- 25.04.2024
- 0.0 Reitingas
- 554 Peržiūrų
- Komentarai
Žurnale "AIDS Research and Therapy" paskelbtame atvejo aprašyme atskleidžiama, kad Wuhan koronaviruso (COVID-19) "vakcinos" šalutinis poveikis beveik visiškai atitinka simptomus, susijusius su ūmia ŽIV (žmogaus imunodeficito viruso) infekcija.
Vokietijos mokslininkai atidžiau išnagrinėjo nepageidaujamus reiškinius, apie kuriuos dažniausiai pranešama po COVID injekcijų, pavyzdžiui, karščiavimą, bėrimą ir galvos skausmą, ir pastebėjo, kad ūmi ŽIV infekcija pasireiškia labai panašiai.
"COVID-19 vakcinacijos šalutiniai poveikiai, tokie kaip karščiavimas, pasireiškiantys iki 10 proc. žmonių po COVID-19 vakcinacijos, gali dar labiau apsunkinti ūmios ŽIV infekcijos diagnozavimą", - tyrimo santraukoje rašė komanda.
Pristatydami savo atvejį, tyrėjai nagrinėjo 26 metų vyrą, kuriam po COVID skiepo prasidėjo karščiavimas ir galvos skausmas. Pradžioje šie simptomai buvo laikomi šalutiniu vakcinos poveikiu.
Kadangi jaunuolio simptomai išliko ir po 72 valandų, buvo atliktas diagnostinis tyrimas. Po to jam buvo diagnozuota II Fiebigo stadijos ūminė ŽIV infekcija, kuri, kaip nustatyta, pasireiškė praėjus trims savaitėms po to, kai jis turėjo nesaugių analinių lytinių santykių su kitu vyru.
"Kruopšti anamnezė yra labai svarbi siekiant įvertinti individualią pirminės ŽIV infekcijos riziką pacientams, kuriems pasireiškia į gripą panašūs simptomai", - tyrimo išvadose rašė komanda. "Ankstyva diagnozė ir antiretrovirusinio gydymo pradžia yra susijusi su geresne prognoze ir riboja ligos perdavimą."
COVID skiepai atskleidžia latentinį ŽIV
Jei galvojate, kad minėtas vyras užsikrėtė ŽIV ne nuo švirkštų, o dėl savo deviantinio seksualinio elgesio, pagalvokite, ką Weill Cornell Medicine turi pasakyti apie tai, kaip SARS-CoV-2 mRNA (modRNA) injekcijos atskleidžia latentinį ŽIV.
Remiantis laboratoriniais tyrimais, mRNA injekcijos atskleidžia, kad ŽIV slepiasi ŽIV imuninėse ląstelėse, paimtose iš ŽIV užsikrėtusių žmonių kraujo.
"Jau anksčiau buvo žinoma, kad, pavyzdžiui, gripo vakcina pažadina ŽIV ir atskleidžia jį imuninei sistemai; tačiau nebuvo aišku, ar tai vyksta tik gripui būdingose T ląstelėse, t. y. žinomoje vietoje, kur slepiasi ŽIV", - sakė daktaras Bradas Jonesas, 2022 m. žurnale "Nature" paskelbto tyrimo vyresnysis autorius.
"Mūsų rezultatai yra įdomūs, nes pademonstravome stipresnį poveikį su SARS-CoV-2 mRNA vakcina. Ji pažadino ŽIV, pasislėpusį T ląstelėse žmonių, kurie anksčiau nebuvo susidūrę su virusu ar vakcina, kraujyje."
Tyrimu nustatyta, kad didžiausias pažeidėjas yra "Pfizer" ir "BioNTech" dvigubos dozės mRNA vakcina, kuri išlaisvino daugiau ŽIV RNR nei kitos COVID vakcinos
Ištyrę ŽIV infekuotų asmenų kraują prieš ir po COVID injekcijos, mokslininkai sužinojo, kad CD8+ T ląstelės žudikės, nukreiptos į ląsteles, pažymėtas ankstyvuoju ŽIV geno produktu Nef, išskyrė baltymą granzimą B - savotišką žymenį, kuris siejamas su CD8+ T ląstelėmis, siekiančiomis sunaikinti ŽIV.
"Ši reakcija, pastebėta po pirmojo šūvio, buvo susijusi su vėlesniu ŽIV RNR sumažėjimu - tai rodo, kad sustiprintos CD8+ T ląstelės šiek tiek pašalino infekuotas ląsteles", - pranešė "Weill Cornell Medicine".
Pasirodo, kad mRNA COVID švirkštai buvo sukurti būtent tam, kad būtų bandoma išgydyti ŽIV, teigia daktaras Jonesas, kuris jų sukūrimą ir išleidimą šventė pagal operaciją "Warp Speed".
"Smagu matyti, kad mRNA vakcinų kūrimas apsuko ratą", - pridūrė jis. "Dešimtajame dešimtmetyje pastangos išgydyti ŽIV naudojant mRNA technologiją lėmė šiandieninių COVID-19 mRNA vakcinų kūrimą. Dabar COVID-19 mRNA vakcinos atveria naujas duris ŽIV tyrimams."
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau