Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2024 » Balandžio » 25

Kodėl kai kurie COVID-19 "vakcinos" šalutiniai poveikiai primena ŽIV simptomus?

Kodėl kai kurie COVID-19

Žurnale "AIDS Research and Therapy" paskelbtame atvejo aprašyme atskleidžiama, kad Wuhan koronaviruso (COVID-19) "vakcinos" šalutinis poveikis beveik visiškai atitinka simptomus, susijusius su ūmia ŽIV (žmogaus imunodeficito viruso) infekcija.

Vokietijos mokslininkai atidžiau išnagrinėjo nepageidaujamus reiškinius, apie kuriuos dažniausiai pranešama po COVID injekcijų, pavyzdžiui, karščiavimą, bėrimą ir galvos skausmą, ir pastebėjo, kad ūmi ŽIV infekcija pasireiškia labai panašiai.

"COVID-19 vakcinacijos šalutiniai poveikiai, tokie kaip karščiavimas, pasireiškiantys iki 10 proc. žmonių po COVID-19 vakcinacijos, gali dar labiau apsunkinti ūmios ŽIV infekcijos diagnozavimą", - tyrimo santraukoje rašė komanda.

Pristatydami savo atvejį, tyrėjai nagrinėjo 26 metų vyrą, kuriam po COVID skiepo prasidėjo karščiavimas ir galvos skausmas. Pradžioje šie simptomai buvo laikomi šalutiniu vakcinos poveikiu.

Kadangi jaunuolio simptomai išliko ir po 72 valandų, buvo atliktas diagnostinis tyrimas. Po to jam buvo diagnozuota II Fiebigo stadijos ūminė ŽIV infekcija, kuri, kaip nustatyta, pasireiškė praėjus trims savaitėms po to, kai jis turėjo nesaugių analinių lytinių santykių su kitu vyru.

"Kruopšti anamnezė yra labai svarbi siekiant įvertinti individualią pirminės ŽIV infekcijos riziką pacientams, kuriems pasireiškia į gripą panašūs simptomai", - tyrimo išvadose rašė komanda. "Ankstyva diagnozė ir antiretrovirusinio gydymo pradžia yra susijusi su geresne prognoze ir riboja ligos perdavimą." 

COVID skiepai atskleidžia latentinį ŽIV

Jei galvojate, kad minėtas vyras užsikrėtė ŽIV ne nuo švirkštų, o dėl savo deviantinio seksualinio elgesio, pagalvokite, ką Weill Cornell Medicine turi pasakyti apie tai, kaip SARS-CoV-2 mRNA (modRNA) injekcijos atskleidžia latentinį ŽIV.

Remiantis laboratoriniais tyrimais, mRNA injekcijos atskleidžia, kad ŽIV slepiasi ŽIV imuninėse ląstelėse, paimtose iš ŽIV užsikrėtusių žmonių kraujo.

"Jau anksčiau buvo žinoma, kad, pavyzdžiui, gripo vakcina pažadina ŽIV ir atskleidžia jį imuninei sistemai; tačiau nebuvo aišku, ar tai vyksta tik gripui būdingose T ląstelėse, t. y. žinomoje vietoje, kur slepiasi ŽIV", - sakė daktaras Bradas Jonesas, 2022 m. žurnale "Nature" paskelbto tyrimo vyresnysis autorius.

"Mūsų rezultatai yra įdomūs, nes pademonstravome stipresnį poveikį su SARS-CoV-2 mRNA vakcina. Ji pažadino ŽIV, pasislėpusį T ląstelėse žmonių, kurie anksčiau nebuvo susidūrę su virusu ar vakcina, kraujyje."

Tyrimu nustatyta, kad didžiausias pažeidėjas yra "Pfizer" ir "BioNTech" dvigubos dozės mRNA vakcina, kuri išlaisvino daugiau ŽIV RNR nei kitos COVID vakcinos

Ištyrę ŽIV infekuotų asmenų kraują prieš ir po COVID injekcijos, mokslininkai sužinojo, kad CD8+ T ląstelės žudikės, nukreiptos į ląsteles, pažymėtas ankstyvuoju ŽIV geno produktu Nef, išskyrė baltymą granzimą B - savotišką žymenį, kuris siejamas su CD8+ T ląstelėmis, siekiančiomis sunaikinti ŽIV.

"Ši reakcija, pastebėta po pirmojo šūvio, buvo susijusi su vėlesniu ŽIV RNR sumažėjimu - tai rodo, kad sustiprintos CD8+ T ląstelės šiek tiek pašalino infekuotas ląsteles", - pranešė "Weill Cornell Medicine".

Pasirodo, kad mRNA COVID švirkštai buvo sukurti būtent tam, kad būtų bandoma išgydyti ŽIV, teigia daktaras Jonesas, kuris jų sukūrimą ir išleidimą šventė pagal operaciją "Warp Speed".

"Smagu matyti, kad mRNA vakcinų kūrimas apsuko ratą", - pridūrė jis. "Dešimtajame dešimtmetyje pastangos išgydyti ŽIV naudojant mRNA technologiją lėmė šiandieninių COVID-19 mRNA vakcinų kūrimą. Dabar COVID-19 mRNA vakcinos atveria naujas duris ŽIV tyrimams." 

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
14.05.2020 laikas 22:53 Receptai – Patiekalai Troškinti rauginti kopūstai
Troškiniui reikės raugintų kopūstų, rūkytos kiaulienos šoninės, svogūno, lauro lapų, druskos, pipirų, vandens.

Skaityti daugiau

03.09.2018 laikas 08:47 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai pigmentinių dėmių blukinimui

Pigmentinių dėmių blukinimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai pigmentinių dėmių blukinimui, receptai pigmentinių dėmių blukinimui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaist...

Skaityti daugiau

15.11.2019 laikas 20:15 Receptai – Patiekalai Mėgstamiausios bandelės prie arbatos! Tešla be kiaušinių
Minkštos, purios ir skanios varškės bandelės! Tešla be kiaušinių. Būtinai pasigaminkite, jums patiks! Net merginos jas valgo su malonumu!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau