Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2022 » Gegužės » 6

Tyrimas parodė, kad COVID-19 vakcinose esanti mRNA patenka į kepenų ląsteles ir keičia žmogaus DNR

Naujas Švedijoje atliktas tyrimas patvirtina, kad "Pfizer" COVID-19 vakcinoje esanti mRNA gali prasiskverbti į žmogaus ląsteles ir per mažiau nei šešias valandas perrašyti savo žinutę į žmogaus DNR.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Tai papildė vis daugiau įrodymų, kad vakcina iš tiesų gali keisti žmonių DNR. Pavyzdžiui, kitame 2021 m. spalio mėn. paskelbtame Švedijoje atliktame tyrime nustatyta, kad baltymas smaigalys patenka į ląstelių branduolius ir sutrikdo jų pažeistos DNR taisymo mechanizmą.

Ląstelės branduolys yra pagrindinis jos valdymo centras, todėl būtina, kad jis išliktų nepažeistas. Kai vakcinos pirmą kartą pateko į rinką, farmacijos bendrovės ne kartą tvirtino, kad mRNA vakcinos nepatenka į branduolį ir nekeičia DNR.

Spalio mėn. atliktame tyrime mokslininkai padarė išvadą: "Mūsų išvados atskleidžia galimą molekulinį mechanizmą, kuriuo spyglių baltymas gali trukdyti adaptyviniam imunitetui, ir pabrėžia galimą šalutinį pilno ilgio spyglių pagrindu sukurtų vakcinų poveikį."

Veiksmų, kuriais nuolat taisoma DNR, blokavimas gali sukelti ląstelių žūtį ir vėžio formavimąsi.

Tokios išvados įkvėpė Lundo universiteto mokslininkus ištirti "Pfizer" žabalo poveikį žmogaus kepenų ląstelėms ir nustatyti, ar jo užkoduotą dygliuotojo baltymo RNR galima atvirkščiai transkribuoti į DNR.

Jie nustatė, kad tai ne tik įmanoma, bet ir įvyksta vos per šešias valandas. Jie rašė: "Mūsų tyrimas rodo, kad BNT162b2 [Pfizer mRNA injekcija] gali būti atvirkščiai transkribuojama į DNR kepenų ląstelių linijoje Huh7, ir tai gali kelti susirūpinimą, ar BNT162b2 [injekcijos] gauta DNR gali būti integruota į šeimininko genomą ir paveikti genominės DNR vientisumą, o tai potencialiai gali būti genotoksinio šalutinio poveikio tarpininkas."

Šis tyrimas - tai pirmas kartas, kai mokslininkai Petri lėkštelėje pademonstravo, kaip žmogaus kepenų ląstelių linijoje mRNA vakcinos virsta DNR - tai, ką faktų tikrintojai ilgą laiką teigė, kad tiesiog negali įvykti.

Tačiau mokslininkai įspėjo, kad rezultatai buvo stebimi Petri lėkštelėse ir jie negali tiksliai pasakyti, ar paversta DNR integruojasi į ląstelių DNR genomus ir kokios gali būti to pasekmės.

Reikia atlikti daugiau tyrimų, kad būtų galima geriau suprasti galimą poveikį

Vienas iš tyrimo autorių, profesorius Magnusas Rasmussenas (Magnus Rasmussen), teigė, kad toks dėmesys tyrimui nestebina, tačiau, jo nuomone, tokių tyrimų reikia daugiau.

"Supratome, kad tyrimas sulauks dėmesio, tačiau manome, kad savaime suprantama, jog tokio pobūdžio tyrimai turėtų būti tęsiami. Turime naują vakciną ir ją reikia išbandyti ląstelių ir gyvūnų modeliuose, taip pat su žmonėmis, įvairiais būdais. Rezultatas gali būti netikėtas, tačiau taip pat šiek tiek stebina, kad tokie tyrimai, atrodo, nebuvo atlikti anksčiau", - sakė jis.

Žinomas kardiologas daktaras Peteris McCulloughas teigė, kad šis dokumentas rodo, jog CDC primygtinis tvirtinimas, kad vakcinos nekeičia žmogaus genomo, gali būti "smarkiai klaidingas", ir mano, kad kas mėnesį turėjo būti rengiamos vakcinų saugumo ataskaitos.

Jis teigė: "Jis teigė, kad: "Tai patenka į žmogaus chromosomas, bent jau šis segmentas. Jei paaiškės, kad visas kodas patenka į žmogaus chromosomas, ir jei dėl jo ląstelėse išsiskiria baltymas spyglys - baltymas spyglys yra nenormalus baltymas, tai nėra žmogaus baltymas - jei šis baltymas žmogaus ląstelėse išsiskiria reguliariai arba pagal poreikį ir yra perduodamas iš tėvų ląstelių dukterinėms ląstelėms bei perduodamas besivystančiam embrionui, turėsime bėdų."

Nors vis dar nežinome, ar tai, kas įvyko tyrimo metu, įvyks gyvuose organizmuose, ar vakcinoje iš mRNA paversta DNR integruosis į ląstelės genomą, tai tikrai reikia ištirti. Autoriai teigė, kad norint geriau suprasti šių vakcinų poveikį, reikia atlikti tyrimus su ištisais gyvais organizmais, pavyzdžiui, gyvūnais.

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
01.11.2017 laikas 17:10 Receptai Česnakas, pienas gydo bronchitą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Bronchitas. Ingredientai: Česnakas, Pienas.

Skaityti daugiau

09.11.2019 laikas 15:11 Receptai Karka Aluje. Čekų Receptas Su Medumi Ir Garstyčiomis

Gaminti karką galima tamsiame arba šviesiame aluje. Bet tamsiame ji gaunasi aštresnio „vyriško“ skonio, o baltame – švelnesnė. Ir būtinai reikia kepti karką iki charakteringos rusvos plutelės. O patiekti tokią...

Skaityti daugiau

19.08.2019 laikas 08:29 Receptai Organizmo draugės – gervuogės
Dabar miškuose gausu įvairių uogų, taip pat ir gervuogių. Jos ne tik skanios, bet ir turi daug naudingų medžiagų. Be to, vartojamos kaip vaistas įvairioms ligoms gydyti. Gervuogėmis gardinami įvairūs desertai, kepiniai ir kokteili...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
02.11.2024 laikas 17:50 Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai
Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai. Pabūkite ir prisiminkite šių metų šilta rudenį prie upės. Nuostabus oras, net uodai, mašalai skraido

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 14:06 Senos sielos: ar tikrai gyvename daugybę gyvenimų?
Klausimas apie tai, ar žmogus gali turėti ne vieną, o daugybę gyvenimų, peržengia laikų ir kultūrų ribas. Senovės išminčiai ir šiuolaikiniai ezoterikai tvirtina, kad mūsų siela keliauja per nesuskaičiuojamas inkarnacijas. Tačiau kaip mokslo požiūris ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 12:53 Dirbtinis intelektas bepiločių orlaivių koordinavimui: nauja era
Plačiai diskutuojama apie dirbtinio intelekto (AI) panaudojimą kare, tačiau naujausi Kinijos mokslininkų pasiekimai kelia klausimų dėl ateities karo strategijų. Naudodami pažangias technologijas, kuriamos AI sistemos, galinčios koordinuoti bepiločių ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 08:32 Bilas Gatesas Skelbia Pasaulinės Religijos Idėją DI Eroje
Globalistų milijardierius Billas Gatesas neseniai sukėlė diskusijų audrą, pareikšdamas, kad žmonijai reikia „vienos pasaulinės religijos“, kuri sujungtų elementus iš krikščionybės, judaizmo ir islamo, kad galėtume sėkmingai gyventi dirbtinio intelekt...

Skaityti daugiau

01.11.2024 laikas 20:51 COVID-19 vakcinų ir širdies ligų rizika: nauji tyrimo duomenys
Paskutiniu metu vykstantys tyrimai apie COVID-19 vakcinas atskleidžia nerimą keliančius rezultatus dėl širdies ligų rizikos. Neseniai Pietų Korėjos tyrėjų komanda, analizavusi didelį duomenų kiekį, nustatė, kad asmenims, gavusiems mRNA vakcinas, rizi...

Skaityti daugiau