Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Balandžio » 1

FDA netrukus gali pripažinti, kad mRNA COVID injekcijos iš tikrųjų yra genų terapijos produktai?

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Sveikatos ir žmogaus paslaugų departamentas (HHS) neseniai paskelbė Maisto ir vaistų administracijos (FDA) gairių dėl žmogaus genų terapijos produktų projektą.

Dokumente, pavadintame "Žmogaus genų terapijos produktai, apimantys žmogaus genomo redagavimą; gairių pramonei projektas", pateikiamos rekomendacijos rėmėjams, kuriantiems žmogaus genų terapijos produktus, apimančius žmogaus somatinių ląstelių genomo redagavimą.

Ruošiantis didžiajam atskleidimui: HHS išleidžia FDA genų redagavimo gaires ir netrukus gali pripažinti, kad mRNA COVID injekcijos iš tikrųjų yra genų terapijos produktai

Medicinos specialistė ir veteranė farmacijos vaistų kūrimo ekspertė Dr. Jane Ruby neseniai vykusiame laidos "The Stew Peters Show" epizode laidos vedėjui Stewui Petersui (Stew Peters) pasakojo, kad FDA iš tiesų nuo 2015 m. kuria rekomendacinius dokumentus ir kad šiuose dokumentuose farmacijos bendrovėms nurodoma, kaip jos nori, kad jos vykdytų tyrimus ir vertintų saugumą bei veiksmingumą genų redagavimo arba žmogaus genomo redagavimo srityje.

Genomo redagavimas - tai mokslinių tyrimų sritis, kuria siekiama modifikuoti gyvų organizmų genus, siekiant geriau suprasti genų funkcijas ir sukurti būdus, kaip juos panaudoti genetinėms ar įgytoms ligoms gydyti.

"Ir žinote, būtent todėl noriu pakartoti, kad nepaprastai svarbu nustoti tai vadinti vakcina. Jūs girdėjote daktarą Davidą Martiną (David Martin) sakant, kad naudojate nusikaltėlių žodžius. Toliau vadindami tai vakcina, jūs iš tikrųjų sakote, kad nereikia naudoti tiek daug saugumo tyrimų, nereikia atlikti tiek daug tolesnių tyrimų [kuriant vakciną]. Jūs juos nušalinate nuo atsakomybės", - sakė Ruby.

Bent vienas "Big Pharma" vadovas jau pripažino, kad mRNA vakcinos iš tikrųjų yra genų terapijos forma. Gali būti, kad netrukus tą patį padarys ir federalinės agentūros, tokios kaip Sveikatos apsaugos ministerija ir FDA.

COVID-19 mRNA vakcinos iš tikrųjų skirtos genų redagavimui

Laidų "Live with Dr. Jane Ruby" ir "The Dr. Jane Ruby Show" vedėja nurodė, kad mRNA vakcinos iš tikrųjų skirtos genų redagavimui ir tai buvo matyti ištirtuose buteliukuose. Ji taip pat pridūrė, kad didžiosios farmacijos bendrovės, tokios kaip "Moderna" ir "Pfizer", kalbėjosi su Europos vaistų agentūra (EMA), kuri yra FDA atitikmuo, kad joms būtų leista gyventi tik su 50 proc. buteliukų, kuriuose yra mRNA, o likusi dalis būtų tarsi laisva, kad jos gali daryti ką nori.

Petersas pažymėjo, kad Wuhan koronaviruso (COVID-19) injekcijos negali būti vadinamos vakcinomis, nes jos neapsaugo žmonių ir nesuteikia imuniteto nuo nieko. Jis pridūrė, kad COVID-19 skiepai turi neigiamą veiksmingumą ir kad yra didesnė tikimybė susirgti po injekcijos.

"Jie taip pat nėra eksperimentiniai skiepai. Jie su niekuo neeksperimentuoja. Jie eksperimentavo su šia medžiaga dar tada, kai ją kūrė. Tai nėra eksperimentiniai švirkštai. Tai planuotas biologinis ginklas", - aiškino Petersas.

Petersas pridūrė, kad vadinamieji nepageidaujami reiškiniai arba šalutinis poveikis iš tikrųjų yra numatytos ir suplanuotos pasekmės.

"Jei leisite jiems ir toliau vadinti tai vakcina ir nevadinsite to genų redagavimu, žmogaus genomo redagavimu, jie išsisuks nuo atsakomybės, nesigilindami į saugumą ir veiksmingumą", - pabrėžė Ruby, kuris pridūrė, kad pati FDA naujajame rekomendaciniame dokumente nustatė tam tikrus parametrus.

CRISPR išpjauna dalį žmogaus geno

Ruby sakė, kad genų redagavimo technologija, tokia kaip CRISPR, cheminiu būdu iškerpa dalį Dievo duotų žmogaus genų eilutėje ir dviguboje DNR grandinėje, kad įterptų ką nors kita. Ji įspėjo, kad žmogus neįsivaizduoja, kas per daugelį metų nutiks jo kūnui, kai jam bus atliktas genų redagavimas.

Ji pridūrė, kad "Moderna" ir "Pfizer" dabar aktyviai siekia gauti leidimą skubos tvarka naudoti mRNA vakcinas šešių mėnesių kūdikiams.

Pasak Ruby, viskas susiję su kontrole.

"Štai kodėl jie nori, kad ir toliau jį vartotumėte. Tai yra įskiepijimo misija. Kuo daugiau grafeno pateks į jūsų kūną, tuo labiau jūs būsite pripildytas to, kas potencialiai bus savarankiškai surenkama grandinė, skirta gebėjimui kontroliuoti jūsų kūno funkcijas iš išorinio šaltinio. Ir aš nesivaikau sąmokslo teorijų. Iš tikrųjų remiuosi visa eile įrodomųjų dokumentų. Tai ne tik patentai. Tai yra žinoma informacija, - aiškino Rubijus.

Sekite Vaccines.news, kad sužinotumėte daugiau naujienų, susijusių su COVID-19 injekcijomis.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie FDA paskelbtas genomo redagavimo gaires.

Šaltiniai:

Brighteon.com

DrJaneRuby.com

NIH.gov

CQRCEngage.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau