Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Balandžio » 23

Ar išrinktojo apkabinimas gali pakuždėti apie jo ketinimus?

Ar išrinktojo apkabinimas gali pakuždėti apie jo ketinimus?

Paprastai vyrai parodo savo meilę poelgiais. Tačiau išsireiškimo, kad moterys myli ausimis nereikia nedavertinti. Dažniausiai stiprioji žmonijos pusė reiškia savo jausmus apsikabinimu ir bučiniais. Sekantį kartą, kai mylimasis tave apkabins, atkreipk dėmesį, kaip jis tą daro. Tu nepatikėsi, bet būtent išrinktojo apkabinimas gali pakuždėti apie jo ketinimus.

Apkabinimas iš nugaros. Kai kurie vyrai mėgsta apkabinti savo moterį iš nugaros. Pirmiausia jis deda rankas tau ant pečių, tada nuleidžia į krūtinės lygmenį. Dažniausiai toks apkabinimas liudija apie ketinimų rimtumą ir aistringą meilę. Tačiau, jei jis tave apkabina vien tik taip, tada būk atidi. Psichologai tvirtina, kad tokiu būdu žmogus gali demonstruoti netikrumo jausmą, kad ir jūs atsakote į jo jausmus.

Apkabinimas per kaklą, rankos susikryžiuoja ant nugaros. Kai partneris apkabina tave būtent taip – jo ketinimai rimti. Tai simbolizuoja gilius, stiprius jausmus ir turi intymumo charakterį. Greičiausiai, greitai turėsite ne vien apsikabinimus. Tačiau taip apsikabinant, reikia  įvertinti ir konkrečią situaciją. Jei mylimasis turi problemų darbe ar tiesiog blogos nuotaikos, apkabinimas per kaklą – tai tik būdas gauti palaikymą.

Stiprus apkabinimas visu kūnu. Jei jis tada ir prispaudžia tave tvirtai prie savęs, žinok – tai simbolis, kad jis pasiruošęs pereiti prie naujo lygmens santykiuose. Būtent šis gestas kūno kalba reiškia pasirengimą suartėti ne tik moraliai, bet ir fiziškai. Draugiškas patapšnojimas per nugarą. Jei išrinktasis apkabina tave ir lengvai tapšnoja per nugarą ar petį, tai draugiškų vyro ketinimų ženklas.

Šiais laikais taip apsikabina net vyrai tarpusavyje. Tokiu apkabinimu žmogus demonstruoja, kad šiuo metu tarp jūsų nėra jokių santykių, jokio ryšio. Tu jam esi tik draugė, pašnekovė, su kuria galima linksmai praleisti laiką. Tačiau jei tokie apkabinimai buvo vienkartiniai, tada nereikia krimstis. Gal buvo netinkamas momentas. Palauk kito karto ir pabandyk apsikabinti dar kartą.

Pasinerkite į Ramų Miško Upelio Grožį:

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
1
Labai įdomu
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
25.08.2019 laikas 12:01 Receptai Karališkas tortas. Be miltų!

Paprastas skaniausio, Karališko torto receptas. Be gramo miltų! Kartą paragavę “Karališko torto” kito deserto nebenorėsite!

Skaityti daugiau

13.08.2019 laikas 22:00 Receptai Absoliutus hitas ir naujiena – kepti viščiukų sparneliai aluje

Kepti viščiukų sparneliai aluje receptas. Sumaišome kari, druska, pipirą, sutraiškytą česnaką. Nuplauname ir nusausiname vištienos sparnelius. Įtriname sparnelius prieskoniais ir paliekame marinuotis valandai.

...

Skaityti daugiau

16.09.2018 laikas 10:58 Receptai Vaistažolių mišiniai kataraktos gydymui, profilaktikai
Katarakta liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai kataraktos gydymui, kataraktos gydymas, receptai kataraktai, profilaktikai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
26.05.2024 laikas 17:17 Mano mama sunkiai serga, bet man tai nerūpi, ji to nusipelnė
Kai mano motina susirgo, Lidija visada buvo šalia. Aš tai darbe, tai vaikams mokykla, būreliai, o Lidija pas mus namie sėdėjo, mamą prižiūrėjo, slaugė. Mamą mes ant kojų pastatėme, bet po kurio laiko ir Lidija susirgo tokia liga, tik jos imunitetas s...

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau