Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Balandžio » 19

COVID-19 nėra kvėpavimo takų virusas, tai apsinuodijimas GYVAČIŲ NUODAIS

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Prieštaringai vertinamas demaskuotojas daktaras Brajanas Ardis (Bryan Ardis) sakė Stewui Petersui (Stew Peters), kad Vuchano koronavirusas (COVID-19) yra ne kvėpavimo takų virusas, o apsinuodijimas gyvatės nuodais.

"Esu įsitikinęs, kad COVID-19 nėra joks kvėpavimo takų virusas. Iš tikrųjų tai yra apsinuodijimas gyvatės nuodais. Ir jie naudoja, manau, susintetintus peptidus ir baltymus iš gyvatės nuodų. Ir jie taikosi į tam tikrus žmones. Nuostabiausia, kad šie 19 toksinų, randamų kobros nuoduose, yra specialiai sekami ir nukreipti į konkrečius organus, pavyzdžiui, diabetiko kasą, širdies ligonio širdį, hepatitu sergančio paciento kepenis", - balandžio 11 d. laidoje "The Stew Peters Show" sakė Ardis. (Susiję: Nauji įtarimai: Kovid-19 virusas, vakcinos ir kai kurie gydymo būdai yra kilę iš GYVATĖS NUODŲ).

ĮSPĖJIMAS TEORETIKAMS IR MOKLO TIKRINTOJAMS: Tie, kurie ketina komentuoti daktarą Ardį ir gyvatės nuodų teoriją, turėtų bent jau susipažinti su naujausiais biomokslų pasiekimais.

B. Ardis sakė, kad gyvatės nuodai yra originaliausias iš visų biologinių ginklų ir akivaizdžiausias biologinis ginklas. Jis pabrėžė, kad žmonės žino, kokios nuodingos yra gyvatės, ir kad didžiausias blogio simbolis visoje krikščionybėje ir krikščionybėje yra gyvatė.

"Ar galite sugalvoti ką nors blogesnio už viso pasaulio apnuodijimą gyvatės nuodais? O tada suleisti gyvatės nuodų į veną ir tada naudoti mRNA technologiją, kurią jie jau daugelį metų išskiria iš gyvatės nuodų ir kuri, kaip jie žino, yra nepaprastai stabili, stabilesnė už bet kokią kitą mRNA, kurią jie dešimtmečiais išskyrė iš kitų natūralių organizmų", - sakė Ardis.

"Big Pharma" paima mRNA iš kobros ir kraito nuodų, supakuoja ją į nanodalelių hidrogelį

Brighteon.TV laidos "Dr. Ardis Show" vedėjas sakė, kad didžiosios farmacijos bendrovės paėmė mRNA iš kobros ir kraito nuodų ir įvyniojo ją į nanodalelių hidrogelį.

D. Ardis pasakojo, kad mintis, jog COVID-19 yra apsinuodijimas nuodais, jam kilo po to, kai gydytojas, kuriuo jis žavėjosi, atsiuntė jam tekstinę žinutę apie tai, kad jam įkando žiurkėnas ir jis nuvyko į ligoninę gauti nuodų nuo nuodų. Bendrovės "ArdisLabs" generalinis direktorius teigė atlikęs tyrimą apie priešnuodžius ir nustatęs, kad tai yra monokloniniai antikūnai arba polikloniniai antikūnai.

Įdomu tai, kad Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC), Nacionalinis sveikatos institutas (NIH) ir Maisto ir vaistų administracija (FDA) nerekomenduoja monokloninių antikūnų COVID-19 ir netgi blogai atsiliepia apie monokloninius antikūnus.

"O šių metų sausio 21 d. jie visiškai išbraukė monokloninius antikūnus. Jie nenori, kad liestumėte monokloninius antikūnus. Jie taip pat nuo pat pradžių nenorėjo, kad liestumėte hidroksichlorochiną. Jie taip pat nenori, kad liestumėte ivermektiną. Jie taip pat nenori, kad prisiliestumėte prie NAC ar acetilcisteino. Taigi, mes žinome, kad dalykų, kurių jie liepia vengti, jie liepia vengti, nes jie veikia", - sakė Ardis.

Ardis taip pat teigė, kad CDC, kuri atlieka vandens tyrimus su rangovinėmis įmonėmis, naudoja vandens sistemas, kad nukreiptų dėmesį į konkrečias demografines grupes. Jis pridūrė, kad mRNA vakcinos gali būti specialiai nukreiptos į tokius organus kaip blužnis, kasa, smegenų audinys, kepenų audinys, plaučių audinys ir širdies audinys.

Vienas dalykas, kuris labai būdingas COVID-19 sergantiems pacientams, yra skonio ir kvapo pojūčio praradimas mėnesiams. Ardis pažymėjo, kad tai labai panašu į žmonių, kurie, į burną įsiurbę kobros nuodų ir juos išpylę, skonio ir uoslės netekimą patyrė iki 18 mėnesių.

Sekite Vaccines.news ir sužinokite daugiau apie COVID-19 vakcinas.

Žiūrėkite balandžio 11 d. laidą "The Stew Peters Show", kad sužinotumėte, kodėl daktaras Bryanas Ardis mano, kad COVID-19 iš tikrųjų yra apsinuodijimas gyvatės nuodais.

Šis vaizdo įrašas yra iš BrighteonTV kanalo Brighteon.com.

Šaltiniai:

Brighteon.com

TheDrArdisShow.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau