Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » 2024 » Balandžio » 23

Pasaulio naujienos kitaip... gamta, sveikata, medicina:


23.04.2024, 19:30
Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (255)
Spuogai anksčiau ar vėliau "užnuodija" beveik kiekvieno žmogaus gyvenimą. Visų pirma, remiantis statistiniais duomenimis, odos problemų turi apie 85 % planetos žmonių. Jie sukelia daug rūpesčių kasdieniame gyvenime. Kaip atsikratyti problemos ir užkirsti kelią jos atsiradimui ateityje - papasakosime toliau.
Sužinok daugiau ...
23.04.2024, 18:18
Peržiūrų (267)
Nors vizualiniai testai nesuteikia tokio gilumo ir detalumo kaip profesionalūs testai, jie skatina mus introspekcijai ir padeda geriau suprasti save. Pavyzdžiui, tai, kaip interpretuojame optines iliuzijas, gali atskleisti asmenybės aspektus, apie kurių galią net nenutuokėme. Šie vaizdai ne tik žavūs patys savaime, bet ir turi didelį potencialą leisti mums giliau pažinti save. Kelias į savęs pažinimą gali prasidėti nuo tokio paprasto dalyko.
Sužinok daugiau ...
23.04.2024, 10:01
Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (319)
Visų pirma, Jolanta akcentavo, kad svarbu žoleles rinkti ir dėti į tokią talpą, kurioje galėtų cirkuliuoti oras. Taip pat ji pridėjo, kiek laiko galima tokias žoleles vartoti, „Dabar labai palankus metas prisirinkti šviežių valgymui žolelių.
Sužinok daugiau ...
23.04.2024, 06:51
Psichologija Peržiūrų (286)
Paprastai vyrai parodo savo meilę poelgiais. Tačiau išsireiškimo, kad moterys myli ausimis nereikia nedavertinti. Dažniausiai stiprioji žmonijos pusė reiškia savo jausmus apsikabinimu ir bučiniais. Sekantį kartą, kai mylimasis tave apkabins, atkreipk dėmesį, kaip jis tą daro. Tu nepatikėsi, bet būtent išrinktojo apkabinimas gali pakuždėti apie jo ketinimus.
Sužinok daugiau ...