Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Balandžio » 19

TIKSLAS: COVID-19 mRNA vakcinose yra gyvatės nuodų substrato

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Pasak "Perfect Society" kanalo vedėjo Olafo Kaufmano (Olaf Kaufman), Wuhan koronaviruso (COVID-19) mRNA vakcinose yra gyvatės nuodų substrato.

Kaufmanas parodė 2021 m. rugpjūčio ir rugsėjo mėn. straipsnius apie tyrimą, kuriame nustatytas ryšys tarp mirčių nuo COVID-19 ir gyvatės nuodų. Vakcinacija pradėta 2020 m. gruodžio mėn.

ĮSPĖJIMAS TEORETIKAMS IR MOKLO TIKRINTOJAMS: Tie, kurie ketina komentuoti daktarą Ardį ir gyvatės nuodų teoriją, turėtų bent jau susipažinti su naujausiais biomokslų pasiekimais.

Jis nurodė straipsnį apie Arizonos universiteto tyrimą, kuriame teigiama, kad mokslininkai nustatė pagrindinį molekulinį mechanizmą, atsakingą už COVID-19 mirtingumą - fermentą, susijusį su neurotoksinais, randamais žiurkėnų nuoduose. Kaufmanas taip pat paminėjo SARS-CoV-2 viruso rasinį specifiškumą, pagrįstą keliais tyrimais, kurie neabejotinai įrodo, kad biologinio ginklo virusas negali būti natūralios kilmės. (Susiję: Dr. Davidas Martinas: COVID vakcinos yra biologiniai ginklai, skirti genocidui).

Šeimininkas paminėjo distearoilfosfatidilcholiną arba DSPC. Tai fosfatidilcholinas, fosfolipidų rūšis, kuri gali būti naudojama lipidų nanodalelėms ruošti. Nežinantiems, lipidų nanodalelės naudojamos mRNA vakcinose ir sudaro "Moderna" ir "Pfizer" COVID-19 vakcinų vaistų tiekimo sistemos dalį.

Jis taip pat paminėjo glicerofosfolipidus, kurie, kaip ir DSPC, yra substratai fosfolipazėms A2 (PLA2), atliekančioms pagrindinį vaidmenį prouždegiminių mediatorių arba eikozanoidų išsiskyrime per arachidono rūgštį (AA).

Citozolinės PLA2s gali sukelti anafilaksiją, o lizosominės PLA2s - komplemento aktyvaciją. PLA2s gali dalyvauti viduląsteliniuose signaluose, kurie lemia alergeno sukeltą uždegiminių citokinų gamybą, ypač astma sergantiems pacientams. Abiejose vakcinose naudojami jonizuojamieji lipidai yra nauji amino lipidai, todėl jų alerginis potencialas nėra žinomas.

COVID mRNA vakcinos sukelia sunkias alergines reakcijas

Paskelbti rezultatai apie alergines reakcijas po pirmosios abiejų mRNA vakcinų dozės JAV įvertino 4,7 ir 2,5 anafilaksijos atvejų milijonui COVID-19 vakcinos dozių, skirtų naudojant atitinkamai "Pfizer" ir "Moderna" vakcinas.

PLA2s fermentai paprastai aptinkami žinduolių audiniuose, taip pat voragyvių, vabzdžių ir gyvatės nuoduose.

2020 m. gruodžio mėn. 1 893 360 pradinių "Pfizer" vakcinos COVID-19 dozių, kurios buvo suleistos, sukėlė 175 sunkios alerginės reakcijos atvejus, iš kurių 21 buvo anafilaksija. Tai įvyko vakcinos platinimo pradžioje, gerokai anksčiau, nei buvo paskelbti teiginiai apie gyvatės nuodų fermento PLA2 buvimą COVID-19 vakcinose.

Kaufmanas teigė, kad žmonės turi pareikšti kaltinimus, o dėl šio klausimo turi būti pradėtas tyrimas. Podkasteris pabrėžė, kad visos vyriausybės taikomos priemonės yra genocidinės ir kad visa pandemija iš tikrųjų skirta globalistų genocidinei darbotvarkei įgyvendinti.

Jis teigė, kad pagrindinis globalistų tikslas yra septynių milijardų žmonių genocidas ir galimybė kontroliuoti bei pavergti likusią žmonijos dalį naudojant sintetinės telepatijos mašiną. Kaufmanas sakė, kad pasaulinis elitas nori nuotoliniu būdu kontroliuoti elektromagnetines žmonių smegenų bangas ir atimti iš jų laisvą valią. Jis sakė, kad tai įmanoma, kai dirbtinis intelektas arba dirbtinis intelektas kontroliuoja elektromagnetines smegenų bangas.

Podkasteris pabrėžė, kad žmonės turi užkirsti kelią "lėto žudymo skiepams arba genocido vakcinai", kuri neturi jokios gydomosios vertės. Jis taip pat pabrėžė, kad jos nėra tarp žinomų vakcinos apibrėžimų, nes tai pirmas kartas, kai Maisto ir vaistų administracija patvirtino sintetinę mRNA vakciną, ir kad tai yra tik leidimas naudoti skubos tvarka.

Sekite VaccineInjurynews.com ir sužinokite daugiau apie su COVID vakcina susijusius sužalojimus.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte daugiau apie COVID-19 vakcinos sudėtyje esantį gyvatės nuodų substratą.

Šis vaizdo įrašas yra iš "Perfect Society" kanalo svetainėje Brighteon.com.

Šaltiniai:

Brighteon.com

ScienceDaily.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau