Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Kovo » 2

Vokietija paskelbė, kad mRNA skiepai yra ‘mirtiniausios vakcinos istorijoje’

Vokietija paskelbė, kad mRNA skiepai

Tikrinti faktai

Vokietija paskelbė, kad mRNA skiepai yra "mirtiniausios vakcinos istorijoje" dėl didelio neigiamo poveikio žmonių širdims ir smegenims.

Naujuose Vokietijos tyrimuose užfiksuota, kaip pacientas mirė praėjus kelioms savaitėms po trečiosios mRNA injekcijos.

Noqreport.com praneša: Iš karto po toksinio smailiojo baltymo injekcijų jo Parkinsono ligos simptomai greitai eksponentiškai pablogėjo, ir nuo to viskas ėmė ristis žemyn. Patologijos ataskaita patvirtina jo klinikinę anamnezę, kurioje NĖRA jokių dokumentų apie tai, kad jis kada nors sirgo Fauci gripu, a.ka. Covid-19, pagal autopsijos duomenis. Tai vakcinos sukeltos mirties atvejis, apie kurį "Big Pharma", "Big Media" ir vakcinų pramoninis kompleksas NEGALI norėti, kad kas nors skaitytų, diskutuotų ar skelbtų naujienose.

Mokslininkai atliko 76 metų Parkinsono liga sergančio vyro, kuris mirė praėjus vos kelioms savaitėms po trečiosios mRNA Covid injekcijos, skrodimą. Tyrėjai vyro kūno audinius apdorojo formalinu ir nudažė eozinu bei hemotoksilinu, kad galėtų juos ištirti. Pirmoji "Covid" injekcija, kurią gavo pacientas, buvo "AstraZeneca" injekcija, vėliau tais pačiais 2021 m. jam buvo atliktos dvi "Pfizer" injekcijos. Po antrosios injekcijos šeima pastebėjo didelius jo elgesio pokyčius, nes jis tapo daug vangesnis, nerimastingesnis ir nenorėjo, kad jį liestų. Tuomet jis tapo labai uždaras, todėl jam buvo atliktas trečias dūris, po kurio jis mirė.

Skrodimo metu buvo nustatytas širdies ir smegenų uždegimas. Jis sirgo miokarditu, kurį sukėlė ne natūrali infekcija, o spyglių baltymai. Jis taip pat patyrė ūmų smegenų pažeidimą, visiškai nesusijusį su Parkinsono diagnoze, kaip rodo trijų rūšių patologiniai radiniai, įskaitant neuronų žūtį. Atspėkite, ką jie rado jo smegenų priekinėje skiltyje? Smailių baltymus.

Kovido smūgių aukų smegenyse ir kraujagyslėse esantys baltymai, kurie dabar autopsijose nurodomi kaip pagrindinė insulto ir infarkto priežastis.

Mokslininkai ir gydytojai, kurie vis dar neigia, kad "Covid" injekcijos sukelia mirtį, turi atidžiai pažvelgti į šias išvadas, nes detaliose nuotraukose matyti smailių baltymų užteršti ir pažeisti paciento audiniai. Vakcinos sukėlė smegenų pažeidimus. Laikotarpis. Pažvelkite į atvejo ataskaitą. Vadovaukitės mokslu.

Pacientas taip pat patyrė generalizuotą širdies patinimą. Tuomet dėl vakcinų sukelto smegenų pažeidimo jam prasidėjo traukuliai, dėl kurių jis prarado sąmonę, o galiausiai, anot patologų, kvėpavo savo paties išmatomis ir galiausiai nuo to mirė. Štai kaip viskas vyko patologo žodžiais:

"Po kūną cirkuliuojanti vakcina susiliečia su kraujagyslėmis. Taigi lipo-nanodalelės, kuriose yra mRNA, pateks į kraujagysles. O pačios kraujagyslių ląstelės ekspresuos baltymą špygą". Kitaip tariant, smaigų baltymas sukėlė didžiulę uždegiminę reakciją įvairiose smegenų dalyse, sukeldamas tų dalių mirtį.

Britų ir amerikiečių medikai atsisako atlikti autopsijas, kad galėtų ieškoti tokių spyglių baltymų. Akivaizdu, kad medicinos pramonė slopina šiuos tyrimus, siekdama apsaugoti vakcinų pramonę apskritai ir tai, ką daugelis vadina "vakcinų holokaustu", susijusiu su šiomis mRNA injekcijomis.

Teksase dirbantis neurologas daktaras Robertas Lowry (Robert Lowry) yra pareiškęs, kad reikėtų atlikti kiekvieno staiga ir netikėtai mirusio jauno žmogaus skrodimą, ir štai ką jis išreiškė apie smailių baltymų injekcijas: "Jie neapsaugo nuo ligos, o tiesioginė ir ilgalaikė rimtų sužalojimų rizika dėl jų yra didesnė nei sergant tikrąja liga. Natūralus imunitetas koronos virusams yra daug geresnis ir ilgesnis už viską, ką suteikia šios vakcinos."

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.03.2023 laikas 08:13 Šie Zodiako ženklai nemoka meluoti: juos lengva pastebėti
Astrologai pasakoja, kad kai kurie Zodiako ženklai visiškai nemoka apgaudinėti. Po šiais ženklais gimę žmonės nemoka meluoti, juos galima lengvai išvesti iš kantrybės. Kas nesugebės apgauti - skaitykite toliau.

Skaityti daugiau

28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo

JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau