Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Sausio » 12

"Pfizer" mokslininkas prisipažino "Project Veritui", kad bendrovė puikiai žino, jog kovidų "vakcinos" sukelia miokarditą

Pfizer, niekada neatlikusi tinkamų bandymų prieš pateikiant į rinką, pagaliau imasi tikrinti savo kurjerio RNR (mRNA) kovidų "vakcinų" saugumą dėl plačiai paplitusių pranešimų, siejančių jas su širdies problemomis, pavyzdžiui, miokarditu.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Pasak "Pfizer" vyresniojo mokslinio bendradarbio Kriso Kročio (Chriso Croce), bendrovė gerai žino, kad tarp žmonių, kurie vartojo šias vakcinas, padaugėjo širdies priepuolių ir širdies ligų atvejų. Slaptam "Project Veritas" žurnalistui (žiūrėkite toliau) jis sakė, kad šiuo metu "Pfizer" atlieka "testą", siekdama išsiaiškinti, ar jos gaminamos kovido injekcijos nesukelia širdies problemų.

"Taigi... hm... taip... mes darome, ką tik išsiuntėme 3 000 pacientų mėginius, kad būtų ištirti dėl padidėjusio troponino lygio (lygis, leidžiantis nustatyti širdies priepuolį), kad pamatytume, ar tai susiję su vakcina, ar panašiai", - žurnalistui sakė Kročė.

"Mes ką tik išsiuntėme [pirmąją partiją] praėjusią savaitę, o paskutinė partija bus išsiųsta kitą savaitę. Visi išoriniai bandymai", - pridūrė jis."

Projekto "Project Veritas" žurnalistui toliau klausinėjant apie tai, kas iki šiol buvo atskleista, Kročė pareiškė, kad dar neaišku, - nors "Pfizer" ir jos darbuotojai, matyt, gerai supranta, kad čia esama rimtos problemos.

"Pamatysime. Tikėkimės, kad viskas bus gerai", - apie tyrimų rezultatus sakė Kročė. "O jei ne, tai, mano nuomone, tai gali kažką išimti iš rinkos".

"Pfizer" taip pat žino, kad natūralus imunitetas yra daug pranašesnis už vakcinų "imunitetą".

Subtilūs Croce'o prisipažinimai tiek balso tonu, tiek žodžiais, kuriais jis apibūdino šį paslaptingą "testą", yra tik neginčijamas įrodymas, kad Pfizer yra susirūpinusi dėl didėjančių padarinių, susijusių su jos kovidų injekcijų išleidimu į rinką.

Įmonė aiškiai žino, kad netrukus į ją bus nukreipta daugybė šakių, todėl slapta stengiasi užbėgti įvykiams už akių.

Kaip 2021 m. pranešė "Project Veritas", "Pfizer" jau seniai žino, kad natūralus imunitetas, t. y. neskiepyta imuninė sistema, yra optimalus ir gerokai pranašesnis už netikrą "imunitetą", kurį sukuria jos pačios skiepai.

"Kai kas nors turi natūralų imunitetą, pavyzdžiui, yra pasiskiepijęs, jis tikriausiai turi geresnį - ne geresnį, bet daugiau antikūnų prieš virusą", - pareiškė kažkas iš "Pfizer", vardu ponas Karlas, slaptam žurnalistui.

"Nes vakcina, kaip jau minėjau, yra tas baltymas, kuris yra tik išorėje, taigi tai vienas antikūnas prieš vieną konkrečią viruso dalį."

Toliau tame pačiame slaptame interviu ponas Karlas atskleidė, kad natūraliai užsikrėtus virusu ir neskiepijus nuo jo, organizmas gamina antikūnus "prieš kelias viruso dalis, o ne tik prieš išorinę dalį, bet ir prieš vidinę dalį, tikrąjį virusą".

Komentaruose daugelis žmonių pažymėjo, kad visa tai nėra nauja informacija tiems, kurie atkreipė dėmesį. Vienintelis naujas dalykas ar "bomba" yra tai, kad dabar patys "Pfizer" darbuotojai prisipažįsta - bent jau tada, kai nežino, kad yra slapta įrašinėjami.

"Taigi ką Kevinas McCarthy  (Kevin McCarthy) dabar daro dėl masinių JAV piliečių žudynių?" - rašė kitas apie naująjį respublikonų Atstovų Rūmų pirmininką. "1. Sukuria vartojimo mokestį, kuris pakeistų pajamų mokestį".

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:02 KAP DWA - paslaptinga dvigalvio milžino mumija iš Patagonijos
Nepastebimame Baltimorės (Merilendo valstija, JAV) įdomybių muziejuje saugoma nuostabi maždaug trijų metrų aukščio dvigalvė žmogaus mumija, kuri kelia daugiau klausimų nei atsakymų.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau