laukinio tipo virusu. Tai ir medicininė, ir visuomenės suvokimo rizika."

- "Etiniai ir reguliavimo iššūkiai, susiję su informuoto asmens sutikimu ir nepageidaujamų reiškinių prevencija bei stebėsena, būtų esminiai iššūkiai įgyvendinant šį metodą."

Ar tai perskaitėte? Reikės įveikti varginantį informuoto asmens sutikimą, taip pat nepageidaujamų reiškinių stebėseną, o tada viskas vyks sklandžiai.

Ar šie tyrimai atliekami JAV?

Žinoma, kad taip.

2016, 2017, 2018, 2019 m. mūsų Nacionalinis sveikatos institutas finansavo Aidaho universiteto profesoriaus Skoto Nuismerio (Scott Nuismer) siekį sukurti matematinę sistemą, kuri padėtų suprasti užkrečiamųjų vakcinų ekologiją ir evoliuciją, ir kad jis galėtų patikrinti gautus matematinius rezultatus naudodamas eksperimentinę virusų sistemą.

Įdomu: Vaikų mirčių skaičius po koronės marmalizacijos Europoje išaugo 1580 proc. 

Aidaho universiteto Bendradarbiavimo modeliavimo ir inovacijų institute vykdoma programa "Transmisyvios vakcinos", arba "Trans Vax". Jie bendradarbiauja su Kalifornijos Deiviso universitetu ir PREEMPT projektu, arba Naujų patogeninių grėsmių prevencija, kuris yra mūsų Gynybos departamento DARPA projektas.

Naujasis bioterorizmas: Savaime plintančios vakcinos

2019 m. vasarį UC Davis Veterinarinės medicinos mokykla paskelbė apie 9,37 mln. dolerių apdovanojimą, skirtą bendradarbiauti su Aidaho universitetu, kad "...sustiprintų kovą su kylančiomis infekcinėmis ligomis". Pranešime teigiama, kad DARPA meta jiems iššūkį "...suvaldyti virusus, kol jie dar nekelia pavojaus žmonėms", ir kad mokykla daugiausia dėmesio skirs Lassa virusui ir Ebolos virusui - dviem iš trijų Džono Hopkinso įvardytų patogenų būsimoms savaime plintančioms vakcinoms.

2022 m. sausio mėn. mokslininkų grupė, vadovaujama Londono Karališkojo koledžo (King's College) mokslo ir tarptautinio saugumo docento daktaro Filippo Lentzos, paskelbė įspėjimą, kad dabar kvestionuojamas ilgai vyravęs įsitikinimas, jog "...savaime plintančių virusų modifikavimas laboratorijoje yra per daug nestabilus, kad jį būtų galima naudoti saugiai ir nuspėjamai".

Tame straipsnyje, pavadintame "Eroding Norms Over Release of Self-Spreading Viruses" ("Nykstančios normos dėl savaime plintančių virusų paleidimo"), mokslininkai šaukia, kad "vienas nepageidaujamas genetiškai modifikuoto virusinio biologinės kontrolės agento įvedimas gali turėti rimtų pasekmių". Be daugybės kitų logistinių ir etinių problemų, "finansuotojai ir mokslininkai, skatinantys savaime plintančias vakcinas, aiškiai neatsižvelgė į nepaprastą praktinį laukinių gyvūnų vakcinacijos sudėtingumą, ypač kalbant apie laukinių gyvūnų populiacijų imuninio atsako palaikymą ir stebėseną".

Vakcinos yra Biologinių ginklų konvencijos išimtis

Nors 1972 m. Biologinių ginklų konvencijos rengėjai nenumatė virusų veikimo padidėjimo ar savaime plintančių vakcinų kaip būsimos biologinio karo galimybės, 1991 m. Biologinių ginklų konvencijos valstybės narės susitarė "sustiprinti sutartį", įtraukdamos "pasitikėjimo stiprinimo priemonę", pagal kurią valstybės narės turėjo kasmet deklaruoti informaciją apie savo vakcinų gamybos įrenginius.

Naujasis bioterorizmas: Savaime plintančios vakcinos

Man atrodo, kad dar prieš 32 metus valstybių vadovai įtarė, kad vakcinų gamybos įrenginiai bus biologinių ginklų šaltinis. Deja, panašu, kad valstybės narės nesilaiko šių reikalavimų, nėra jokio vykdymo užtikrinimo, jokių pasekmių, o sutartį, susijusią su biologiniais ginklais, buvo sunku stebėti, nes milžiniškam poveikiui reikia tik nedidelių kiekių.

Filippa Lentzos (Filippa Lentzos), tas pats profesorius iš neseniai pasirodžiusio straipsnio "Eroding Norms", 2011 m. komentare apie visuotinį reikalavimų nesilaikymą, pavadintame "Sunku įrodyti", teigė, kad "galiausiai valstybės šalys turės parodyti politinę valią, būtiną parengti priemones, kurios sustiprintų Biologinių ginklų konvenciją taikant veiksmingas reikalavimų laikymosi stebėsenos ir tikrinimo priemones - arba naują teisiškai privalomą priemonę, arba plėtojant ir papildant esamas nuostatas".

Įdomu: Anthony Fauci dokumentas atskleidžia, kad pareigūnai žinojo, jog COVID vakcinos yra ‘pavojingos žmonėms’

Kodėl nė viena valstybė narė nesiima veiksmų ir nevykdo pasitikėjimo stiprinimo priemonių? Ar Biologinių ginklų sutartis apskritai turi dantis? O gal mes gyvename apgaulingu saugumo jausmu? Tedo Turnerio (Ted Turner) įkurtos pasaulinio saugumo organizacijos "Branduolinės grėsmės iniciatyva" (angl. Nuclear Threat Initiative, NTI) 2003 m. ataskaitoje pažymima: "Net pavojingiausių patogenų ir toksinų negalima visiškai uždrausti dėl jų dvejopos paskirties, įskaitant vakcinų kūrimą". Puiku. Tuomet kokia viso to prasmė?

Biologinių ginklų konvencija posėdžiauja kas penkerius metus ir, tiesą sakant, ką tik, gruodžio mėn. Galbūt, jei visi įsitrauktume į kampaniją, kad mūsų JAV senatoriai, kongresmenai ir kongresmenės pritartų, mums pavyktų pasiekti, kad savadarbės vakcinos būtų įtrauktos į draudžiamų prekių, kurios niekada nebus kuriamos, gaminamos ar kaupiamos, sąrašą.

Šaltinis: Planet-today.com

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau