Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Lapkričio » 17

"Moderna" pripažįsta, kad mRNA C#VID injekcija sukelia VĖŽĮ, buteliukuose rasta milijardai DNR fragmentų

Moderna pripažįsta, kad mRNA C#VID injekcija sukelia VĖŽĮ

Dr. Robertas Malone'as šią savaitę dalyvavo kongresmenės Marjorie Taylor Greene (R-Ga.) surengtame klausyme "C#VID-19 v#kcinų sukelta žala", kuriame atskleidė, kaip pačios "Moderna" patentas rodo, kad jos gaminamos Wuhan k#ronaviruso (C#VID-19) "v#kcinos" buteliukuose yra milijardai DNR fragmentų ir kitų teršalų, susijusių su apsigimimais ir vėžiu.

Teismo posėdyje daktaras Malone'as kalbėjo apie tai, kad "Moderna" savo patente pripažįsta, jog RNR v#kcinose yra geriau nei DNR dėl susijusios rizikos, tačiau bendrovės mRNA injekcija, kuri buvo suleista dešimtims milijonų žmonių, yra užteršta pastarąja.

"Moderna" turi patentą dėl RNR naudojimo v#kcinoms", - teigė dr. "Ir jame "Moderna" aiškiai pripažįsta, kad RNR yra pranašesnė už DNR v#kcinoms, nes kyla problemų, įskaitant įterptinės mutagenezės galimybę, dėl kurios gali suaktyvėti onkogenai arba inaktyvuotis naviką slopinantys genai."

"FDA teigia, kad jiems nėra žinoma apie jokias problemas, tačiau "Moderna" savo patente išdėsto lygiai tas pačias problemas, kurios kyla dėl DNR įterptinės mutagenezės ir genotoksiškumo. Taigi, "Moderna" tai žino - DNR yra teršalas. Ji paliekama, nes jų gamybos būdas... jie naudoja DNR RNR gamybai, po to DNR suskaidoma, tada jie turi išvalyti suskaidytą DNR nuo RNR, o jų naudojamas procesas, matyt, nėra toks geras."

"Pfizer" mRNA, skirta C#VID, taip pat užteršta vėžį sukeliančiais DNR fragmentais

Jungtinių Valstijų ir Kanados mokslininkams pavyko gauti neatidarytus "Moderna" C#VID žvakutės buteliukus su aiškia saugojimo grandine ir paimti jų mėginius. Tai yra jų kompetencija, kad būtų aišku: jie atlieka nuodugnų mėginių sekvenavimą ir perduoda savo išvadas visuomenės labui.

RNR preparate jie aptiko daug DNR fragmentų, kuriems jie pritaikė standartines rekonstrukcijos priemones, kad pamatytų, kaip atrodo žiedinės plazmidžių DNR - beje, visa tai nebuvo atskleista visuomenei.

Dokumentai rodo, kad buteliukuose yra tam tikrų DNR sekų, kurių paprastai neleidžiama įtraukti į nieką, kas patenka į žmonių organizmą, "ne mažiau svarbus iš jų yra atsparumo antibiotikams genas", - paaiškino daktaras Malonas.

"Jų sudėtyje yra šios sekos iš Simian Virus 40 - ne visas virusas, bet labai aktyvios promotorių sekos - būtent to, ko, kaip teigiama senesnėse FDA taisyklėse, reikia vengti, nes tai kelia dar didesnę įterptinės mutagenezės riziką."

Pasirodo, kad "Pfizer" gaminamoje C#VID mRNA injekcijoje yra tų pačių teršalų. Bendrovė pateikė dokumentus JAV, Europos ir Kanados reguliavimo institucijoms. Šios reguliavimo institucijos iš tikrųjų išbraukė nedidelę pastabą apie SV40 sekas, akivaizdžiai bandydamos ją nuslėpti nuo visuomenės.

"FDA neėmė neapdorotų DNR sekų, nerekonstravo tų plazmidžių žemėlapių ir pati jų nenagrinėjo", - patikslino daktaras Malone'as. "Jie tiesiog laikė savaime suprantamu dalyku tai, ką jiems pateikė "Pfizer". Dabar visa tai paaiškėjo dėl to, ką nustatė šie tyrėjai."

Dr. Malone'as sakė, kad tiek "Moderna", tiek "Pfizer" aukšto rango žmonės turėjo apie tai žinoti, o galimos pasekmės injekcijų gavėjams yra "bet kas, kas susiję su DNR pažeidimais, t. y. gimdymo defektai ir vėžys, kurie yra ryškiausi".

P komentaras: Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

Įdomus pasaulis:

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale.

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
02.08.2019 laikas 12:10 Receptai | Patiekalai Vištienos ir moliūgo kotletai

Gaminame namuose. Vištienos ir moliūgo kotletai. Vištienos filė nuplauname, nusausiname ir pjaustome nedideliais gabaliukais. Moliūgo odelę nulupame, minkštimą taip pat pjaustome nedideliais gabaliukais. Svogūnus nulupame ...

Skaityti daugiau

13.11.2019 laikas 19:34 Receptai | Patiekalai Burnoje tirpstantis šokoladinis keksas
Sviestą kaitinkite puode, kol ištirps. Suberkite cukrų, kakavos miltelius, supilkite pieną. Viską išmaišykite ir pakaitinkite minutę laiko. Puodą nukelkite nuo kaitlentės. Į dubenį suberkite smulkintą šokoladą ir ant jo užpilkite ...

Skaityti daugiau

04.06.2019 laikas 12:56 Receptai | Patiekalai Tinginiai virtinukai su bulvėmis

Tiesiogiai per 10 minučių paruošiame tikrą gardumyną! Ingredientai: 400 g bulvių; 150 g miltų; 1 a. š. druskos; 2-3 v. šaukštai augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
27.02.2024 laikas 22:01 Česnakai nuo parazitų - Ogulovo Čingischano receptas
Čingischano receptą sudaro kas? Jis neturėjo laiko gydyti karių. Juk vyko ordos. Jei paklaustumėte bet kurio veterinarijos gydytojo, nuo ko serga gyvūnai? Veterinaras jums atsakys, kad parazitais. Žmonės serga nuo parazitų. O paprasčiausias vaistas -...

Skaityti daugiau

27.02.2024 laikas 18:15 Finansinis horoskopas visiems Zodiako ženklams 2024 m. vasario 28 d.
Ši diena palanki planuoti ateities žingsnius ir organizuoti savo laiką. Skirkite laiko užduočių sąrašams sudaryti ir susidėliokite prioritetus. Tai padės jums būti produktyvesniems ir efektyvesniems. Sutelkite dėmesį į bendravimą su šeima ir draugais...

Skaityti daugiau

27.02.2024 laikas 10:38 "Nefilimų buveinė" Kinijos kalnuose - senoviniai "žvaigždžių vartai"?
Šį statinį oficialūs kinų istorikai atkakliai vadina "tvirtove", nors visiškai akivaizdu, kad iš tiesų tai nėra tvirtovė. Ji yra kalnuose netoli Hečino miesto Šansi provincijoje ir, kaip bebūtų keista, neturi jokio oficialaus pavadinimo....

Skaityti daugiau