Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Sausio » 4

Patyręs kardiologas sunaikino "Big Pharma", statino vaistus, kovidų vakcinas Tucker Carlson šou

Dauguma amerikiečių nė nenutuokia, kad šalutiniai paskirtų vaistų poveikiai yra trečia pagrindinė mirties priežastis pasaulyje po širdies ligų ir vėžio. Žmonės to nežino todėl, kad informatoriai, net gydytojai ir mokslininkai, buvo nutildyti ir cenzūruojami masinės žiniasklaidos, iš kurios dauguma šių "pacientų-už gyvybę" gauna naujienas ir medicininę "informaciją" (dezinformaciją).

Dar blogiau, dauguma sergančių amerikiečių "avių" visiškai nežino, kad vakcinos kelia daug daugiau rizikos nei naudos, ypač turint omenyje Covid "krešulių injekcijas", kurios iš tikrųjų nėra jokios vakcinos. Pažvelkime iš vidaus į patyrusį kardiologą, kuris skelbia apie visus pavojingus vaistus ir skiepus, ir, patikėkite ar ne, jis dalyvavo Tuckerio Carlsono ( Tucker Carlson) laidoje.

Gydytojas atskleidė, kad "Covid" krešulių injekcijos "smarkiai susiaurina arterijas" - "Pfizer" ir "Moderna" mRNA injekcijos skatina greitą koronarinės širdies ligos progresavimą

Šiuolaikinės medicinos korupcija dar niekada nebuvo geriau atskleista ir apibendrinta gydytojo pagrindinėje žiniasklaidoje nei čia ir dabar, daktaro Aseemo Malhotros (Aseem Malhotra). Dr. Malhotra, žinomas kaip vienas įtakingiausių kada nors Didžiojoje Britanijoje dirbusių kardiologų, tiki, kad reikia mažinti "perteklinį vaistų skyrimą", ir yra įtrauktas į 500 įtakingiausių žmonių sveikatos apsaugos pramonėje sąrašą. Jis abejoja, ar kam nors kada nors reikia vartoti statininius vaistus, sakydamas, kad jie kelia pavojų visuomenės sveikatai ir prieštarauja ilgamečiam Didžiosios farmacijos pasakojimui.

Jį, žinoma, pasmerkė vakcinų pramoninis kompleksas, ypač nuo tada, kai prasidėjo Covid sukčiavimo epidemija, nes jis išleido knygą "21 dienos imuniteto planas", kurioje nerekomenduoja skiepų, o rekomenduoja sveiką mitybą, kad sumažėtų rizika užsikrėsti ar mirti nuo laboratorijoje pagaminto "funkcijų įgijimo" Kinijos viruso SARS-CoV-2 (dar vadinamo koronavirusu). Dabar jau akivaizdu, kad spyglių baltymai užkemša kraujagyslių sistemas ir sukelia arterijų bei venų susiaurėjimą, apkrauna širdį ir sukelia SADS - staigios suaugusiųjų mirties sindromą (širdies priepuolius).

"Įrodymais pagrįsta medicina, deja, tapo iliuzija, nes ją užgrobė komerciniai interesai", - sako garsus kardiologas informatorius

Paprasčiau tariant, pinigai sukūrė itin didelį informacijos, statistikos ir rezultatų, kuriuos matome iš "įrodymais pagrįstos" ir "mokslu grįstos" medicinos, šališkumą, kad visuomenė, pacientai, gydytojai, slaugytojai, tyrėjai ir mokslininkai dabar "perdėtai vertina vaistų ir vakcinų naudą ir saugumą".

Vienas iš pirmųjų žmonių, pasiskiepijusių Pfizer vakcina Covid, daktaras Malhotra sako Tuckeriui Carlsonui ( Tucker Carlson), kad tai padarė padėdamas vakcinų centre, nors jau dešimtmetį yra pirmaujantis pasaulyje farmacijos pramonės korupcijos demaskavimo šalininkas. Gydytojo tėvas patyrė "nepaaiškinamą širdies sustojimą" netrukus po to, kai pavartojo Pfizer injekciją, o daktaras Malhotra sako, kad prieš tai jo tėvas buvo puikios fizinės būklės, neturėjo jokių rimtų sveikatos problemų (sportininkas, turintis gerą mitybos režimą).

Beje, daktaras Malhotra ėjo kardiologo pareigas Jungtinės Karalystės nacionalinėje sveikatos tarnyboje ir yra geriausios Jungtinės Karalystės ligoninės garbės konsultantas kardiologas. Jis taip pat yra buvęs Karališkosios medicinos koledžų akademijos klinikinis konsultantas. Vis dėlto šis itin vertinamas visuomenės sveikatos kampanijos dalyvis pučia į orą švilpuką dėl trombocitų injekcijų. Ką tai jums sako?

Svarbiausia: Jei masinės žiniasklaidos kompleksas nebūtų susitaręs su "Big Pharma", šis gydytojas būtų rodomas visose pasaulio pokalbių laidose, o krešulių preparatai greičiausiai būtų atšaukti iš rinkos, kol bus sukurtas saugus ir veiksmingas preparatas, jei tai apskritai įmanoma. Mokslo duomenys yra, tačiau žiniasklaida apie tai nepraneša.

Jei iš tiesų seksite mokslą, sužinosite tai, ką nustatė daktaras Malhotra, o būtent, kad "didžiuliai koronarinio uždegimo žymenys" nustatyti paskiepytiems ir nepaskiepytiems asmenims - tai mRNA vakcinų signalas, kad Covid skiepai yra rizikingi, pavojingi ir reklamuojami visuotinai dezinformuojant. Venkite jų kaip maro, nes jie gali tiesiog skleisti vieną.

Dabar žiūrėkite į tai:

Pasižymėkite Vaccines.news savo mėgstamiausiose nepriklausomose svetainėse, kad gautumėte naujausią informaciją apie vakcinų holokaustą, kuris šiuo metu, kai skaitote šį straipsnį, apima šalį ir pasaulį.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau