Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Rugsėjo » 24

FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio)

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio (thimerosal) visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vakcinas, vis dar yra tiomerozalio.

Nepaisant šimtų tyrimų, įrodančių, kad tiomersalis yra labai kenksmingas žmogui, įvairiose kitose daugiadozėse vakcinose, t. y. vakcinose, kurios imamos atskiromis adatomis iš didesnės bendros partijos, taip pat yra tiomersalio iki 20 mikrogramų (mcg).

"CDC sukūrė iliuziją, kad 2001-2003 m. pašalino tiomersalį iš vakcinų, savanoriškai atsisakydamas jį naudoti kaip konservantą HepB, HiB ir DTaP vakcinose", - perspėja Vaikų sveikatos apsaugos vyriausiasis mokslo darbuotojas Brianas Hukeris (Brian Hooker), kalbėdamas apie Ligų kontrolės ir prevencijos centro atliktą gudrybę.

"Tačiau tuo pačiu metu jis buvo vėl įtrauktas į prenatalinių, kūdikių ir vaikų skiepų kalendorių skiepijant nuo gripo. 2004 m. CDC nurodė, kad gyvsidabrio turinčią gripo vakciną galima skiepyti bet kurio nėštumo trimestro metu, o tai reiškia, kad besivystantis embrionas / vaisius gali būti veikiamas 25 mikrogramų gyvsidabrio."

Jei yra įrodyta, kad gyvsidabris kenkia žmogui, kodėl jį vis dar leidžiama naudoti "medicinoje"?

XX a. trečiajame dešimtmetyje sukurtas kaip vakcinų konservantas, tiomerozalis turi apie 50 proc. gyvsidabrio pagal svorį ir kaip metabolitas išskiria vadinamąjį etilgyvsidabrį. Patekęs į organizmą etilgyvsidabris virsta neorganiniu gyvsidabriu, kuris kaupiasi daugiausia smegenyse ir inkstuose.

Aplinkos apsaugos agentūra (EPA) pripažįsta, kad gyvsidabris yra labai toksiškas. Jo poveikis gali pakenkti smegenims, širdžiai, inkstams, plaučiams ir imuninei sistemai. Vis dėlto JAV sveikatos agentūros, tokios kaip CDC ir Maisto ir vaistų administracija (FDA), ir toliau leidžia naudoti gyvsidabrį kai kuriose vakcinose.

"Kalbant apie skirtingas gyvsidabrio formas, organinis gyvsidabris yra toksiškesnis už neorganinį gyvsidabrį, t. y. gyvsidabrį, sujungtą su kitais elementais", - pastebi Megan Redshaw, rašydama laikraščiui "The Epoch Times".

Pasak Hukerio, kuris taip pat yra biocheminės inžinerijos daktaras, visų formų gyvsidabris yra "stiprus neurotoksinas, kuris, vos tik su juo susilietus, sunaikina neuronus (per demielinizaciją)".

Metilgyvsidabris, kurio daugiausia yra užterštoje žuvyje ir gyvsidabrio garuose, laikomas viena toksiškiausių neradioaktyviųjų medžiagų, žinomų žmogui. Tyrimai rodo, kad etilgyvsidabris iš esmės yra toks pat toksiškas, nepaisant to, kad valdžios institucijos teigia priešingai.

"Metilgyvsidabris ir etilgyvsidabris yra labiausiai paplitusios poveikio formos vaisiams, naujagimiams, mažiems vaikams, nėščioms ir krūtimi maitinančioms motinoms", - toliau įspėja Redshaw.

Prieš pašalinant tiomerozalį iš daugumos CDC sąraše esančių vakcinų, jo buvo daugiau nei 30 skirtingų FDA patvirtintų injekcijų sudėtyje. Kai tai buvo daroma, vidutinis vaikas, kuriam buvo skiriamos injekcijos, per pirmuosius šešis gyvenimo mėnesius taip pat gaudavo mažiausiai 200 mcg etilgyvsidabrio - au!

CDC klaidingai teigia, kad "organizmas lengvai pašalina tiomerosalį" ir kad jis "ilgai neišlieka organizme". Federalinė agentūra taip pat tvirtina, kad tiomersalis yra "labai saugus", nors daugiau nei 75 metus trunkantys moksliniai tyrimai ir nepriklausomos studijos rodo priešingai.

"Gyvsidabris yra antras pagal toksiškumą natūraliai paplitęs elementas planetoje, - sako Hukeris. "Absurdiška jį įtraukti į bet kokią vakciną kaip priedą."

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
01.12.2023 laikas 22:27 Receptai | Patiekalai Varškės rageliai prie arbatos. Skanūs kepiniai be kiaušinių
Taip skanu ir greita, kad kepu kasdien! Nebrangus receptas, prieinamas visiems.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai Pyragas su kefyru, mėsos įdaru. Be orkaitės ir rūpesčių
Neįprastas, sotus ir labai skanus! Švelni kefyro tešla be mielių ir glajaus. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

30.11.2023 laikas 21:37 Receptai | Patiekalai Tai šedevras, o ne tik receptas. Subtilus keksas arbatai iš paprastų produktų
Tai pats geriausias keksas, kokį esu ragavęs! Minkštas, švelnus ir labai skanus, be to, jį lengva paruošti.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
03.12.2023 laikas 09:16 Horoskopas šeštadienis, gruodžio 3 d., 2023: prognozės visiems zodiako ženklams
Visi siekiame laimės ir harmonijos asmeniniame gyvenime, o kartais norime žinoti, kas laukia ateityje. Astrologija suteikia mums galimybę pažvelgti į ateitį ir gauti vertingų užuominų apie savo meilės likimą. Pažvelkime, ką žvaigždės mums žada 2023 m...

Skaityti daugiau

02.12.2023 laikas 09:02 Savaime sustiprėjančios RNR injekcijos artėja: Neapsakomas pavojus, svarbu žinoti
Kaip aptarta ankstesniame straipsnyje, "mRNA vakcinos" gaminamos ne iš pasiuntinių RNR, o iš modifikuotos RNR (modRNA). Šios vadinamosios vakcinos iš tikrųjų yra genų terapijos produktai (GTP), nes modRNA perima mūsų ląstelių programinę įrangą. Įšvir...

Skaityti daugiau

02.12.2023 laikas 07:56 Horoskopas šeštadienis, 2023 m. gruodžio 2 d.: prognozės visiems zodiako ženklams
2023 m. gruodžio 2 d., šeštadienis, žada būti įdomi diena visiems Zodiako ženklams. Šią dieną planetos išsidėstys taip, kad kiekvienas ženklas galės pajusti stiprią kosminių energijų įtaką. Siūlome paskaityti šeštadienio horoskopą ir sužinoti, kokie ...

Skaityti daugiau