Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Balandžio » 11

Ekspertas įspėja, kad tarp žmonių, paskiepytų nuo COVID-19, sparčiai plinta vėžys ir kitos ligos

Ekspertas įspėja, kad tarp žmonių, paskiepytų nuo COVID-19

Užfiksuota daug vakcinų sukeltos žalos ir mirties nuo vakcinų atvejų per Vuchano koronaviruso (COVID-19) pandemiją. Vienas Jungtinės Karalystės onkologas parašė atvirą laišką medicinos žurnalo "The BMJ" vyriausiajam redaktoriui, kuriame įspėjo apie žalingą koronavirusinių vakcinų poveikį, kuris turi būti "nedelsiant išviešintas ir aptartas", ypač atsižvelgiant į tai, kad tarp paskiepytų žmonių sparčiai plinta vėžys ir kitos ligos.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Dr. Angusas Dalgleishas (Angus Dalgleish) yra Londono Švento Jurgio universiteto onkologijos profesorius. Savo laišką jis nusiuntė "The BMJ" vyriausiajam redaktoriui daktarui Kamranui Abasiui (Kamran Abbasi).

Dalgleisho laiškas buvo parašytas palaikant kolegos kreipimąsi į Abbasi, kad žurnalas prioritetą teiktų galiojančiam informuoto asmens sutikimui dėl COVID-19 vakcinacijos.

COVID-19 nebereikia skiepų programos

Laiške Dalgleishas rašė, kad koronavirusui nebereikia skiepų programos, nes vidutinis mirties nuo COVID-19 amžius Jungtinėje Karalystėje yra 82 metai, o vidutinis mirties nuo visų kitų priežasčių amžius yra 81 metai ir mažiau.

Dalgleishas pridūrė, kad šiuo metu gerai žinomas ryšys su krešuliais, miokarditu, širdies priepuoliais ir insultu, taip pat ryšys su tokiomis sveikatos problemomis kaip mielitas ir neuropatija.

Mielitas (Myelitis) yra nugaros smegenų uždegimas, o neuropatijai būdingas nervų pažeidimas, atsirandantis dėl įvairių sveikatos sutrikimų, pavyzdžiui, diabeto.

Dalgleishas pridūrė, kad jis ir jo kolegos šį šalutinį poveikį jau numatė 2020 m. birželio mėn. žurnale "QRB Discovery" paskelbtame straipsnyje. Jų atlikta blastinė analizė taip pat atskleidė 79 proc. homologijų su žmogaus epitopais, ypač PF4 ir mielinu.

Dalgleishas įspėjo, kad yra dar viena svarbi priežastis, dėl kurios reikėtų sustabdyti visas vakcinų programas: Jis matė, kaip stabili liga sparčiai progresavo asmenims po to, kai jie buvo priversti gauti COVID-19 stiprinamąją injekciją.

Dalgleishas taip pat matė, kaip žmonėms, gavusiems koronaviruso stiprinamuosius skiepus, išsivystė B ląstelių liga. Paklausti šie žmonės jam pasakojo, kad blogai jautėsi praėjus bent kelioms dienoms ar savaitėms po to, kai gavo stiprinamąjį skiepą.

Iš Dalgleisho asmeninių kontaktų vienas susirgo leukemija, o du jo darbo kolegos - ne Hodžkino limfoma.

Senas Dalgleisho draugas pranešė, kad nuo to laiko, kai gavo stiprinamąją injekciją, jaučiasi taip, tarsi būtų ilgai sirgęs COVID-19. Jis taip pat patyrė stiprų kaulų skausmą ir jam buvo diagnozuotos daugybinės metastazės dėl retos B ląstelių ligos.

Dalgleishas įspėjo, kad, remiantis jo patirtimi, šie atvejai nėra atsitiktiniai anekdotai, kaip gali manyti kiti ekspertai. Apie tokius pačius atvejus pranešama ir kitose šalyse, pavyzdžiui, Australijoje, Vokietijoje ir JAV.

Pranešimai apie įgimto imuniteto slopinimą po mRNA injekcijos kelias savaites taip pat tinka, ypač todėl, kad visi šie pacientai iki šiol sirgo melanoma arba B ląstelių vėžiu, kurie yra labai jautrūs imuninei kontrolei. Visa tai buvo užfiksuota dar iki pranešimų apie supresorinių genų slopinimą mRNA laboratoriniuose eksperimentuose.

Dalgleishas įspėjo, kad jo susirūpinimą keliantys klausimai "turi būti nedelsiant išsakyti ir aptarti". 

Kas yra B ląstelių medijuojama liga?

Savo laiške Dalgleishas kalbėjo apie B ląstelių sukeliamas ligas ir vėžį. Britų imunologų draugijos duomenimis, B ląstelės atlieka lemiamą vaidmenį reguliuojant imuninį atsaką.

Sutrikus B ląstelių funkcijos reguliavimui gali atsirasti nepageidaujamų padarinių, pvz:

  • Autoimunitetas
  • Vėžys
  • Ne autoimuninė uždegiminė liga
  • Transplantacija, lėtinės transplantato prieš šeimininką ligos
  • Žmogaus imunodeficito viruso (ŽIV) plitimas

Taip pat nebereikalingi stiprinamieji skiepai

Gydant vėžiu sergančius pacientus fronto linijoje, Dalgleishas buvo sukrėstas ir pasibaisėjęs tuo, ką pamatė. Jis stebėjo, kaip jo giminaičiai ir draugai, pasiskiepiję nuo vėžio, palaipsniui jam pasidavė.

Dalgleishas taip pat matė sparčiai augančius ir plintančius vėžinius susirgimus, taip pat vėžio recidyvus tarp žmonių, kurie jau seniai buvo išgydyti arba kuriems vėžys buvo remisija. Kai kuriais atvejais vėžys buvo išnykęs 25 ar daugiau metų.

Šie vėžiniai susirgimai pasireiškė tarp žmonių, kurie buvo skiepyti, ir Dalgleishas mano, kad COVID-19 stiprinamosios injekcijos galėjo sukelti šiuos atvejus.

Interviu daktarės Tess Lawrie (Tess Lawrie) laidai "Tess Talks" Dalgleishas aptarė tai, ką jis pastebi tarp savo artimų žmonių - pacientų, šeimos narių ir draugų.

Dalgleishas taip pat kalbėjo apie pigių, pripažintų ir generinių vaistų vaidmenį gydant vėžį ir apie tai, kaip šie vaistai slopinami. Jis įspėjo, kad tiems, kuriems daugelį metų buvo remisija, dabar, gavus koronaviruso stiprintuvą, liga pradeda atsinaujinti, kartu klausdamas, kodėl taip atsitinka.

Profesorius taip pat paaiškino, kaip jo ankstesni ŽIV tyrimai padėjo suprasti, kad COVID-19 vakcinos yra susijusios su kraujo krešėjimo ir neurologinėmis problemomis.

Galiausiai Dalgleishas pasakė Lawrie, kad jis ir jo kolega sukėlė aliarmą ir pateikė savo išvadas Jungtinės Karalystės ministrų kabinetui. Deja, Dalgleishas apgailestavo, kad, nepaisant jų perspėjimų, nebuvo imtasi jokių tinkamų veiksmų.

Šaltiniai:

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/04/cancers-and-other-diseases-are-rapidly.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau