Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Gegužės » 23

TIESA: Pranešama, kad "Pfizer" covid injekcijose yra DNR užkrato, vėžį sukeliančio SV40

Pranešama, kad

Daug kalbų apie Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinų" toksiškumą sukasi apie jose naudojamą eksperimentinę mRNA technologiją ir toksiškus smailiuosius baltymus. Bet ar žinojote, kad Covid injekcijose taip pat yra vėžį sukeliančių SV40 viruso promotorių?

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Mikrobiologas Kevinas McKernanas (Kevin McKernan) ištyrė mėginių buteliukus iš "Pfizer" mRNA partijos ir nustatė, kad juose yra Simian Virus 40 promotorių, kurie, kaip žinoma, žmonėms sukelia vėžį. Kadangi rastas SV40 virusas buvo ne visas, o tik jo dalis, jis juos pavadino SV40 promotoriais.

Jei SV40 jums nežinomas, tai rezus beždžionių inkstų ląstelių virusas, kurį farmacijos pramonė naudojo poliomielito vakcinoms kurti.

Buvo nustatyta, kad tiek inaktyvuotoje poliomielito vakcinoje (IPV), tiek daktaro Alberto Sabino (Albert Sabin) sukurtoje oralinėje "gyvojoje" poliomielito vakcinoje (OPV) yra SV40, todėl 1961 m. buvo priimtas federalinis įstatymas, draudžiantis naudoti SV40 bet kokiose vakcinose.

Tačiau "Pfizer", matyt, praleido šią žinutę, nes McKernan nustatė, kad SV40 fragmentai ir sudedamosios dalys yra šios bendrovės kovidų vakcinose. Galbūt tai paaiškina, kodėl vėžys yra dažnas šalutinis poveikis tiems, kuriems buvo sušvirkšta covid?

Pasaulinė sveikatos taryba teigia, kad DNR užterštumas covid injekcijose reiškia, kad buvo peržengta raudona linija

Kitas dalykas, kurį McKernan aptiko "Pfizer" covid injekcijose, yra neleistinas dvigubos grandinės DNR plazmidžių kiekis, dar vadinamas DNR užterštumu. Tiek "Pfizer", tiek "Moderna" mRNA injekcijose aptikta šios DNR taršos.

Saša Latypova (Sasha Latypova) taip pat yra susipažinusi su DNR užterštumu kovidų injekcijose - interviu metu ji sakė Peteriui Snowdenui (Peter Snowden), kad tai tebėra "didžiulė problema dėl šios replikacijos kompetenciją turinčios plazmidės.

"Ji gali įsiskverbti į žmogaus ląsteles, gali įsiskverbti į bakterijų ląsteles, kurios gyvena jūsų žarnyne", - pridūrė ji. "Taigi, jie patenka į bakterijas, ten replikuojasi, replikuoja antibiotikams atsparius genus... Tai gali sukelti sepsį, vėžį ir įvairias kitas problemas."

Apibūdindama tai kaip raudoną liniją, kuri buvo peržengta, Pasaulinė sveikatos taryba (WCH) paskelbė įspėjimą, kad "mRNA "vakcinų" DNR užterštumas kelia pavojų visiems planetos gyventojams".

"Replikuojama DNR, vadinamosios plazmidės, tiek monovalentinėse, tiek dvivalentėse vakcinose, kurių ten apskritai neturėtų būti... Galime tik spėlioti, kuo tai baigsis, tačiau tai, kas turi įvykti šiandien, paskelbus McKernan ir kt. straipsnį (2023 m.), - nedelsiant sustabdyti "covid-19 vakcinos" programą."

Tikimybė, kad tai kada nors įvyks, yra labai menka, tačiau bent jau ši idėja įgauna pagreitį. Vadinamoji kovido "nepaprastoji padėtis" oficialiai baigėsi, ir staiga vyriausybė nusprendė, kad Amerikos visuomenė nebeturėtų gauti Džonsono ir Džonsono (Johnson & Johnson, Janssen) kovido viruso vektoriaus injekcijos - tačiau Pfizer ir Moderna vis dar platina savo atitinkamus skiepus.

"Tai yra ir Moderna, ir Pfizer", - aiškino McKernanas interviu su "Conservative Review" žurnalistu Davidu Horowitzu (Deividu Horovicu), pažymėdamas, kad šių dviejų plačiai platinamų injekcijų gamybos procesuose, atrodo, nėra jokios kokybės kontrolės.

"Mes išnagrinėjome ir "Moderna", ir "Pfizer" dvivalentes vakcinas ir tik "Pfizer" monovalentines vakcinas, nes neturėjome prieigos prie "Moderna" monovalentinių vakcinų. Visais trimis atvejais vakcinose yra dvigubos grandininės DNR priemaišų. Jei nustatysite šios DNR seką, pamatysite, kad ji atitinka tai, kas atrodo kaip ekspresijos vektorius, naudojamas RNR gaminti."

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau