Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gegužės » 6

Tyrimas parodė, kad COVID-19 vakcinose esanti mRNA patenka į kepenų ląsteles ir keičia žmogaus DNR

Naujas Švedijoje atliktas tyrimas patvirtina, kad "Pfizer" COVID-19 vakcinoje esanti mRNA gali prasiskverbti į žmogaus ląsteles ir per mažiau nei šešias valandas perrašyti savo žinutę į žmogaus DNR.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Tai papildė vis daugiau įrodymų, kad vakcina iš tiesų gali keisti žmonių DNR. Pavyzdžiui, kitame 2021 m. spalio mėn. paskelbtame Švedijoje atliktame tyrime nustatyta, kad baltymas smaigalys patenka į ląstelių branduolius ir sutrikdo jų pažeistos DNR taisymo mechanizmą.

Ląstelės branduolys yra pagrindinis jos valdymo centras, todėl būtina, kad jis išliktų nepažeistas. Kai vakcinos pirmą kartą pateko į rinką, farmacijos bendrovės ne kartą tvirtino, kad mRNA vakcinos nepatenka į branduolį ir nekeičia DNR.

Spalio mėn. atliktame tyrime mokslininkai padarė išvadą: "Mūsų išvados atskleidžia galimą molekulinį mechanizmą, kuriuo spyglių baltymas gali trukdyti adaptyviniam imunitetui, ir pabrėžia galimą šalutinį pilno ilgio spyglių pagrindu sukurtų vakcinų poveikį."

Veiksmų, kuriais nuolat taisoma DNR, blokavimas gali sukelti ląstelių žūtį ir vėžio formavimąsi.

Tokios išvados įkvėpė Lundo universiteto mokslininkus ištirti "Pfizer" žabalo poveikį žmogaus kepenų ląstelėms ir nustatyti, ar jo užkoduotą dygliuotojo baltymo RNR galima atvirkščiai transkribuoti į DNR.

Jie nustatė, kad tai ne tik įmanoma, bet ir įvyksta vos per šešias valandas. Jie rašė: "Mūsų tyrimas rodo, kad BNT162b2 [Pfizer mRNA injekcija] gali būti atvirkščiai transkribuojama į DNR kepenų ląstelių linijoje Huh7, ir tai gali kelti susirūpinimą, ar BNT162b2 [injekcijos] gauta DNR gali būti integruota į šeimininko genomą ir paveikti genominės DNR vientisumą, o tai potencialiai gali būti genotoksinio šalutinio poveikio tarpininkas."

Šis tyrimas - tai pirmas kartas, kai mokslininkai Petri lėkštelėje pademonstravo, kaip žmogaus kepenų ląstelių linijoje mRNA vakcinos virsta DNR - tai, ką faktų tikrintojai ilgą laiką teigė, kad tiesiog negali įvykti.

Tačiau mokslininkai įspėjo, kad rezultatai buvo stebimi Petri lėkštelėse ir jie negali tiksliai pasakyti, ar paversta DNR integruojasi į ląstelių DNR genomus ir kokios gali būti to pasekmės.

Reikia atlikti daugiau tyrimų, kad būtų galima geriau suprasti galimą poveikį

Vienas iš tyrimo autorių, profesorius Magnusas Rasmussenas (Magnus Rasmussen), teigė, kad toks dėmesys tyrimui nestebina, tačiau, jo nuomone, tokių tyrimų reikia daugiau.

"Supratome, kad tyrimas sulauks dėmesio, tačiau manome, kad savaime suprantama, jog tokio pobūdžio tyrimai turėtų būti tęsiami. Turime naują vakciną ir ją reikia išbandyti ląstelių ir gyvūnų modeliuose, taip pat su žmonėmis, įvairiais būdais. Rezultatas gali būti netikėtas, tačiau taip pat šiek tiek stebina, kad tokie tyrimai, atrodo, nebuvo atlikti anksčiau", - sakė jis.

Žinomas kardiologas daktaras Peteris McCulloughas teigė, kad šis dokumentas rodo, jog CDC primygtinis tvirtinimas, kad vakcinos nekeičia žmogaus genomo, gali būti "smarkiai klaidingas", ir mano, kad kas mėnesį turėjo būti rengiamos vakcinų saugumo ataskaitos.

Jis teigė: "Jis teigė, kad: "Tai patenka į žmogaus chromosomas, bent jau šis segmentas. Jei paaiškės, kad visas kodas patenka į žmogaus chromosomas, ir jei dėl jo ląstelėse išsiskiria baltymas spyglys - baltymas spyglys yra nenormalus baltymas, tai nėra žmogaus baltymas - jei šis baltymas žmogaus ląstelėse išsiskiria reguliariai arba pagal poreikį ir yra perduodamas iš tėvų ląstelių dukterinėms ląstelėms bei perduodamas besivystančiam embrionui, turėsime bėdų."

Nors vis dar nežinome, ar tai, kas įvyko tyrimo metu, įvyks gyvuose organizmuose, ar vakcinoje iš mRNA paversta DNR integruosis į ląstelės genomą, tai tikrai reikia ištirti. Autoriai teigė, kad norint geriau suprasti šių vakcinų poveikį, reikia atlikti tyrimus su ištisais gyvais organizmais, pavyzdžiui, gyvūnais.

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau