Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2024 » Birželio » 27

Birželio 16 d. globalistai paleido mRNA "biologinį cunamį" į Japonijos futbolo stadioną, pilną 40000 žmonių

Birželio 16 d. globalistai paleido mRNA "biologinį cunamį" į Japonijos futbolo stadioną, pilną 40000 žmonių - "replikantus" infekcijai platinti

Paranormal.lt nuomonės, gali nesutapti su straipsnio autorių nuomone....

Buvęs JAV specialiųjų pajėgų karys ir žalioji beretė Maiklas Yonas (Michael Yon) pasirodė kartu su "Freedom Train International" įkūrėju Džimu Fergusonu (Jim Ferguson) ir viešai pareiškė, kad globalistai ką tik paleido dar vieną biologinį ginklą futbolo stadione pačioje Japonijos širdyje.

Pasak M. Yono, biologinis ginklas buvo paleistas birželio 16 d. Jokohamoje, Japonijoje, maždaug 40000 žmonių minioje. Dizainerio sukurtas biologinis ginklas sukurtas taip, kad sukeltų tai, ką Fergusonas apibūdina kaip "masinį pavojingiausios rūšies spyglių išliejimą".

Biologinio ginklo paleidimui į visuomenę buvo panaudotas savaime pasikartojantis mRNA (modRNA) "genų redagavimo varianto šūvis", toliau pateiktame interviu aiškina Yonas. Kartą užsikrėtęs žmogus tampa "replikantu", kuris toliau užkrečia ir galiausiai nužudo kitus.

"Terminas "replikonai" bus vartojamas apibūdinti tiems, kurie, gavę švirkštą, replikuoja spyglių išskyrimą ir sukelia masinę infekciją kitiems žmonėms, su kuriais jie susiduria su mumis", - sako Fergusonas.

Globalistai "beveik" baigė įrengti savo slaptus bunkerius

Kai tokie dalykai pradeda skambėti laikraščių antraštėse, kai kurie žmonės pagrįstai klausia: kodėl globalistai paleido labai užkrečiamą ir tikrai mirtiną biologinį ginklą, kuris gali užkrėsti ir nužudyti ir juos pačius? Pasak Yono, šie nedorybės darbininkai planuoja slėptis savo atokiuose pasmerkimo dienos bunkeriuose, kol biologinis ginklas atliks savo darbą.

Daugelis šių bunkerių vis dar statomi, tačiau Yonas sako, kad jie jau beveik baigti. Tuomet, atėjus tinkamam laikui, jie "staiga išnyks", cituojant Fergusoną - bent jau tokia yra Yono versija, kaip tokie įvykiai klostysis.

Atrodo, kad valdžia (TPTB) bando suderinti savo staigų išnykimą su tikrųjų Dievo vaikų išnykimu - du išnykimai vienu metu - kuriems žadama išsigelbėti nuo būsimo teismo ir siaubo.

Yonas sako, kad pastaruosius maždaug 18 mėnesių buvo kalbama apie "įvykį", kaip jie vadina tai, kas netrukus įvyks. Jie žino, kas įvyks, nes jie yra dalis to, kodėl tai įvyks. Vienintelis dalykas, kurio jie nežino, yra tiksli diena, kuri juos aplenks kaip vagis naktį.

"Ar taip jie planuoja priversti kiekvieną žmogų įsidėti mRNA į [sic] savo kūną?" Fergusonas klausia apie biologinį ginklą, kuris, pasak Jono, ką tik buvo išleistas Japonijoje.

Amerikos nelegalios imigracijos problema taip pat turės įtakos tam, kas netrukus įvyks. Nelegalius migrantus TPTB panaudos vietinių gyventojų kontrolei ir ištisų miestų uždarymui panašiu, tik daug blogesniu būdu, kaip nutiko per Vuchano koronaviruso (COVID-19) "pandemiją".

"Galutinis planas - sumažinti gyventojų skaičių, tačiau šis naujas pokytis reiškia, kad kiekvienas, kuris turės artimą kontaktą, pavyzdžiui, važiuodamas viešuoju transportu, reiškia, kad neskiepyti žmonės užsikrės", - sako Fergusonas.

"Deagal" ataskaitoje teigiama, kad iki 2025 m. įvyks didžiulis beprecedentis gyventojų skaičiaus sumažėjimas. Jungtinėse Amerikos Valstijose gyventojų skaičius gali sumažėti nuo 330 mln. iki 89 mln. Jungtinėje Karalystėje gyventojų skaičius gali sumažėti nuo 67 mln. iki 15 mln. Kitoms šalims gresia panašus baisus gyventojų skaičiaus mažėjimas".

Ar įvyks dar viena COVID panaši "pandemija", kuri paralyžiuos pasaulį ir atneš globalistų ilgai lauktą galutinį sprendimą? Sužinokite daugiau Plague.info.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://www.planet-today.com/2024/06/on-june-16-globalists-unleashed-mrna.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
01.11.2017 laikas 17:10 Receptai Česnakas, pienas gydo bronchitą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Bronchitas. Ingredientai: Česnakas, Pienas.

Skaityti daugiau

04.06.2019 laikas 12:56 Receptai Tinginiai virtinukai su bulvėmis

Tiesiogiai per 10 minučių paruošiame tikrą gardumyną! Ingredientai: 400 g bulvių; 150 g miltų; 1 a. š. druskos; 2-3 v. šaukštai augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

12.09.2018 laikas 08:55 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo mažakraujystės
Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Mažakraujystė liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo mažakraujystės, receptai nuo mažakraujystės, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netr...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau