Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2024 » Balandžio » 25

Kodėl kai kurie COVID-19 "vakcinos" šalutiniai poveikiai primena ŽIV simptomus?

Kodėl kai kurie COVID-19

Žurnale "AIDS Research and Therapy" paskelbtame atvejo aprašyme atskleidžiama, kad Wuhan koronaviruso (COVID-19) "vakcinos" šalutinis poveikis beveik visiškai atitinka simptomus, susijusius su ūmia ŽIV (žmogaus imunodeficito viruso) infekcija.

Vokietijos mokslininkai atidžiau išnagrinėjo nepageidaujamus reiškinius, apie kuriuos dažniausiai pranešama po COVID injekcijų, pavyzdžiui, karščiavimą, bėrimą ir galvos skausmą, ir pastebėjo, kad ūmi ŽIV infekcija pasireiškia labai panašiai.

"COVID-19 vakcinacijos šalutiniai poveikiai, tokie kaip karščiavimas, pasireiškiantys iki 10 proc. žmonių po COVID-19 vakcinacijos, gali dar labiau apsunkinti ūmios ŽIV infekcijos diagnozavimą", - tyrimo santraukoje rašė komanda.

Pristatydami savo atvejį, tyrėjai nagrinėjo 26 metų vyrą, kuriam po COVID skiepo prasidėjo karščiavimas ir galvos skausmas. Pradžioje šie simptomai buvo laikomi šalutiniu vakcinos poveikiu.

Kadangi jaunuolio simptomai išliko ir po 72 valandų, buvo atliktas diagnostinis tyrimas. Po to jam buvo diagnozuota II Fiebigo stadijos ūminė ŽIV infekcija, kuri, kaip nustatyta, pasireiškė praėjus trims savaitėms po to, kai jis turėjo nesaugių analinių lytinių santykių su kitu vyru.

"Kruopšti anamnezė yra labai svarbi siekiant įvertinti individualią pirminės ŽIV infekcijos riziką pacientams, kuriems pasireiškia į gripą panašūs simptomai", - tyrimo išvadose rašė komanda. "Ankstyva diagnozė ir antiretrovirusinio gydymo pradžia yra susijusi su geresne prognoze ir riboja ligos perdavimą." 

COVID skiepai atskleidžia latentinį ŽIV

Jei galvojate, kad minėtas vyras užsikrėtė ŽIV ne nuo švirkštų, o dėl savo deviantinio seksualinio elgesio, pagalvokite, ką Weill Cornell Medicine turi pasakyti apie tai, kaip SARS-CoV-2 mRNA (modRNA) injekcijos atskleidžia latentinį ŽIV.

Remiantis laboratoriniais tyrimais, mRNA injekcijos atskleidžia, kad ŽIV slepiasi ŽIV imuninėse ląstelėse, paimtose iš ŽIV užsikrėtusių žmonių kraujo.

"Jau anksčiau buvo žinoma, kad, pavyzdžiui, gripo vakcina pažadina ŽIV ir atskleidžia jį imuninei sistemai; tačiau nebuvo aišku, ar tai vyksta tik gripui būdingose T ląstelėse, t. y. žinomoje vietoje, kur slepiasi ŽIV", - sakė daktaras Bradas Jonesas, 2022 m. žurnale "Nature" paskelbto tyrimo vyresnysis autorius.

"Mūsų rezultatai yra įdomūs, nes pademonstravome stipresnį poveikį su SARS-CoV-2 mRNA vakcina. Ji pažadino ŽIV, pasislėpusį T ląstelėse žmonių, kurie anksčiau nebuvo susidūrę su virusu ar vakcina, kraujyje."

Tyrimu nustatyta, kad didžiausias pažeidėjas yra "Pfizer" ir "BioNTech" dvigubos dozės mRNA vakcina, kuri išlaisvino daugiau ŽIV RNR nei kitos COVID vakcinos

Ištyrę ŽIV infekuotų asmenų kraują prieš ir po COVID injekcijos, mokslininkai sužinojo, kad CD8+ T ląstelės žudikės, nukreiptos į ląsteles, pažymėtas ankstyvuoju ŽIV geno produktu Nef, išskyrė baltymą granzimą B - savotišką žymenį, kuris siejamas su CD8+ T ląstelėmis, siekiančiomis sunaikinti ŽIV.

"Ši reakcija, pastebėta po pirmojo šūvio, buvo susijusi su vėlesniu ŽIV RNR sumažėjimu - tai rodo, kad sustiprintos CD8+ T ląstelės šiek tiek pašalino infekuotas ląsteles", - pranešė "Weill Cornell Medicine".

Pasirodo, kad mRNA COVID švirkštai buvo sukurti būtent tam, kad būtų bandoma išgydyti ŽIV, teigia daktaras Jonesas, kuris jų sukūrimą ir išleidimą šventė pagal operaciją "Warp Speed".

"Smagu matyti, kad mRNA vakcinų kūrimas apsuko ratą", - pridūrė jis. "Dešimtajame dešimtmetyje pastangos išgydyti ŽIV naudojant mRNA technologiją lėmė šiandieninių COVID-19 mRNA vakcinų kūrimą. Dabar COVID-19 mRNA vakcinos atveria naujas duris ŽIV tyrimams." 

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
21.06.2019 laikas 20:11 Receptai Abrikosų pyragas. Labai skanus ir paprastas receptas
Man šis pyragas vasarą išsigelbėjimas, minimalus laikas paruošimui. Receptas yra labai, išsisaugokite pas save! Aš gaminau su braškėmis, avietėmis, obuoliais, slyvomis, abrikosais, šokoladu ir aguonomis. Apskritai, fantazijai nė...

Skaityti daugiau

28.10.2019 laikas 14:20 Receptai Bulviniai Blynai Su Mėsos Įdaru

Į mėsos faršą dedame prieskonius, tarkuotą svogūną, išspaustą česnaką ir išmaišome. Bulves nuskutame, nuplauname, sutarkuojame, šiek tiek nusunkiame ir apšlaktome citrinos sultimis (po nusunkimo pasilikusį krakmolą dedame atgal...

Skaityti daugiau

10.06.2019 laikas 14:15 Receptai Obuolių pyragas dėl kurio visi kraustosi iš proto

Gardaus obuolių pyrago receptas. Dar šiltas obuolių pyragas gali būti patiekiamas su ledais.  Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.11.2024 laikas 11:31 Nijolės pamoka: kaip pensija pakeitė gyvenimą suaugusiems vaikams
Kai Nijolė priėmė sprendimą išeiti į pensiją, ji ne tik paliko darbą, bet ir pradėjo naują gyvenimo etapą, kuris išbandė jos santykius su suaugusiais vaikais. Su keturiais vaikais, iš kurių du vis dar gyvena namuose, Nijolė jautė, kad atėjo laikas pa...

Skaityti daugiau

17.11.2024 laikas 10:53 Meilės kvadratas: kovos su jausmais istorija
Meilė gali būti sudėtinga ir netikėta. Kartais ji atneša džiaugsmą, o kartais – skausmą. Ši istorija pasakoja apie jauną moterį, kuri kovoja su jausmais žentui, tėvui savo jauniausios dukros. Išsiskyrusi su vyru, ji susiduria su sunkiais sprendimais,...

Skaityti daugiau

17.11.2024 laikas 10:31 Pasirinkta šeima: kaip kaimynystės ryšys keičia gyvenimą

Gyvenimas gali būti netikėtas, ypač kai artimi žmonės nusprendžia pasitraukti. Kartais, būdami vieniši, surandame tikrų draugų ir paramą ne iš ten, kur to tikėjomės. Ši istorija pasakoja apie 82 metų moterį, kuri, susidūrusi su pažįstamų abejingum...

Skaityti daugiau

17.11.2024 laikas 10:07 Aliuminio kiekio didėjimas vakcinose ir autizmo ryšys

Nuo XX a. aštuntojo dešimtmečio medicinos praktikoje vyko reikšmingi pokyčiai, ypač kalbant apie vakcinas. Padidėjęs aliuminio kiekis vakcinose ir sparčiai augantis autizmo diagnozių skaičius neabejotinai kelia klausimų. Šiame straipsnyje gilinsim...

Skaityti daugiau

16.11.2024 laikas 22:16 Geriausi gėrimai nuo gerklės skausmo

Gerklės skausmas – nemalonus jausmas, kuris gali pasireikšti dėl įvairių priežasčių, įskaitant temperatūros pokyčius, alergijas ar infekcijas. Nors šis simptomas gali būti skausmingas ir varginantis, siūlome jums daugybę natūralių gėrimų rec...

Skaityti daugiau