Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2023 » Rugsėjo » 24

FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio)

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio (thimerosal) visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vakcinas, vis dar yra tiomerozalio.

Nepaisant šimtų tyrimų, įrodančių, kad tiomersalis yra labai kenksmingas žmogui, įvairiose kitose daugiadozėse vakcinose, t. y. vakcinose, kurios imamos atskiromis adatomis iš didesnės bendros partijos, taip pat yra tiomersalio iki 20 mikrogramų (mcg).

"CDC sukūrė iliuziją, kad 2001-2003 m. pašalino tiomersalį iš vakcinų, savanoriškai atsisakydamas jį naudoti kaip konservantą HepB, HiB ir DTaP vakcinose", - perspėja Vaikų sveikatos apsaugos vyriausiasis mokslo darbuotojas Brianas Hukeris (Brian Hooker), kalbėdamas apie Ligų kontrolės ir prevencijos centro atliktą gudrybę.

"Tačiau tuo pačiu metu jis buvo vėl įtrauktas į prenatalinių, kūdikių ir vaikų skiepų kalendorių skiepijant nuo gripo. 2004 m. CDC nurodė, kad gyvsidabrio turinčią gripo vakciną galima skiepyti bet kurio nėštumo trimestro metu, o tai reiškia, kad besivystantis embrionas / vaisius gali būti veikiamas 25 mikrogramų gyvsidabrio."

Jei yra įrodyta, kad gyvsidabris kenkia žmogui, kodėl jį vis dar leidžiama naudoti "medicinoje"?

XX a. trečiajame dešimtmetyje sukurtas kaip vakcinų konservantas, tiomerozalis turi apie 50 proc. gyvsidabrio pagal svorį ir kaip metabolitas išskiria vadinamąjį etilgyvsidabrį. Patekęs į organizmą etilgyvsidabris virsta neorganiniu gyvsidabriu, kuris kaupiasi daugiausia smegenyse ir inkstuose.

Aplinkos apsaugos agentūra (EPA) pripažįsta, kad gyvsidabris yra labai toksiškas. Jo poveikis gali pakenkti smegenims, širdžiai, inkstams, plaučiams ir imuninei sistemai. Vis dėlto JAV sveikatos agentūros, tokios kaip CDC ir Maisto ir vaistų administracija (FDA), ir toliau leidžia naudoti gyvsidabrį kai kuriose vakcinose.

"Kalbant apie skirtingas gyvsidabrio formas, organinis gyvsidabris yra toksiškesnis už neorganinį gyvsidabrį, t. y. gyvsidabrį, sujungtą su kitais elementais", - pastebi Megan Redshaw, rašydama laikraščiui "The Epoch Times".

Pasak Hukerio, kuris taip pat yra biocheminės inžinerijos daktaras, visų formų gyvsidabris yra "stiprus neurotoksinas, kuris, vos tik su juo susilietus, sunaikina neuronus (per demielinizaciją)".

Metilgyvsidabris, kurio daugiausia yra užterštoje žuvyje ir gyvsidabrio garuose, laikomas viena toksiškiausių neradioaktyviųjų medžiagų, žinomų žmogui. Tyrimai rodo, kad etilgyvsidabris iš esmės yra toks pat toksiškas, nepaisant to, kad valdžios institucijos teigia priešingai.

"Metilgyvsidabris ir etilgyvsidabris yra labiausiai paplitusios poveikio formos vaisiams, naujagimiams, mažiems vaikams, nėščioms ir krūtimi maitinančioms motinoms", - toliau įspėja Redshaw.

Prieš pašalinant tiomerozalį iš daugumos CDC sąraše esančių vakcinų, jo buvo daugiau nei 30 skirtingų FDA patvirtintų injekcijų sudėtyje. Kai tai buvo daroma, vidutinis vaikas, kuriam buvo skiriamos injekcijos, per pirmuosius šešis gyvenimo mėnesius taip pat gaudavo mažiausiai 200 mcg etilgyvsidabrio - au!

CDC klaidingai teigia, kad "organizmas lengvai pašalina tiomerosalį" ir kad jis "ilgai neišlieka organizme". Federalinė agentūra taip pat tvirtina, kad tiomersalis yra "labai saugus", nors daugiau nei 75 metus trunkantys moksliniai tyrimai ir nepriklausomos studijos rodo priešingai.

"Gyvsidabris yra antras pagal toksiškumą natūraliai paplitęs elementas planetoje, - sako Hukeris. "Absurdiška jį įtraukti į bet kokią vakciną kaip priedą."

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.06.2019 laikas 21:57 Receptai Švelnus mėsos pyragas be terlionės su tešla

Tortas yra labai minkštas, švelnus ir sultingas, neužima daug laiko jį paruošti. Išsamų maisto paruošimo procesą žiūrėkite vaizdo įraše

Skaityti daugiau

17.06.2019 laikas 19:31 Receptai Vaflių receptas

Labai senas, bet geras.. niekada nenusibodęs, skanių vaflių receptas.

Skaityti daugiau

26.09.2018 laikas 13:07 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo akmenligės

Akmenligės liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo akmenligės, akmenligė, akmenligės gydymas, akmenligės recepta, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydyt...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau